Боєць з Луганська: «Там немає ні життя, роботи, ні розуміння майбутнього»

Віталій Сліпенко переїхав до Росії після подій 2014 року

Боєць з Луганська: «Там немає ні життя, роботи, ні розуміння майбутнього»
© Instagram. Виталій Сліпенко

Боєць ліги ACA Віталій Сліпенко розповів про свій переїзд з Луганська до анексованого Криму після подій 2014 року в Україні:

«Так, було складно залишити свою сім'ю і переїхати, але я ні про що не шкодую. З батьками я завжди на зв'язку. Щороку вони до мене приїжджають в гості, і в планах їх перевезти.

Звичайно, мені важко від того, що відбувається у мене вдома, і важко усвідомлювати, що це все не скоро закінчиться. Покоління росте, змінюється, але більша частина хлопців звідти переїжджає хто куди, бо там немає ні життя, ні роботи, ні розуміння подальшого майбутнього».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — News.ru

(234 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Денис Щербак
      Денис Щербак, 07.08.2020 16:01
    0
    а как он может говорить о жизни в Луганске сейчас , когда он уехал в 14м? Сейчас больше половины населения получит Российский паспорт , и Путина ничего не будет сдерживать.
    lasyi
      lasyi, 07.08.2020 08:53
    +3
    Sport. ua А ви не обнагліли, скільки можна отаку ху...... Ню писати
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 07.08.2020 00:15
    +5
    А типа в Крыму оккупированном есть будущее
    chupackabra86
      chupackabra86, 06.08.2020 23:53
    +20
    Що за провокаційна стаття? Я розумію, що джерело News.ru, але ви куди дивитесь?
    Під заголовком написано "Виталий Слипенко переехал в Россию" , а в статті сказано, що він переїхав в Крим. Тобто ви згідні з тим, що Крим це Росія?
    Igor Krasnenko
      Igor Krasnenko, 06.08.2020 23:46
    +24
    уви жители луганска и донецка отчасти виноваты в том что произошло, в Одесе нелопустили подобное
    Igor Krasnenko
      Igor Krasnenko, 06.08.2020 23:46
    +24
    уви жители луганска и донецка отчасти виноваты в том что произошло, в Одесе нелопустили подобное
    chupackabra86
      chupackabra86, 06.08.2020 23:53
    +20
    Що за провокаційна стаття? Я розумію, що джерело News.ru, але ви куди дивитесь?
    Під заголовком написано "Виталий Слипенко переехал в Россию" , а в статті сказано, що він переїхав в Крим. Тобто ви згідні з тим, що Крим це Росія?
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 07.08.2020 00:15
    +5
    А типа в Крыму оккупированном есть будущее
    lasyi
      lasyi, 07.08.2020 08:53
    +3
    Sport. ua А ви не обнагліли, скільки можна отаку ху...... Ню писати
    Денис Щербак
      Денис Щербак, 07.08.2020 16:01
    0
    а как он может говорить о жизни в Луганске сейчас , когда он уехал в 14м? Сейчас больше половины населения получит Российский паспорт , и Путина ничего не будет сдерживать.