Микола ШАПАРЕНКО: «У Луческу європейський підхід, це відразу видно»

Півзахиснику подобається тренуватися з румунським наставником

Микола ШАПАРЕНКО: «У Луческу європейський підхід, це відразу видно»
© ФК Динамо Київ

Півзахисник Динамо, який відзначився красивим голом у першому тренувальному матчі команди під час передсезонного збору, поділився враженнями від перших тренувань під керівництвом Мірчі Луческу.

- Миколо, як пройшли перші тренувальні дні з новим тренерським штабом?

- Зараз, на початку, ми знайомимося з новими вправами. Тренування у нас дуже інтенсивні. Потрібно виконувати великий обсяг роботи, багато рухатися з м'ячем. У Луческу європейський підхід, це відразу помітно. Всій команді дуже подобається тренувальний процес, всі слухають тренера і намагаються виконувати його вимоги.

- У тебе вже була індивідуальна розмова з новим тренером?

- Поки ні. Він всіх збирає на теоретичні заняття, де розповідає свою філософію гри: як він її бачить, що хоче бачити від нас.

- Сьогодні була перше ігрове тренування, ви провели, можна сказати, повноцінний матч. Наскільки легко далися ці 90 хвилин у грі?

- Не сказав би, що легко. Є певна втома, так як зараз ми працюємо в режимі двох тренувань на день. Але всі розуміють, що так потрібно, через підготовку та такі матчі будемо набирати ігровий тонус.

- Тим не менше, в кінцівці гри тобі вистачило сил на красивий гол після сольного проходу...

- (посміхаючись) З останніх сил вже пробив. М'яч зрізався і влучив у ворота.

- А в цілому у тебе є установка бити здалеку?

- Мені завжди всі говорять частіше бити по воротах. Але я більше намагаюся віддавати паси партнерам. Думаю, буду намагатися більше брати ініціативу на себе, частіше бити по воротах.

- У команди новий тренерський штаб, тренування зараз відвідує президент клубу. Мотивації у гравців зараз хоч відбавляй?

- Головна наша мотивація - стати тими, ким нас вже довгий час хочуть бачити вболівальники - чемпіонами. Звичайно, те, що Ігор Михайлович приїжджає і підтримує нас зараз, багато коштує. Це означає, що в нас вірять, і ми повинні виправдати цю довіру.

- Те, що збори проводяться в Києві, а не в Австрії, як зазвичай, якось впливає на твій настрій, підготовку?

- Особисто мені, за великим рахунком, без різниці. Що там, як то кажуть, "м'яч круглий, поле рівне", що тут. Головне - намагатися виконувати свою роботу по максимуму.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 04.08.2020 10:47
    0
    Старайтесь пацаны. С вашим составом нынешних кротов должны рвать в хлам. Уровня Луческу для этого точно достаточно.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 04.08.2020 05:18
    +1
    Shara, 03.08.2020 22:29
    Эй, парниша! А ты в Европе тренировался? Есть с чем сравнить? )))
    Пошли интервью от динамовцев о тренировках с дедом, и все как под копирку. Темники выдали? )))
    Он видимо после физруков Хаца и Михо, увидел действительно что-то новое
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 04.08.2020 04:45
    0
    Начнут жопу лизать луческу что бы в основу поставил. С Гвардиолой сравнят.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 04.08.2020 00:02
    0
    Зважаючи на гру команди останні роки, не помітно щоб у гравців ДК був європейський підхід до своєї роботи....
    Shara
      Shara, 03.08.2020 22:29
    -3
    Эй, парниша! А ты в Европе тренировался? Есть с чем сравнить? )))
    Пошли интервью от динамовцев о тренировках с дедом, и все как под копирку. Темники выдали? )))
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 03.08.2020 22:07
    -7
    Шапаренко послал Луческу и отправляется в Калуш в аренду
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 03.08.2020 22:06
    +5
    Чим далі тим , ємніші новини у СПОРТ.УА Раніше по одному реченню була одна новина , зараз з одного слова
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.08.2020 22:05
    +2
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 03.08.2020 22:05
    +5
    Админ жопой сел на клавиатуру?
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 03.08.2020 22:05
    -7
    Подстригись клоун
    Alehandro
    online
      Alehandro, 03.08.2020 22:04
    +2
    Увлекательно. Держите нас в курсе дальнейших событий
    Ilya
      Ilya , 03.08.2020 22:04
    -1
    Крутая новость
    AK_228
    online
      AK_228, 03.08.2020 22:03
    +1
    А может и «а»
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 03.08.2020 22:03
    +1
    топ новина
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 03.08.2020 22:06
    +5
    Чим далі тим , ємніші новини у СПОРТ.УА Раніше по одному реченню була одна новина , зараз з одного слова
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 03.08.2020 22:05
    +5
    Админ жопой сел на клавиатуру?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.08.2020 22:05
    +2
    Alehandro
    online
      Alehandro, 03.08.2020 22:04
    +2
    Увлекательно. Держите нас в курсе дальнейших событий
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 04.08.2020 05:18
    +1
    Shara, 03.08.2020 22:29
    Эй, парниша! А ты в Европе тренировался? Есть с чем сравнить? )))
    Пошли интервью от динамовцев о тренировках с дедом, и все как под копирку. Темники выдали? )))
    Он видимо после физруков Хаца и Михо, увидел действительно что-то новое
    AK_228
    online
      AK_228, 03.08.2020 22:03
    +1
    А может и «а»
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 03.08.2020 22:03
    +1
    топ новина
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 04.08.2020 10:47
    0
    Старайтесь пацаны. С вашим составом нынешних кротов должны рвать в хлам. Уровня Луческу для этого точно достаточно.
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 04.08.2020 04:45
    0
    Начнут жопу лизать луческу что бы в основу поставил. С Гвардиолой сравнят.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 04.08.2020 00:02
    0
    Зважаючи на гру команди останні роки, не помітно щоб у гравців ДК був європейський підхід до своєї роботи....