Манор СОЛОМОН: «Нам під силу вийти у фінал і виграти Лігу Європи»

Хавбек «Шахтаря» – про вихід у чвертьфінал турніру

Манор СОЛОМОН: «Нам під силу вийти у фінал і виграти Лігу Європи»
© ФК Шахтар Донецьк. Манор Соломон (праворуч)

Півзахисник донецького «Шахтаря» Манор Соломон прокоментував перемогу над німецьким «Вольфсбургом» (3:0) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. «Гірники» вийшли до чвертьфіналу турніру.

«Я дуже і дуже щасливий, як і кожен в команді. Ми обіграли дуже сильну німецьку команду.

Виграти турнір буде важко. В Лізі Європи ще багато топових суперників. Але я вірю в нашу чудову команду. Ми неймовірно сильні й продемонстрували це. Тож, нам під силу вийти у фінал і виграти трофей», - сказав Соломон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
    online
      andre_lui, 07.08.2020 01:25
    +1
    Шахтер не главные фавориты, но выиграть по силам. Все же М.Ю., Севилья, Интер котируются повыше
    rugby1970
    online
      rugby1970, 06.08.2020 19:48
    -3
    Вернитась-ка лучше сначала домой...
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 06.08.2020 19:35
    -5
    В Лиге Европы еще много топовых соперников.
    ---------------
    Скажите кто-нибудь Саломону, что они обыграли средненький клуб. Против топа будет 0:9, или около того.
    Игорь Петров
      Игорь Петров, 06.08.2020 18:51
    +2
    Уже и от Бенфики вылетали и от Вольфсбурга, динамовским болельщикам неймется. Скучно? Вспоминайте Лугано с Мальмё, сразу жить веселее станет.
    dd dent
    online
      dd dent, 06.08.2020 18:41
    +3
    Вот что удаление грузина с людьми делает, прямо таки вселяет оптимизм и надежду)
    А вообще смелые заявления, только вот команды уровня Интера не прощают такое транжирство моментов как волки + сами создают голы
    ihor7003
    online
      ihor7003, 06.08.2020 18:36
    -4
    В полуфинале вылетят от Интера!!!
    dd dent
    online
      dd dent, 06.08.2020 18:41
    +3
    Вот что удаление грузина с людьми делает, прямо таки вселяет оптимизм и надежду)
    А вообще смелые заявления, только вот команды уровня Интера не прощают такое транжирство моментов как волки + сами создают голы
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 06.08.2020 18:51
    +2
    Уже и от Бенфики вылетали и от Вольфсбурга, динамовским болельщикам неймется. Скучно? Вспоминайте Лугано с Мальмё, сразу жить веселее станет.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 07.08.2020 01:25
    +1
    Шахтер не главные фавориты, но выиграть по силам. Все же М.Ю., Севилья, Интер котируются повыше