05.08.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Вольфсбург. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Ліги Європи

Усе в руках чемпіонів України, але все одно потрібно бути напоготові

Шахтар – Вольфсбург. Прогноз і анонс на матч 1/8 фіналу Ліги Європи
© ФК Шахтар

П'ятого серпня нарешті поновлюється єврокубковий сезон. «Шахтар», єдиний представник від України на євроарені, зіграє матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Вольфсбурга». Зустріч відбудеться в Києві, на НСК «Олімпійський», о 19:55.

З часу першої зустрічі між «гірниками» і «вовками» спливло багато води. Команди встигли завершити виступи у внутрішніх чемпіонатах і почати підготовку до нового сезону. «Шахтар» в четвертий раз поспіль виграв національну першість, відірвавшись від другого «Динамо» на рекордні 23 очка. В останніх п'яти-шести поєдинках УПЛ Каштру вдосталь експериментував зі складом: тренер донеччан дав можливість зіграти і молоді, і тим, хто з різних причин не потрапляв в основу. Експеримент можна вважати вдалим, так як «Шахтар» жодного разу не програв. Але даний факт навряд чи матиме якийсь вплив на вибір Каштру стартового складу на гру проти німецького колективу, оскільки португальський тренер напевно виставить перевірений і звичний склад.

Першість України для «Шахтаря» завершилася 19 липня нічийним поєдинком проти «Олександрії». З тих пір донеччани планомірно готувалися до гри проти «Вольфсбурга», встигнувши сходити в короткочасну відпустку. Команда провела лише один спаринг - проти «Вереса», який закінчився перемогою 2:0. В іншому Каштру акцентував на тренуваннях і двосторонках.

Внутрішній сезон для «Вольфсбурга» завершився ще раніше - 27 червня. «Вольфсбург» фінішував у Бундеслізі на сьомому місці, що дозволить команді в новому євросезоні стартувати з кваліфікації Ліги Європи. Цей результат можна вважати кроком назад, так як в попередньому чемпіонаті Німеччини «вовки» фінішували шостими, що дозволило їм безпосередньо вийти в групу ЛЄ. Напередодні вояжу до Києва «Вольфсбург» теж провів один товариський поєдинок - проти «Лейпцига». Матч завершився результативною нічиєю 1:1. У тій зустрічі наставник «вовків» Гласнер задіяв різні склади в двох таймах.

Головний козир «Шахтаря» перед грою - результат виїзного протистояння. Перший поєдинок, який відбувся вже далекого 12 березня, завершився впевненою (по грі) перемогою українського чемпіона. Уже в дебюті зустрічі рахунок відкрив Мораес, переправивши м'яч у ворота суперника головою. «Шахтар» міг закріпити успіх ще до перерви, але не використав кілька непоганих нагод. У другому таймі господарі зрівняли рахунок: відзначився захисник Брукс. І теж ударом головою. Але переможну крапку все ж поставили саме «гірники» завдяки точному удару Маркоса Антоніо (і теж головою), для якого цей м'яч став першим на євроарені.

У «Шахтаря» кадрова пробоїна одна. Але зате яка: надовго вибув з ладу ключовий захисник Ісмаїлі. Так, незамінних не буває, але в зв'язку з цим Каштру доведеться серйозно поламати голову. Варіантів, хто ж зіграє на лівому фланзі захисту, як мінімум три. В матчах чемпіонату України (після травми бразильця) Каштру зі змінним успіхом використовував на проблемній позиції Сіпріано і Болбата. Є ще варіант з переведенням в цю зону основного центрбека Матвієнка, а в такому випадку в парі з Кривцовим може зіграти, наприклад, Бондар. Але, швидше за все, наставник донеччан не буде ламати звичний дует центральних захисників, і відрядить на ліве крило оборони Сіпріано.

У «вовків» куди більше кадрових проблем. У матчі-відповіді проти «гірників» не зможуть зіграти відразу п'ять гравців основної обойми. Вілліам, Отавіо, Камачо і Мехмеді травмовані, Штеффен змушений пропустити гру через дискваліфікацію. Під питанням участь в матчі і Шлагера, який може не встигнути повністю відновитися після травми.

