Манор СОЛОМОН: «Хочемо дійти до фіналу ЛЄ. Готові до будь-якого суперника»

Хавбек «Шахтаря» задоволений виходом до чвертьфіналу турніру

Манор СОЛОМОН: «Хочемо дійти до фіналу ЛЄ. Готові до будь-якого суперника»
© twitter.com/FCShakhtar

Півзахисник «Шахтаря» Манор Соломон прокоментував розгромну перемогу своєї команди над «Вольфсбургом» (3:0) в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи.

Соломон в цьому матчі забив один із м'ячів.

«Не знаю, з якою командою нам краще грати, ми нікого не аналізували. У будь-якому випадку, з ким би ми не грали, будемо демонструвати максимум наших сил.

Ми хочемо дійти до фіналу і готові змагатися з будь-яким суперником.

Я не знаю, чи є я джокером, але в будь-який час, коли я на полі - хочу допомагати своїй команді забивати голи або віддавати результативні передачі, мені це вдавалося в Лізі чемпіонів і в Лізі Європи», - сказав Соломон.

Оцінки матчу «Шахтар» - «Вольфсбург». Найвищий бал отримав Жуніор Мораес.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 06.08.2020 09:44
    0
    Хорошее желание.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 05.08.2020 23:59
    +2
    euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 23:52
    Я не против финала Шахтёр - МЮ.
    Но, для на начала пройти Базель в 1/4, а потом Интер в 1/2.
    Внизу сетки будет полуфинал МЮ - Рома/Севилья.
    Базель не Базель..............Шансы у Франкфурта имеются!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 23:52
    +4
    Я не против финала Шахтёр - МЮ.
    Но, для на начала пройти Базель в 1/4, а потом Интер в 1/2.
    Внизу сетки будет полуфинал МЮ - Рома/Севилья.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 23:52
    +4
    Я не против финала Шахтёр - МЮ.
    Но, для на начала пройти Базель в 1/4, а потом Интер в 1/2.
    Внизу сетки будет полуфинал МЮ - Рома/Севилья.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 05.08.2020 23:59
    +2
    euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 23:52
    Я не против финала Шахтёр - МЮ.
    Но, для на начала пройти Базель в 1/4, а потом Интер в 1/2.
    Внизу сетки будет полуфинал МЮ - Рома/Севилья.
    Базель не Базель..............Шансы у Франкфурта имеются!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 06.08.2020 09:44
    0
    Хорошее желание.