Луїш КАШТРУ: «Ми вивчили сильні та слабкі сторони Вольфсбурга»

Наставник «Шахтаря» поділився очікуваннями від матчу Ліги Європи

Луїш КАШТРУ: «Ми вивчили сильні та слабкі сторони Вольфсбурга»
© ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру

Наставник «Шахтаря» Луїш Каштру поділився очікуваннями від другого матчу проти «Вольфсбурга» в 1/8 фіналу Ліги Європи, який відбудеться 5 серпня у Києві:

«Нам варто розцінювати «Вольфсбург» як сильну команду в цілому. Вони реально сильні в атаці. Хочу виділити їх дії в останній третині поля. Коли йде подача в штрафну, там завжди знаходиться багато гравців в зоні завершення атаки. Це може створити нам деякі проблеми. Будь-які команди, які проводять численні атаки, швидко намагаються дістатися до воріт суперника, часто подають в штрафну і забігають туди великою кількістю гравців, можуть створити проблеми для всіх нас.

Ми знаємо їхні сильні сторони, ми постаралися також вивчити їх слабкі сторони. Зрозуміло, що в будь-якому колективі певні гравці можуть виділятися. Але ми розцінюємо їх як сильну команду в цілому. Ми намагалися підготуватися до цього суперника. Постараємося показати якісну гру завтра».

Нагадаємо, в першій грі, зіграній ще в березні, донецька команда виграла на виїзді з рахунком 2:1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Panama2830
    online
      Panama2830, 05.08.2020 22:26
    0
    Yura Юрий, 05.08.2020 09:26
    чего минусуете? правда глаза режет, для "шахтерцев" сейчас это тема номер №1 (а не будущий матч ЛЕ), и только ленивый не покритиковал, при всей моей антипатии к цыгану, это перебор...ничего он не предовал, тем более его самого выгнали, волен тренировать кого угодно, а судить его по результатам.
    100пудово... типу сам не гам і комусь не дам... хотів же Луческу повернутися, щонайменше 2 рази просився... не взяли.... образили виходить, викинули.... Я, будучи на його місці, аналогічно вчинив, а може дещо жоще... Тому Тобі "+" за коментар....
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 05.08.2020 09:26
    +1
    Yura Юрий, 04.08.2020 21:20
    и что ни слова о Луческу? как то странно, не отрабатывает зарплату
    чего минусуете? правда глаза режет, для "шахтерцев" сейчас это тема номер №1 (а не будущий матч ЛЕ), и только ленивый не покритиковал, при всей моей антипатии к цыгану, это перебор...ничего он не предовал, тем более его самого выгнали, волен тренировать кого угодно, а судить его по результатам.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 04.08.2020 22:19
    +1
    в завтра побачимо, що ви там вивчили...... але побажання звичайно одне, здобути перемогу....
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 04.08.2020 21:20
    -3
    и что ни слова о Луческу? как то странно, не отрабатывает зарплату
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 05.08.2020 09:26
    +1
    Yura Юрий, 04.08.2020 21:20
    и что ни слова о Луческу? как то странно, не отрабатывает зарплату
    чего минусуете? правда глаза режет, для "шахтерцев" сейчас это тема номер №1 (а не будущий матч ЛЕ), и только ленивый не покритиковал, при всей моей антипатии к цыгану, это перебор...ничего он не предовал, тем более его самого выгнали, волен тренировать кого угодно, а судить его по результатам.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 04.08.2020 22:19
    +1
    в завтра побачимо, що ви там вивчили...... але побажання звичайно одне, здобути перемогу....
    Panama2830
    online
      Panama2830, 05.08.2020 22:26
    0
    Yura Юрий, 05.08.2020 09:26
    чего минусуете? правда глаза режет, для "шахтерцев" сейчас это тема номер №1 (а не будущий матч ЛЕ), и только ленивый не покритиковал, при всей моей антипатии к цыгану, это перебор...ничего он не предовал, тем более его самого выгнали, волен тренировать кого угодно, а судить его по результатам.
    100пудово... типу сам не гам і комусь не дам... хотів же Луческу повернутися, щонайменше 2 рази просився... не взяли.... образили виходить, викинули.... Я, будучи на його місці, аналогічно вчинив, а може дещо жоще... Тому Тобі "+" за коментар....