БОЛОТНІКОВ: «Жахливість нової емблеми Карпат – абсолютно свідоме рішення»

Директор зі стратегічного розвитку клубу розповів про зміну емблеми

БОЛОТНІКОВ: «Жахливість нової емблеми Карпат – абсолютно свідоме рішення»
© ТаТоТаке. Сергій Болотніков

Директор зі стратегічного розвитку львівських «Карпат» Сергій Болотников прокоментував рішення змінити емблему.

Раніше повідомлялося, що лого «Карпат» було взято з сайту графічних зображень

«Народ, після ребрендингу «Карпат» дуже багато обурених коментарів і запитів пояснити, що відбувається. Спокійно, все йде за планом. Жахливість нової емблеми – абсолютно свідоме рішення, вона нам теж не подобається. Головне – щоб сподобалась Каті) Цей логотип не матиме нічого спільного з майбутнім оновлених «Карпат».

Вибачайте, що так мало інформації наразі. Відбувається купа всього і не про все можна розповідати, це може зашкодити клубу. Наберіться плз терпіння – скоро все стане на свої місця», - написав Болотніков в Facebook.

Про те, хто така «Катя», Болотников не розшифрував.

Скоріш за все, Катя - це співвласниця «Карпат» Катя Парпі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 06.08.2020 10:54
    -1
    нові “керманичі” фактично гвалтують Карпати, що нназивається, в ізвращьонной формє і ім ще вистачає нахабства казати: спокійно, все за планом.
    за яким планом - втопити в гівні?
    sand
    online
      sand, 06.08.2020 00:42
    +2
    Катя это реальная дочь Бени и дыма. Инфа 246
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 22:54
    +1
    Мля.Сергій нахрєна все злив...????Тут у недолугих таке "св'ято" що до цієї "каки маляки" Дав би долбо-бам натішитись...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 22:18
    -6
    tima fialko, 05.08.2020 22:07
    Поганий початок.Болотник забув що він вже офіційна особа і писати в такому стилі,про Катю і т.п не гоже
    так це ж вівці тупі... Болтніков, Смалійчук... Де ти адекватів тут бачиш?! Піз....даболи лисі !
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 05.08.2020 22:12
    +1
    Нужно закрывать на хрен эту шарашкину контору. Все равно там футбола ноль. 0
    tima fialko
    online
      tima fialko, 05.08.2020 22:07
    -2
    Поганий початок.Болотник забув що він вже офіційна особа і писати в такому стилі,про Катю і т.п не гоже
    zhyr
      zhyr, 05.08.2020 22:00
    +11
    PFCLviv, 05.08.2020 21:12
    пер.дло старе, ти реально довб...ойоб !
    Вівці, Ігор Валерійович дивиться спокійно на вас лисих при.дурків і чекає... спокійно чекає і наблюдає за вами їб...анатами... Робіть побільше тупих дурниць, чим більше дурниць тим смішніше Ігор Валерійович вас в кінці виї.....бе !
    Заскріньте мої слова !
    Тобто ти себе вважаєш нормальним, адекватним? Думаю, більшість читачів цього сайту з тобою не погодяться
    Vit18
    online
      Vit18, 05.08.2020 21:42
    +4
    Головне потім самих себе не затролити
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 21:12
    -15
    wicker, 05.08.2020 20:46
    Ну, ну, дасть бог Ви зі Смайлом будете перші, хто Беню розвів....
    .
    пер.дло старе, ти реально довб...ойоб !
    Вівці, Ігор Валерійович дивиться спокійно на вас лисих при.дурків і чекає... спокійно чекає і наблюдає за вами їб...анатами... Робіть побільше тупих дурниць, чим більше дурниць тим смішніше Ігор Валерійович вас в кінці виї.....бе !
    Заскріньте мої слова !
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 21:06
    +8
    "Катя" - это Катей Парпи или Катя Парпи.
    Читай "Катя - это Беня .
    Согласно данным реестра юридических и физических лиц, учредителями ООО «Клуб профессионального футбола «Карпаты» являются две компании из Британских Виргинских островов. Одна из них «Крисал Холдингс ЛТД» основана гражданином Кипра Катей Парпи, а у второй — «Мендил Лимитед», основателем которой ранее был Дыминский и еще один гражданин Кипра Христакис Николау, теперь основателем записан экс-вице-президент ФК «Карпаты», футбольный агент Олег Смалийчук
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 20:59
    +2
    Беня накаже !
    wicker
    online
      wicker, 05.08.2020 20:46
    +18
    Ну, ну, дасть бог Ви зі Смайлом будете перші, хто Беню розвів....
    .
    wicker
    online
      wicker, 05.08.2020 20:46
    +18
    Ну, ну, дасть бог Ви зі Смайлом будете перші, хто Беню розвів....
    .
    zhyr
    online
      zhyr, 05.08.2020 22:00
    +11
    PFCLviv, 05.08.2020 21:12
    пер.дло старе, ти реально довб...ойоб !
    Вівці, Ігор Валерійович дивиться спокійно на вас лисих при.дурків і чекає... спокійно чекає і наблюдає за вами їб...анатами... Робіть побільше тупих дурниць, чим більше дурниць тим смішніше Ігор Валерійович вас в кінці виї.....бе !
    Заскріньте мої слова !
    Тобто ти себе вважаєш нормальним, адекватним? Думаю, більшість читачів цього сайту з тобою не погодяться
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 21:06
    +8
    "Катя" - это Катей Парпи или Катя Парпи.
    Читай "Катя - это Беня .
    Согласно данным реестра юридических и физических лиц, учредителями ООО «Клуб профессионального футбола «Карпаты» являются две компании из Британских Виргинских островов. Одна из них «Крисал Холдингс ЛТД» основана гражданином Кипра Катей Парпи, а у второй — «Мендил Лимитед», основателем которой ранее был Дыминский и еще один гражданин Кипра Христакис Николау, теперь основателем записан экс-вице-президент ФК «Карпаты», футбольный агент Олег Смалийчук
    Vit18
    online
      Vit18, 05.08.2020 21:42
    +4
    Головне потім самих себе не затролити
    sand
    online