Арбітром у полі був Огнен Вукоєвич, а лайнсменами – Олег Гусєв і Еміль Карас

8689
10
ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» продовжує підготовку до нового сезону на своїй клубній базі у Конча-Заспі. Після кількох днів інтенсивних тренувань під час вечірнього заняття на команду чекав тренувальний матч-двосторонка.

Гравці були поділені на дві команди, які грали в манишках різних кольорів, і провели на полі три тайми по 30 хвилин. У двосторонці взяли участь всі гравці за винятком тих, хто був не допущений до ігрової тренування медичним штабом виходячи із заходів запобігання травм. Функції арбітра в полі під час гри виконував Огнен Вукоєвич, а лайнсменів – Олег Гусєв та Еміл Карас.

Гра вийшла досить видовищною. Перший ефектний епізод створив Георгій Цитаішвілі, який намагався забити гол ударом у падінні через себе. А відкрито рахунок було прямо перед закінченням першої 30-хвилинки. Кадірі збив Супрягу на куті штрафного майданчика, зупинивши прорив Влада до воріт. Пенальті реалізував Буяльський, перегравши Бойка, і помаранчеві манишки повели в рахунку.

На 52-й хвилині Вукоєвич вдруге призначив пенальті за фол на тому ж клаптику поля. Щоправда, команди вже помінялися сторонами, і 11-метровий заробили зелені манишки. Удар Дуелунда виявився влучним – 1:1. Однак помаранчеві знову забили гол у роздягальню – після розіграшу кутового атаку другим темпом ударом з меж штрафного у нижній кут воріт завершив Шепелєв. Під час гри відбувся ряд замін, при цьому деякі гравці, як наприклад Лєднєв і Родрігес, встигли пограти за обидві команди. Здавалося, помаранчеві доведуть справу до перемоги, однак зелені ударно провели завершальну десятихвилинку.

Першим дзвінком став кручений удар Русина, який прийняла на себе стійка. Незабаром Назарій все ж вразив ціль, катнувши м'яч у ворота після пасу Дуелунда. Через деякий час Булеца підхопив м'яч після заблокованого захисником удару і вивів зелені манишки вперед – 3:2. А справжньою окрасою матчу став гол Миколи Шапаренка на заключних хвилинах. Він сміливо пішов в обіграш у середині поля, звільнився з-під опіки і наважився на удар здалеку – м'яч залетів у сітку воріт від стійки – 4:2.

ВІДЕО. Перша двосторонка київського «Динамо» з наставником Мірчею Луческу

Перемогу з рахунком 4:2 здобула команда в зелених манишках, голи в складі переможців забивали Дуелунд, Русин, Булеца і Шапаренко. У складі їх суперників відзначилися Буяльський і Шепелєв.