«Фернандіньо казав, що Малиновський кращий за Коваленка» - асистент Луческу

Массімо Уголіні поділився думкою про нинішнього футболіста «Аталанти» Руслана Малиновського

«Фернандіньо казав, що Малиновський кращий за Коваленка» - асистент Луческу
© Facebook. Массімо Уголіні

Колишній асистент Мірчі Луческу в «Шахтарі» і «Зеніті» Массімо Уголіні розповів про те, як розвивалася кар'єра Руслана Малиновського в стані «гірників».

«Він двічі працював з нами, це був талант, який проявив себе в Юнацькій лізі УЄФА. Але йому не пощастило, адже обидва рази у нього були проблеми зі здоров'ям. Спершу його звалила з ніг лихоманка, а потім у нього були м'язові проблеми. А ще на рік молодший за Малиновського був Коваленко (насправді Коваленко на 3 роки молодший за Малиновського - прим. ред.), який мені дуже подобався. Втім, Фернандіньо якось казав мені, що для нього кращим був Малиновський. З моєї точки зору, вони обидва були гарні - з міжнародної точки зору Руслан, ймовірно, нині більш успішний футболіст», - зазначив Уголіні.

Нагадаємо, Руслан Малиновський відзначився 2 голами і 2 асистами в 2 останніх матчах за «Аталанту» в Серії А.

Читайте також: Ще не пізно закохатися в Аталанту - найкращу команду Європи прямо зараз

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Tuttomercatoweb.com

(53 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    R1d3r
      R1d3r, 16.07.2020 17:16
    +3
    mayakovskiy1, 16.07.2020 16:57
    ахаха))) Очень смеюсь. В смысле пр..ли?А кто из них мог бы играть в нынешнем ШД? Ну разве что Зина, да и не на позиции что в МС потому что там Исмаили на 3 головы сильнее. Юрченко? Корявый Соболь? То серьезно? Один был баночник Байера, второй играет в бельгийском колхозе. Прям вот мега игроки))
    8 место в таблице коэф. это колхоз? Ок..
    Tasha19
      Tasha19, 16.07.2020 17:08
    0
    mayakovskiy1, 16.07.2020 16:57
    ахаха))) Очень смеюсь. В смысле пр..ли?А кто из них мог бы играть в нынешнем ШД? Ну разве что Зина, да и не на позиции что в МС потому что там Исмаили на 3 головы сильнее. Юрченко? Корявый Соболь? То серьезно? Один был баночник Байера, второй играет в бельгийском колхозе. Прям вот мега игроки))
    Соболь пока на контракте с Шахтером, возможно его держат как замену Исмаили. Зина и Малина могли бы сейчас играть в основе ШД, но по уровню игры в ШД никогда б не стали такими как они есть сейчас.
    Alehandro
      Alehandro, 16.07.2020 16:59
    +2
    Trasher311987, 16.07.2020 15:43
    Тот случай когда про..ли Зинченко Малиновского Юрченко Соболя )))))
    Соболя не продали, а продлили аренду, он до сих пор принадлежит Шахте.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 16.07.2020 16:57
    -4
    ахаха))) Очень смеюсь. В смысле пр..ли?А кто из них мог бы играть в нынешнем ШД? Ну разве что Зина, да и не на позиции что в МС потому что там Исмаили на 3 головы сильнее. Юрченко? Корявый Соболь? То серьезно? Один был баночник Байера, второй играет в бельгийском колхозе. Прям вот мега игроки))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 16.07.2020 15:43
    +3
    Тот случай когда про..ли Зинченко Малиновского Юрченко Соболя )))))
    Alehandro
      Alehandro, 16.07.2020 14:54
    +5
    Не особо красиво сливать то, что кто-то тебе лично говорил тем более о третем лице...
    Tasha19
      Tasha19, 16.07.2020 14:49
    +20
    По сути Малиновскому повезло, что его тогда недорозглядели, был бы сейчас Коваленко 2.0
    Vitaliy Korets
    online
      Vitaliy Korets, 16.07.2020 14:48
    +7
    То Вітя собака мазаний. Якщо Малиновський 1993 року, а на рік молодший Коваленко 1996-го.
    Tasha19
      Tasha19, 16.07.2020 14:49
    +20
    По сути Малиновскому повезло, что его тогда недорозглядели, был бы сейчас Коваленко 2.0
    Vitaliy Korets
    online
      Vitaliy Korets, 16.07.2020 14:48
    +7
    То Вітя собака мазаний. Якщо Малиновський 1993 року, а на рік молодший Коваленко 1996-го.
    Alehandro
      Alehandro, 16.07.2020 14:54
    +5
    Не особо красиво сливать то, что кто-то тебе лично говорил тем более о третем лице...
    R1d3r
      R1d3r, 16.07.2020 17:16
    +3
    mayakovskiy1, 16.07.2020 16:57
    ахаха))) Очень смеюсь. В смысле пр..ли?А кто из них мог бы играть в нынешнем ШД? Ну разве что Зина, да и не на позиции что в МС потому что там Исмаили на 3 головы сильнее. Юрченко? Корявый Соболь? То серьезно? Один был баночник Байера, второй играет в бельгийском колхозе. Прям вот мега игроки))
    8 место в таблице коэф. это колхоз? Ок..
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 16.07.2020 15:43
    +3
    Тот случай когда про..ли Зинченко Малиновского Юрченко Соболя )))))
    Alehandro
      Alehandro, 16.07.2020 16:59
    +2
    Trasher311987, 16.07.2020 15:43
    Тот случай когда про..ли Зинченко Малиновского Юрченко Соболя )))))
    Соболя не продали, а продлили аренду, он до сих пор принадлежит Шахте.
    Tasha19
      Tasha19, 16.07.2020 17:08
    0
    mayakovskiy1, 16.07.2020 16:57
    ахаха))) Очень смеюсь. В смысле пр..ли?А кто из них мог бы играть в нынешнем ШД? Ну разве что Зина, да и не на позиции что в МС потому что там Исмаили на 3 головы сильнее. Юрченко? Корявый Соболь? То серьезно? Один был баночник Байера, второй играет в бельгийском колхозе. Прям вот мега игроки))
    Соболь пока на контракте с Шахтером, возможно его держат как замену Исмаили. Зина и Малина могли бы сейчас играть в основе ШД, но по уровню игры в ШД никогда б не стали такими как они есть сейчас.