Інгулець і Чорноморець розійшлися без забитих м'ячів

Команда з Петрового залишилася на вершині турнірної таблиці

1626
0

У поєдинку 26-го туру Першої ліги «Інгулець» приймав «Чорноморець». Одесити після відновлення сезону виступають дуже непогано: за підсумками останніх шести турів вони займають 3-е місце. І поступаються лише лідерам - «Інгульцю» і «Минаю».

Ось і в Петрове гості приїхали не хлопчиками для биття. «Чорноморець» відразу ж захопив ініціативу і вже на 13-й хвилині перевірив на міцність штангу воріт господарів. «Інгулець» поступово відсунув гру до центру поля, але все одно за підсумками першої 45-хвилинки перевагу, мабуть, слід було віддати «морякам».

У другому таймі картина не змінилася - команди обмінювалися гострими атаками. Щоправда, ближче до кінця зустрічі свіжішими виглядали гравці «Інгульця». Вони навіть влаштували щось на кшталт фінального штурму, але «Чорноморець» вистояв. Цілком справедлива нічия - шкода, що без забитих м'ячів.

0:0 - і «Інгулець» з 54-ма очками залишився на вершині турнірної таблиці, хоча підпустив «Минай» на відстань одного бала. У наступному турі команда має виїзд в гості до «Оболоні». У «Чорноморця» 34 очка та 10-е місце. Найближчий матч команда проведе вдома проти «Балкан».

Українська Перша ліга. 26-й тур.

«Інгулець» - «Чорноморець» – 0:0

Балан (38), Коваленко (60) - Клименко (13), Лиховидько (80), Зубейко (87).

«Інгулець»: Шуст, Запорожець, Мишуренко, Козак (Коваленко, 60), Бартуловіч (Щедрий, 85), Кучеренко, Павлов, Балан (Фатєєв, 89), Сітчінава (Коробка, 78), Лупашко, Синёгуб (Квасний, 86).

«Чорноморець»: Паламарчук, Лиховидько, Остапенко, Клименко, Микицей, Граматік, Янаков, Авагімян (Яловенко, 66; Долгов 90 + 1), Зубейко, Сікорський (Штогрін, 66), Велев.

Стадіон: «Інгулець» (Петрове).

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(7)

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)

Джерело: Бєлік ударив 70-річного Іщенка після гри Шахтар U19 – Динамо U19
Футбол | 10 травня 2024, 22:37 22

Юніори донецького «Шахтаря» програли київському «Динамо» з рахунком 1:2