Якщо для «Шахтаря» майбутня зустріч стане вже двадцятою, зіграною в рамках єврокубків проти німецьких команд, то для «Вольфсбурга» - лише четвертою, зіграною проти українських клубів. Правда, на відміну від «гірників», які мають негативну статистику в іграх проти команд Бундесліги (різниця м'ячів 22 - 34), «Вольфсбург» поки що може похвалитися позитивною різницею (5-3). Нагадаємо, що на груповому етапі нинішньої Ліги Європи німецький клуб зіграв два матчі з нашою «Олександрією», і обидва переміг: 3:1 і 1:0. Будемо сподіватися, що «Шахтар» в результаті зіпсує «вовчу» статистику.

Луїш Каштру, головний тренер «Шахтаря»:

- Упевнені, в матчі з «Вольфсбургом» будемо в своїй найкращій формі. У той же час постійна робота змушує нас бути дуже уважними і обережними в щоденному тренувальному процесі. Ми ні в якому разі не можемо робити помилок, тому що наш шлях не закінчується на Лізі Європи. Є Ліга Європи, потім відразу ж Суперкубок і старт нового сезону чемпіонату. Невідомо, коли для нас закінчиться Ліга Європи, і планування дуже і дуже комплексне. Знаю і бачу, що гравці розуміють, що їм слід робити. У нас хороші перспективи. Найближчий матч ми розглядаємо як можливість пройти далі.

Олівер Гласнер, головний тренер «Вольфсбурга»:

- Нам протистоїть суперник, що володіє величезним єврокубковим досвідом. Вони практично щороку беруть участь в Лізі чемпіонів завдяки перемозі в національній першості, а потім зазвичай грають в Лізі Європи. Не думаю, що «Шахтар» буде нервувати. Спробуємо пояснити хлопцям, в чому полягає наш шанс. Прекрасно розуміємо, що потрібно забивати два м'ячі на виїзді. Однак ми переконані, що це нашій команді під силу.

Орієнтовні склади:

«Шахтар»: Пятов, Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано, Маркос Антоніо, Степаненко, Алан Патрік, Тайсон, Марлос, Жуніор Мораес

«Вольфсбург»: Кастелс, Понграчіч, Кнохе, Брукс, Герхардт, Гілявогі, Арнольд, Шлагер, Гінчек, Вегхорст, Брекало.

5 серпня, середа

«Шахтар» – «Вольфсбург»
Київ. Стадіон НСК «Олімпийський». 19:55
ТВ-трансляція на телеканалі Футбол 1
ШАХТАР - ВОЛЬФСБУРГ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбитр: Іван Кружляк (Словаччина)
Прогноз Sport.ua — 2:1

