Три зірки за $20. Лого Карпат було взято з сайту графічних зображень

Львівський клуб в найближчому майбутньому чекають кардинальні зміни

Три зірки за $20. Лого Карпат було взято з сайту графічних зображень
© ФК Карпати

Львівські «Карпати» в найближчому майбутньому чекають кардинальні зміни. Тому клуб вирішив провести ребрендинг. Відтепер у ФК «Карпати» буде новий логотип.

Як вдалося з'ясувати журналістам, схоже, що новий логотип було взято з сайту безкоштовних графічних зображень PNGtree, підписка на який коштує від $20. Дані зображення серед перших видаються на пошуковий запит «soccer club».

Як відзначають спортивні вболівальники, команда втрачає не тільки славну історію, але і мотивацію для подальшого існування. Такими шедеврами можуть похвалитися клуби рівня дворових команд на рівні сіл та селищ.

Варто відзначити, що на відміну від старого, на новому логотипі відсутня будь-яка згадка про місцеву прив'язку клубу до міста Львів.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Гал-інфо

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 22:19
    0
    ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 22:17
    Мене???ти вірний прихильник фека 3 роки сидиш виключно на статтях про "Карпати"!!!! І при цьому мене бомбить Ти направду єпанутий!!!Подивись свої пости! Тебе навіть прихильники фека ху.є.с.о.с.я.т.ь!!! Клоун лікуйся! В тебе вже манія....
    тебе бомбить, вівця!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 22:17
    -1
    PFCLviv, 05.08.2020 22:07
    Знову бомбануло в тебе, вівця дохла!
    Мене???ти вірний прихильник фека 3 роки сидиш виключно на статтях про "Карпати"!!!! І при цьому мене бомбить Ти направду єпанутий!!!Подивись свої пости! Тебе навіть прихильники фека ху.є.с.о.с.я.т.ь!!! Клоун лікуйся! В тебе вже манія....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 22:07
    -1
    ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 22:06
    Шо "лємберг",трухає тебе від "мертвих" "Карпат"??? Це все х.у.н.я!!! Ковбасити тебе буде некисло потім,правда трішки зачекай...Наразі (і це тішить!)"мертві" "Карпати" збирають більше переглядів та постів ніж "майбутній" учасник ліги чемпіонів(так ти строчив 3 роки тому) фека "недоверес" повтирайся лушпень!!!
    Знову бомбануло в тебе, вівця дохла!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 22:06
    -1
    PFCLviv, 05.08.2020 21:28
    пє.рдак тобі бачу бомбануло добряче, вівця смердяча !
    Шо "лємберг",трухає тебе від "мертвих" "Карпат"??? Це все х.у.н.я!!! Ковбасити тебе буде некисло потім,правда трішки зачекай...Наразі (і це тішить!)"мертві" "Карпати" збирають більше переглядів та постів ніж "майбутній" учасник ліги чемпіонів(так ти строчив 3 роки тому) фека "недоверес" повтирайся лушпень!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 21:28
    -1
    ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 20:49
    Прочитав коменти...п.з.д.є.ц...90%тупарів,які нафапали різних(на їх хворобливу думку)розумностей та виставили себе д.о.в.б.о.й.о.б.а.м.и на всю країну(з чим,я їх щиро вітаю!!!!) Що до тимчасового герба за 560 гривень,пояснювати марно ,до "лємберга",иванова,бахнутого та ін.одноклітинних-це занадто високі матерії
    пє.рдак тобі бачу бомбануло добряче, вівця смердяча !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 20:49
    -1
    Прочитав коменти...п.з.д.є.ц...90%тупарів,які нафапали різних(на їх хворобливу думку)розумностей та виставили себе д.о.в.б.о.й.о.б.а.м.и на всю країну(з чим,я їх щиро вітаю!!!!) Що до тимчасового герба за 560 гривень,пояснювати марно ,до "лємберга",иванова,бахнутого та ін.одноклітинних-це занадто високі матерії
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.08.2020 20:48
    +1
    Ростик Карпа, 05.08.2020 16:49
    Потім виявиться, що Карпати і тих 20 дол не заплатили а скачали з піратки
    Зірвав з язика....
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.08.2020 20:47
    +2
    PFCLviv, 05.08.2020 19:23
    Я такої ганьби ще небачив. Вівці ви самі кончєні!
    А керівник - цап...
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.08.2020 20:46
    +1
    Kir Kovalev, 05.08.2020 16:14
    Еб*нный стыд
    Курвин менеджмент...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 19:23
    +1
    Я такої ганьби ще небачив. Вівці ви самі кончєні!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 19:20
    0
    Не крадіть мої новини про конч.єних !
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 05.08.2020 18:02
