Потрапили до лазарету. Два ключових захисники Динамо отримали травми

Денис Попов і Микита Бурда отримали м'язові ушкодження

Потрапили до лазарету. Два ключових захисники Динамо отримали травми
© ФК Динамо Київ. Микита Бурда

Центральні захисники «Динамо» Денис Попов і Микита Бурда отримали травми.

Обидва гравці мають м'язові ушкодження і не тренуються в загальній групі. Про терміни відновлення центрбеків поки не повідомлялось.

Денис Попов спостерігав за двосторонкою команди з трибуни, в той час як Микита проходив відновні процедури.

Також в лазареті «Динамо» продовжує перебувати вінгер Беньямін Вербич. Він повернувся до Києва після операції на пахових кільцях.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 04.08.2020 09:52
    0
    "Я тебе говорил - место проклятое! А ты -руки из жопы, руки из жопы"
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 04.08.2020 08:56
    0
    Вангую, до їхнього числа увійде і Циганков, вчора на лавці сидів, у двосторонці участі на брав
    stopor2016
    online
      stopor2016, 04.08.2020 07:28
    0
    Я так и знал ...
    Ilya
    online
      Ilya , 04.08.2020 05:33
    0
    nicksaf, 04.08.2020 02:40
    Попов вырубил ШД из кубка, а тебе не нравится, а мне это нравится.
    Мне фиолетово, выбила команда, а не он.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 04.08.2020 02:40
    +6
    Попов вырубил ШД из кубка, а тебе не нравится, а мне это нравится.
    scorpio16
    online
      scorpio16, 04.08.2020 02:15
    +6
    Бурда капец он из лазарета не успел выйти, как опять туда же
    Ilya
    online
      Ilya , 04.08.2020 00:52
    -6
    Первые кто нагрузку не выдержали?)
    Не понимаю, почему всем так Попов нравится, ничего в него этакого не вижу, а Бурда вообще далеко не уровень ДК.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 04.08.2020 02:40
    +6
    Попов вырубил ШД из кубка, а тебе не нравится, а мне это нравится.
    scorpio16
    online
      scorpio16, 04.08.2020 02:15
    +6
    Бурда капец он из лазарета не успел выйти, как опять туда же
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 04.08.2020 09:52
    0
    "Я тебе говорил - место проклятое! А ты -руки из жопы, руки из жопы"
    Oleksandr Taktaiev
      Oleksandr Taktaiev, 04.08.2020 08:56
    0
    Вангую, до їхнього числа увійде і Циганков, вчора на лавці сидів, у двосторонці участі на брав
    stopor2016
    online
      stopor2016, 04.08.2020 07:28
    0
    Я так и знал ...
    Ilya
    online
      Ilya , 04.08.2020 05:33
    0
    nicksaf, 04.08.2020 02:40
    Попов вырубил ШД из кубка, а тебе не нравится, а мне это нравится.
    Мне фиолетово, выбила команда, а не он.