Тренер Вольфсбурга: «В обох іграх Шахтар був кращим і швидшим»

Олівер Гласнер відзначив силу української команди

Тренер Вольфсбурга: «В обох іграх Шахтар був кращим і швидшим»
© https://twitter.com/vfl_wolfsburg

Головний тренер «Вольфсбурга» Олівер Гласнер прокоментував поразку своєї команди від «Шахтаря» (0:3) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Хотів би привітати «Шахтар» з виходом у чвертьфінал Ліги Європи. В обох іграх, які ми провели, «Шахтар» був кращим і швидшим. Ми в цій грі намагалися випробувати всі комбінації, які планували, але, тим не менш, не могли відкрити рахунок. У нас було кілька хороших моментів, які потрібно було використовувати. Це і момент зі скасованим пенальті, і гра в більшості протягом деякого часу. Але під кінець гри «Шахтар» проявив себе з найкращого боку. Так що, в цілому, це заслужена перемога господарів.

Ситуація біля воріт «Шахтаря», на моє глибоке переконання, повинна була привести до пенальті. Або до голу зі штрафного. Що стосується карток Брукса, то перша була у відповідності з правилами - я з нею згоден. Друга жовта була спірною, ця була гра в м'яч. Мені потрібно ще подивитися повтор цього епізоду, але суддя прийняв таке рішення. Нам потрібно було реалізовувати свою перевагу, яке ми отримали після вилучення Хочолави.

«Шахтар» в кращому ігровому тонусі? Це тільки відмовка, яку можна придумати після гри. Я відмовок не шукаю. «Шахтар» показав себе найкращим чином. Він показав відмінну гру. Він показав, що краще грає і в обороні, і в атаці. Це демонструє ще і те, що ми зі свого боку грали не настільки ефективно », - сказав Глазнер.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Терикон

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 05.08.2020 23:49
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:45
    брать пример после смеха в раздевалке арбитров и колос имел на один день отдыха больше? нее, это невозможно, а ещё луческу скоро свои пёрлы на прессухах будет отжигать.
    Не думаю, что Мирча будет крошить батон на девушку на выданье по хвамилии Монзуль В его традициях дарить дамам цветы
    Brian
    online
      Brian, 05.08.2020 23:46
    +7
    Ukraine, 05.08.2020 23:21
    Я думаю всім тренерам ЧУ потрібно брати приклад з тренера.
    Та вміти поважати суперників, а не поливати ....
    Это немецкая сдержанность, воспитанность и политкорректность. Это то что было, есть и будет у немцев.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:45
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ukraine, 05.08.2020 23:21
    Я думаю всім тренерам ЧУ потрібно брати приклад з тренера.
    Та вміти поважати суперників, а не поливати ....
    брать пример после смеха в раздевалке арбитров и колос имел на один день отдыха больше? нее, это невозможно, а ещё луческу скоро свои пёрлы на прессухах будет отжигать.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 05.08.2020 23:21
    +12
    Я думаю всім тренерам ЧУ потрібно брати приклад з тренера.
    Та вміти поважати суперників, а не поливати ....
    Ukraine
    online
      Ukraine, 05.08.2020 23:21
    +12
    Я думаю всім тренерам ЧУ потрібно брати приклад з тренера.
    Та вміти поважати суперників, а не поливати ....
    Brian
    online
      Brian, 05.08.2020 23:46
    +7
    Ukraine, 05.08.2020 23:21
    Я думаю всім тренерам ЧУ потрібно брати приклад з тренера.
    Та вміти поважати суперників, а не поливати ....
    Это немецкая сдержанность, воспитанность и политкорректность. Это то что было, есть и будет у немцев.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:45
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ukraine, 05.08.2020 23:21
    Я думаю всім тренерам ЧУ потрібно брати приклад з тренера.
    Та вміти поважати суперників, а не поливати ....
    брать пример после смеха в раздевалке арбитров и колос имел на один день отдыха больше? нее, это невозможно, а ещё луческу скоро свои пёрлы на прессухах будет отжигать.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 05.08.2020 23:49
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:45
    брать пример после смеха в раздевалке арбитров и колос имел на один день отдыха больше? нее, это невозможно, а ещё луческу скоро свои пёрлы на прессухах будет отжигать.
    Не думаю, что Мирча будет крошить батон на девушку на выданье по хвамилии Монзуль В его традициях дарить дамам цветы