    +5
    Для большего хайпа надо было и звёзды золотыми сделать))))
    BekXan
      BekXan, 05.08.2020 16:52
    +8
    Это какое то дно.Даже прекратив существование продолжают трешовать и скандалить.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 05.08.2020 16:49
    +12
    Потім виявиться, що Карпати і тих 20 дол не заплатили а скачали з піратки
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 16:48
    -2
    А должна была разрабатывать студия артемия лебедева?
    кто знает см метро у рашистов
    flyber.lg
      flyber.lg, 05.08.2020 16:47
    +2
    ух вы щас дизайнеру подставу сделали.
    Теперь вот думай отмазки ))
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 05.08.2020 16:41
    +13
    Невже так важлива емблема або форма, коли нема футболу? Завтра Барса хоч з емблемою сраки вийде, все рівно будуть купувати цей бренд
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 05.08.2020 16:36
    +2
    Треба в Болотнікова тепер запитати, як там емблема Карпат? Він часто "по-дизайнерськи" обговорював інші емблеми, тепер хай свою прокоментує, яку з безкоштовного сайту скачали.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 16:36
    +2
    Болотніков в себе у фейсбуці дав відповідь. Це такий тролінг, каже щоб Каті Парпі сподобалось)))
    Sentinel
    online
      Sentinel, 05.08.2020 16:29
    +9
    Не, ну шрифт-то другой, тут явно дизайнер поработал
    Kir Kovalev
      Kir Kovalev, 05.08.2020 16:14
    +16
    Еб*нный стыд
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 05.08.2020 16:41
    +13
    Невже так важлива емблема або форма, коли нема футболу? Завтра Барса хоч з емблемою сраки вийде, все рівно будуть купувати цей бренд
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 05.08.2020 16:49
    +12
    Потім виявиться, що Карпати і тих 20 дол не заплатили а скачали з піратки
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 16:16
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    а ведь могли и не заплатить
    Sentinel
    online
      Sentinel, 05.08.2020 16:29
    +9
    Не, ну шрифт-то другой, тут явно дизайнер поработал
    BekXan
      BekXan, 05.08.2020 16:52
    +8
    Это какое то дно.Даже прекратив существование продолжают трешовать и скандалить.
    axylinam
    online
      axylinam, 05.08.2020 16:19
    +6
    На пять звёздочек бабосов не хватило
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 05.08.2020 18:02
    +5
    Для большего хайпа надо было и звёзды золотыми сделать))))
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.08.2020 20:47
    +2
    PFCLviv, 05.08.2020 19:23
    Я такої ганьби ще небачив. Вівці ви самі кончєні!
    А керівник - цап...
    flyber.lg
      flyber.lg, 05.08.2020 16:47
    +2
    ух вы щас дизайнеру подставу сделали.
    Теперь вот думай отмазки ))
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 05.08.2020 16:36
    +2
    Треба в Болотнікова тепер запитати, як там емблема Карпат? Він часто "по-дизайнерськи" обговорював інші емблеми, тепер хай свою прокоментує, яку з безкоштовного сайту скачали.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.08.2020 16:36
    +2
    Болотніков в себе у фейсбуці дав відповідь. Це такий тролінг, каже щоб Каті Парпі сподобалось)))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.08.2020 16:18
    +2
    Стільки негативу на різних сайтах....скоро повернеться стара емблема...тіпа фанати віддадуть...чи також за копійки продадуть.....головне,що колому відсіяли... ) Всьо чьотко)
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.08.2020 20:48
    +1
    Ростик Карпа, 05.08.2020 16:49
    Потім виявиться, що Карпати і тих 20 дол не заплатили а скачали з піратки
    Зірвав з язика....
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.08.2020 20:46
    +1
    Kir Kovalev, 05.08.2020 16:14
    Еб*нный стыд
    Курвин менеджмент...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 19:23
    +1
    Я такої ганьби ще небачив. Вівці ви самі кончєні!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 22:19
    0
    ll_pogulianka_ll, 05.08.2020 22:17
    Мене???ти вірний прихильник фека 3 роки сидиш виключно на статтях про "Карпати"!!!! І при цьому мене бомбить Ти направду єпанутий!!!Подивись свої пости! Тебе навіть прихильники фека ху.є.с.о.с.я.т.ь!!! Клоун лікуйся! В тебе вже манія....
    тебе бомбить, вівця!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 19:20
    0
    Не крадіть мої новини про конч.єних !