Інгулець в меншості за рахунок пенальті врятував очко в грі з Оболонню

У першому таймі у гостей був вилучений грузинський легіонер Ніка Січінава

4209
13
ФК Інгулець. Ніка Січінава

Сьогодні, 30 липня, «Оболонь-Бровар» в 27-му турі Першої ліги вдома приймав «Інгулець». Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі у гостей був вилучений Ніка Січінава. На 45-й хвилині господарі поля вийшли вперед за рахунок голу Олександра Батальського.

Інгулець в меншості врятував одне очко на 88-й хвилині матчу за рахунок пенальті, який реалізував Ігор Загальський. Після перегляду VAR у господарів в цьому епізоді був вилучений Василь Білий.

Верхівка Першої ліги: «Минай» (56 очок), «Інгулець» (55), «Агробізнес» (53), «Волинь» і «Рух» (по 51), «Металіст 1925» та «Оболонь-Бровар» (по 47), «Авангард» (45). Йде напружена боротьба за три путівки в Прем'єр-лігу.