ФРАНКОВ: «Ситуація в Динамо ускладнюється дебіторською заборгованістю»

Найближчим часом не варто очікувати гучних трансферів

ФРАНКОВ: «Ситуація в Динамо ускладнюється дебіторською заборгованістю»
© Sport.ua. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів, чому уболівальникам київського «Динамо» не варто найближчим часом чекати гучних трансферів.
 
«На майбутнє ще раз: ніяких гучних трансферів не передбачається; якщо Луческу тикне пальцем - дайте, то варіанти є, але в обмеженому масштабі, за 10-15 мільйонів ніхто купувати футболістів не стане. Інтерес до Моро із Загреба мав місце бути, але цей хлопець вже дуже дорогий. Точно так само дивилися і прицінювалися ще до десятка гравців.
 
Ситуація в «Динамо» ускладнюється дебіторською заборгованістю - мало не всі борги південноамериканських клубів доводиться вибивати через ФІФА і Лозанни, косять під форс-мажор, якого не було. Але нічого, це проб'ють.
 
І не читайте перед обідом бразильських твіттерів і чиказьких газет, про які ви вперше почули і більше ніколи не почуєте!», - написав Франков в своєму телеграм-каналі.
 
Раніше «Динамо» відправило двох хавбеків в «Колос».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(43 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mig3131
      mig3131, 04.08.2020 23:00
    0
    Франкова читать то куда опаснее для здоровья.
    olexyn
    online
      olexyn, 04.08.2020 20:02
    0
    Суркісам хреново. А тут ще "ФБР здійснило обшуки в офісах у будівлі Центру Клівленда, пов'язаного з Коломойським" (гугліть)
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 04.08.2020 18:57
    0
    Nashwill, 04.08.2020 14:35
    А якщо не буде?
    Или, как сказал классик - А че, бля, если нет!?
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 04.08.2020 18:55
    0
    Ситуация в “Динамо” осложняется идиотами в управлении клубом и идиотами в околоклубной журналистике...
    umnuy2
    online
      umnuy2, 04.08.2020 17:11
    +3
    Как всегда не очем
    turist86
      turist86, 04.08.2020 17:05
    +2
    Тобто південноамериканські клуби купили у "Динамо" гравців і не віддають гроші?
    Хтось вірить у такі казочки?
    Shchebet
      Shchebet, 04.08.2020 16:45
    +1
    Не варто чекати від Луческу чемпіонства в наступному чемпіонаті. Та й у найближчому Суперкубку, Динамо буде непереливки...
    Головне щоби поставив командну гру і дух битися в кожному матчі - з першої до останньої хвилини і будь з яким супротивником. А не ходити по полю, рухатись поперек з відкидкою м'яча до голкіпера та тягнути час після забитого голу... Якщо друге місце - то не в останньому турі.
    А через рік можливо і за чемпіонство пободатись - не факт що получиться за рік команду створити. Але, принаймні буде видно чого Динамо з Лучеську вартуватиме.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 04.08.2020 15:04
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    ".....И не читайте перед обедом бразильских твиттеров..." (с)
    Если уже начал переделывать на соременный лад цитату прохвессора Преображенского из фильма "собачье динамовское сердце", то давай уже глаголь про разруху, которая не в клозетах стадиона динамо, а в голове главаря динамовской мафии
    pike1
    online
      pike1, 04.08.2020 14:53
    +8
    waw, 04.08.2020 14:25
    так,23 очки відриву не буде,а якщо буде 15,це щось змінить ?
    гадаю, що навіть 7-9 очок розриву нічого не змінить)
    Nashwill
    online
      Nashwill, 04.08.2020 14:35
    +1
    waw, 04.08.2020 14:25
    так,23 очки відриву не буде,а якщо буде 15,це щось змінить ?
    А якщо не буде?
    waw
    online
      waw, 04.08.2020 14:25
    +1
    так,23 очки відриву не буде,а якщо буде 15,це щось змінить ?
    pike1
    online
      pike1, 04.08.2020 14:53
    +8
    waw, 04.08.2020 14:25
    так,23 очки відриву не буде,а якщо буде 15,це щось змінить ?
    гадаю, що навіть 7-9 очок розриву нічого не змінить)
    umnuy2
    online
      umnuy2, 04.08.2020 17:11
    +3
    Как всегда не очем
    turist86
    online
      turist86, 04.08.2020 17:05
    +2
    Тобто південноамериканські клуби купили у "Динамо" гравців і не віддають гроші?
    Хтось вірить у такі казочки?
    Shchebet
      Shchebet, 04.08.2020 16:45
    +1
    Не варто чекати від Луческу чемпіонства в наступному чемпіонаті. Та й у найближчому Суперкубку, Динамо буде непереливки...
    Головне щоби поставив командну гру і дух битися в кожному матчі - з першої до останньої хвилини і будь з яким супротивником. А не ходити по полю, рухатись поперек з відкидкою м'яча до голкіпера та тягнути час після забитого голу... Якщо друге місце - то не в останньому турі.
    А через рік можливо і за чемпіонство пободатись - не факт що получиться за рік команду створити. Але, принаймні буде видно чого Динамо з Лучеську вартуватиме.
    Nashwill
    online
      Nashwill, 04.08.2020 14:35
    +1
    waw, 04.08.2020 14:25
    так,23 очки відриву не буде,а якщо буде 15,це щось змінить ?
    А якщо не буде?
    waw
    online
      waw, 04.08.2020 14:25
    +1
    так,23 очки відриву не буде,а якщо буде 15,це щось змінить ?
    mig3131
      mig3131, 04.08.2020 23:00
    0
    Франкова читать то куда опаснее для здоровья.
    olexyn
    online
      olexyn, 04.08.2020 20:02
    0
    Суркісам хреново. А тут ще "ФБР здійснило обшуки в офісах у будівлі Центру Клівленда, пов'язаного з Коломойським" (гугліть)
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 04.08.2020 18:57
    0
    Nashwill, 04.08.2020 14:35
    А якщо не буде?
    Или, как сказал классик - А че, бля, если нет!?
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 04.08.2020 18:55
    0
    Ситуация в “Динамо” осложняется идиотами в управлении клубом и идиотами в околоклубной журналистике...