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу 1/8 фіналу Ліги Європи між Шахтарем і Вольфсбургом, який пройде 5 серпня у Києві.
    • 9.54% (29)
      1. Велика перемога Шахтаря
    • 43.09% (131)
      2. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 29.28% (89)
      3. Нічия
    • 10.53% (32)
      4. Мінімальна перемога Вольфсбурга
    • 7.57% (23)
      5. Велика перемога Вольфсбурга
    Результати опитування Проголосували — 304
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 20:00
    0
    AK_228, 05.08.2020 19:54
    Грузина в старте увидели
    не ну защита всегда была гумнявая у шахты, в принципе за счет средней линии догонялись) что-то буки мутят будто месси в за волков заявили
    AK_228
    online
      AK_228, 05.08.2020 19:54
    0
    Alex86 1, 05.08.2020 19:51
    Да, поглядел - это прикол какой-то как вдруг подскочили шансы волков и это при том что шахта на ходу в общем-то сейчас
    Грузина в старте увидели
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 19:51
    0
    AK_228, 05.08.2020 19:46
    Странно что букмекеры уверены в обратном... может что то знают))
    Да, поглядел - это прикол какой-то как вдруг подскочили шансы волков и это при том что шахта на ходу в общем-то сейчас
    AK_228
    online
      AK_228, 05.08.2020 19:50
    0
    Alex86 1, 05.08.2020 19:49
    Да, подозрительно.
    Даже с учетом того что я за ДК, но в еврокубках за всех наших обычных,
    лажовой защиты шахты, думаю должны пройти дальше, да и шаг уже сделан, осталось не просрать как с итальяхами непредсказуемыми
    Согласен, четко и без напряга сыграть в свою игру!! Пятову и Хочалаве спокойствия
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 19:49
    0
    AK_228, 05.08.2020 19:46
    Странно что букмекеры уверены в обратном... может что то знают))
    Да, подозрительно.
    Даже с учетом того что я за ДК, но в еврокубках за всех наших обычных,
    лажовой защиты шахты, думаю должны пройти дальше, да и шаг уже сделан, осталось не просрать как с итальяхами непредсказуемыми
    AK_228
    online
      AK_228, 05.08.2020 19:46
    +1
    Alex86 1, 05.08.2020 19:42
    Как минимум может потому что у волков минус 5 игроков основы и они далеко не гранд (7ое место бундес), шахта на ходу, первый матч победный да еще и на выезде и тд? Не удивлюсь если будет погром даже
    Странно что букмекеры уверены в обратном... может что то знают))
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 19:42
    0
    Omen, 05.08.2020 19:39
    Почему-то я уверен в победе ШД!
    Как минимум может потому что у волков минус 5 игроков основы и они далеко не гранд (7ое место бундес), шахта на ходу, первый матч победный да еще и на выезде и тд? Не удивлюсь если будет погром даже
    Omen
    online
      Omen, 05.08.2020 19:39
    +1
    Почему-то я уверен в победе ШД!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 19:33
    +1
    Такое ощущение что 1ОО лет назад как ЛЕ остановили, даже не верится что наконец увидим продолжение и даже клуб представляющий страну на евро арене
    sand
      sand, 05.08.2020 19:30
    -2
    VolShebnik, 05.08.2020 18:21
    Шахтер в ЛЕ.А где же ,овеянное легендами,Великое Киевское Динамо?
    Я далеко не любитель ДК, но ты бы срал под себе лучше, пубертатный недотролль.
    VolShebnik
      VolShebnik, 05.08.2020 18:21
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Шахтер в ЛЕ.А где же ,овеянное легендами,Великое Киевское Динамо?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 16:36
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    ivtbox, 05.08.2020 16:23
    То буде матч знуля. Хто' зна' як воно буде. Можуть донецькі влетіти почорному як з ДНР.
    Что то ты масти попутал. Там влетел Порох и К*. За что ему место на колу...
    ivtbox
      ivtbox, 05.08.2020 16:23
    -3
    То буде матч знуля. Хто' зна' як воно буде. Можуть донецькі влетіти почорному як з ДНР.
    Marek
      Marek, 05.08.2020 14:36
    +1
    Иван Грозный, 05.08.2020 09:51
    победит сильнейший
    шляпа ти дурна, а если ничья?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 14:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    PUTINHUILO, 05.08.2020 10:31
    Общедоступный Футбол1
    У тебя компьютера нет? Тогда как ты тут???
    На тебе ссыль
    http://livetv.sx/
    и не плакай...
    Да не перепутай, Кутузов!
    Лента LIVE слева светит всё. что начинается...
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 05.08.2020 14:20
    +1
    Микола Унгурян, 05.08.2020 12:22
    мінімальна перемога ШД, а ось далі - Базель мали б проходити, з Інтером - навряд чи, навіть, враховуючи що всього 1 матч, хіба що дуже пощастить
    ну і спорт.юа в своєму репертуарі - на закладці з турінрною таблицею ЛЄ чомусь ШД повинен грати з МЮ у півфіналі
    Не факт что Интер пройдет Хетафе. Касательно Шахты, то даже насчет сегодня уверенности нет. Немцы есть немцы.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 14:17
