ОФІЦІЙНО. Динамо відправило двох хавбеків в Колос

Євген Смирний і Микита Кравченко виступатимуть за «Колос»

ОФІЦІЙНО. Динамо відправило двох хавбеків в Колос
© fcdynamo.kiev.ua. Євген Смирний

«Динамо» на офіційному сайті оголосило про оренду півзахисників Євгена Смирного і Микити Кравченка в склад «Колоса».

Угоди розраховані на 1 сезон.

21-річний Смирний в минулому сезоні виступав за «Колос», з яким вийшов в Лігу Європи. На рахунку хавбека 5 голів в 25-ти матчах УПЛ.

23-річний Кравченко провів другу половину минулого сезону в оренді в донецькому «Олімпіку», відігравши в 12-ти матчах.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    yuryan
    online
      yuryan, 05.08.2020 08:33
    -1
    я от також хотів би, щоб в Динамо грали тільки українці... але от це потім призводить до того, що вони просто зажераються і не прогресують... Якщо мірча створить здорову конкуренцію в ДК, навіть розбавивши основу латиноамериканцями то це буде тільки плюс для українського молодняка! Тому що їм прийдеться добре попрацювати для того, щоб якимось чином конкурувати з бразілами наприклад!
    Конкуренція це завжди добре! Чому останні два сезони мало прогресує Циганков? тому що конкуренції на його позицію небагато! а в тому що талановитий він і може показувати набагато кращий футбол я точно не сумніваюсь! от тільки треба щоб тренерський штаб давав нормальну "піздюліну"
    "Піздюліна" - це персональне зауваження фізичного або морального характеру, яке часто приводить людину у стан здорового глузду, заставляє задуматись над своїми діями і рухатись у правильному напрямку!
    Alexander Fandeev
      Alexander Fandeev, 04.08.2020 13:28
    -2
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 04.08.2020 12:32
    в Динамо слишком много хлама! Нормальные только - Цыганков, Супряга, Попов, Миколенко, Цитаишвили, и новые - Леднев и Булеца вроде норм. Всех остальных на выход! И нужно купить Бразильцев или игроков с других стран Латинской Америки!
    Я тоже считаю Вербича "недофутболистом",его нет в твоём списке)
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 13:10
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 04.08.2020 12:32
    в Динамо слишком много хлама! Нормальные только - Цыганков, Супряга, Попов, Миколенко, Цитаишвили, и новые - Леднев и Булеца вроде норм. Всех остальных на выход! И нужно купить Бразильцев или игроков с других стран Латинской Америки!
    тебе не надоело ватничать на этом сайте?
    Brian
      Brian, 04.08.2020 13:01
    0
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 04.08.2020 12:32
    в Динамо слишком много хлама! Нормальные только - Цыганков, Супряга, Попов, Миколенко, Цитаишвили, и новые - Леднев и Булеца вроде норм. Всех остальных на выход! И нужно купить Бразильцев или игроков с других стран Латинской Америки!
    Если Мирча найдёт качественных бразильцев, то из этого перечня "украинских надежд" останеться 2, максимум 3 человека. Он не смотрит в пасспорт и ставить принципиально как это делали динамовские сердца, украинцев, он не будет.
    APOCALYPSE APOCALYPSE
      APOCALYPSE APOCALYPSE, 04.08.2020 12:32
    -6
    в Динамо слишком много хлама! Нормальные только - Цыганков, Супряга, Попов, Миколенко, Цитаишвили, и новые - Леднев и Булеца вроде норм. Всех остальных на выход! И нужно купить Бразильцев или игроков с других стран Латинской Америки!
    AlexDSan
      AlexDSan, 04.08.2020 11:54
    +3
    Нужно с ними расставаться....
    REALIST
    online
      REALIST, 04.08.2020 11:40
    +14
    пограють пацани трішки в єврокубках - краще ніж на лавці
    REALIST
    online
      REALIST, 04.08.2020 11:40
    +14
    пограють пацани трішки в єврокубках - краще ніж на лавці
    AlexDSan
      AlexDSan, 04.08.2020 11:54
    +3
    Нужно с ними расставаться....
    Brian
    online
      Brian, 04.08.2020 13:01
    0
    APOCALYPSE APOCALYPSE, 04.08.2020 12:32
    в Динамо слишком много хлама! Нормальные только - Цыганков, Супряга, Попов, Миколенко, Цитаишвили, и новые - Леднев и Булеца вроде норм. Всех остальных на выход! И нужно купить Бразильцев или игроков с других стран Латинской Америки!
    Если Мирча найдёт качественных бразильцев, то из этого перечня "украинских надежд" останеться 2, максимум 3 человека. Он не смотрит в пасспорт и ставить принципиально как это делали динамовские сердца, украинцев, он не будет.