ПАВЕЛКО: «Цей дивовижний спектакль повинні були побачити фани Шахтаря»

Президент УАФ – про розгромну перемогу «гірників» над «Вольфсбургом»

ПАВЕЛКО: «Цей дивовижний спектакль повинні були побачити фани Шахтаря»
© Футбол 1/2/3. Андрій Павелко

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над німецьким «Вольфсбургом» (3:0) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Дивовижний, унікальний спектакль, який подарували гравці Шахтаря, повинні були бачити глядачі. Вони повинні були ще більше підтримати нашу команду.

Але сьогодні у нас є виклики пандемії. Якщо мені не зраджує пам'ять, після лютого в Україні не було міжнародних матчів. Дуже важливо було провести гру саме в Україні», - сказав Павелко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    REALIST
    online
      REALIST, 06.08.2020 19:47
    +1
    Gold11, 06.08.2020 17:53
    Спорт.uа спирт, вы определитесь, кто должен увидеть спектакль- фаны Шахты или зрители? Говносрач не пишите.
    фани ШД останнім часом на моторильних лаптів дивляться, а не на футбол... А от глядачам було б цікаво подивитися!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 06.08.2020 19:26
    +1
    А , так это был спектакль ? И не боится признавать...
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 06.08.2020 18:38
    0
    За такую пандемию вы скоро получите п.... Ы!!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.08.2020 18:35
    0
    а в чем уникальность "спектакля"?
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 18:06
    -1
    А чому без глядачів ?
    Де ті 25% ?
    Gold11
      Gold11, 06.08.2020 17:53
    +2
    Спорт.uа спирт, вы определитесь, кто должен увидеть спектакль- фаны Шахты или зрители? Говносрач не пишите.
    Gold11
      Gold11, 06.08.2020 17:53
    +2
    Спорт.uа спирт, вы определитесь, кто должен увидеть спектакль- фаны Шахты или зрители? Говносрач не пишите.
    REALIST
    online
      REALIST, 06.08.2020 19:47
    +1
    Gold11, 06.08.2020 17:53
    Спорт.uа спирт, вы определитесь, кто должен увидеть спектакль- фаны Шахты или зрители? Говносрач не пишите.
    фани ШД останнім часом на моторильних лаптів дивляться, а не на футбол... А от глядачам було б цікаво подивитися!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 06.08.2020 19:26
    +1
    А , так это был спектакль ? И не боится признавать...
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 06.08.2020 18:38
    0
    За такую пандемию вы скоро получите п.... Ы!!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.08.2020 18:35
    0
    а в чем уникальность "спектакля"?