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Шахтёр пропустит первым. И потом будет всё игру карячиться. Чем это закончится, я не берусь предсказывать.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 05.08.2020 14:14
    0
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 12:42
    котировки изменились, на Вольсбург 2.54, на Шахтёр 2.86
    шо то мутное назревает - плохо если тотализатор вступает в игру....
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 13:16
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    хотя бы ляпову уже 36, недолго шахтёру ещё мучится с этим топ-воротником.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 13:07
    +4
    Nikita2012vip, 05.08.2020 12:19
    На мою думку переможе шахтар, але гра буде валідольною...
    Минимальная победа Шахтера или ничья.
    На счет валидола согласен.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 04.08.2020 19:37
    +22
    Удачи украинской команде.
    Минимум волков должны пройти.
    AK_228
    online
      AK_228, 04.08.2020 20:11
    +14
    Ух, наконец то!!
    Удачи и победы Шахтеру!!
    Николай Власов
      Николай Власов, 04.08.2020 19:01
    +12
    ШАХТЕР В ПЕРЕД К НОВЫМ ВЕРШИНАМ ТОЛЬКО ШАХТЕР ТОЛЬКО ПОБЕДА
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 05.08.2020 09:38
    +8
    Вболіваємо за Шахтар!....
    Потрібно перемагати і набирати очки!...
    2-1
    axylinam
    online
      axylinam, 05.08.2020 11:17
    +5
    Главное не расслаблять булки и всё будет хорошо,тем более очень нужны очки в таблице УЕФА,а то катимся вниз
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.08.2020 20:46
    +5
    Главное это стандарты для волков люди все под 2 метра.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 05.08.2020 13:07
    +4
    Nikita2012vip, 05.08.2020 12:19
    На мою думку переможе шахтар, але гра буде валідольною...
    Минимальная победа Шахтера или ничья.
    На счет валидола согласен.
    yuryan
    online
      yuryan, 05.08.2020 11:24
    +3
    yuryan, 05.08.2020 11:23
    ага) особливо легко прийдеться з Інтером, Манчестер Юнайтед, або навіть той же Айнтрахт))))
    ще з Ромою чи Севільєю можливо здатні потягатись, і то не факт...
    а взагалі, для початку треба той же Вольфсбург пройти...)
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 05.08.2020 09:42
    +3
    “велика перемога”, “мінімальна перемога”
    а перемога з різницею у два мяча не можлива в принципі?
    VolShebnik
      VolShebnik, 05.08.2020 18:21
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Шахтер в ЛЕ.А где же ,овеянное легендами,Великое Киевское Динамо?
    Istm
    online
      Istm, 05.08.2020 13:02
    +2
    грандів у розіграші лишилось тільки двоє, але я б не стверджував, що до того серед потенційних суперників кротів легкі команди.
    Для початку успіху в сьогоднішньому матчі.
    Nikita2012vip
      Nikita2012vip, 05.08.2020 12:19
    +2
    На мою думку переможе шахтар, але гра буде валідольною...
    Ilya
      Ilya , 05.08.2020 12:14
    +2
    Эту ЛЕ выиграть могут много клубов. Один матч, без болельщиков, давления сильного нет.
    Я уверен, что не Интер или МЮ выиграют, прям 100%.
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 05.08.2020 10:31
    +2
    Общедоступный Футбол1
    AK_228
    online
      AK_228, 05.08.2020 19:46
    +1
    Alex86 1, 05.08.2020 19:42
    Как минимум может потому что у волков минус 5 игроков основы и они далеко не гранд (7ое место бундес), шахта на ходу, первый матч победный да еще и на выезде и тд? Не удивлюсь если будет погром даже
    Странно что букмекеры уверены в обратном... может что то знают))
    Omen
    online
      Omen, 05.08.2020 19:39
    +1
    Почему-то я уверен в победе ШД!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 05.08.2020 19:33
    +1
    Такое ощущение что 1ОО лет назад как ЛЕ остановили, даже не верится что наконец увидим продолжение и даже клуб представляющий страну на евро арене
    Marek
      Marek, 05.08.2020 14:36
    +1
    Иван Грозный, 05.08.2020 09:51
    победит сильнейший
    шляпа ти дурна, а если ничья?
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 05.08.2020 14:20
    +1
    Микола Унгурян, 05.08.2020 12:22
    мінімальна перемога ШД, а ось далі - Базель мали б проходити, з Інтером - навряд чи, навіть, враховуючи що всього 1 матч, хіба що дуже пощастить
    ну і спорт.юа в своєму репертуарі - на закладці з турінрною таблицею ЛЄ чомусь ШД повинен грати з МЮ у півфіналі
    Не факт что Интер пройдет Хетафе. Касательно Шахты, то даже насчет сегодня уверенности нет. Немцы есть немцы.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 05.08.2020 12:22
    +1
    мінімальна перемога ШД, а ось далі - Базель мали б проходити, з Інтером - навряд чи, навіть, враховуючи що всього 1 матч, хіба що дуже пощастить
    ну і спорт.юа в своєму репертуарі - на закладці з турінрною таблицею ЛЄ чомусь ШД повинен грати з МЮ у півфіналі