15.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Мер Івано-Франківська: «Інгулець – це позорна команда бариг»

Руслан Марцінків жорстко розкритикував суддівство в матчі «Прикарпаття»

Мер Івано-Франківська: «Інгулець – це позорна команда бариг»
© Facebook. Руслан Марцінків

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків жорстко розкритикував суддівство в матчі 24-го туру Першої ліги, в якому «Інгулець» переміг «Прикарпаття» (1:0) за рахунок вкрай спірного пенальті на 90+3 хвилині:

Голова міста Західної України написав у Facebook: «Футбол продажний. «Інгулець» – це позорна команда бариг. Суддя просто вбиває команду, і це по телебаченню і при Макарові. 93-тя хвилина – придуманий пенальті. Тому наш футбол ніколи не буде італійським чи німецьким».

Окрім пенальті, у другому таймі суддя матчу також вилучив гравця і наставника «Прикарпаття».

Див. також: Інгулець – Прикарпаття – 1:0. Пенальті на 90+3 хв. Відео голу і огляд матчу

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(66 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 16.07.2020 13:37
    -1
    Саня Бах, 16.07.2020 00:15
    паваразнюк барига !!!
    Це для нього комплімент!!!
    wicker
    online
      wicker, 16.07.2020 10:03
    +1
    То ПЗД і це при показу ТВ, а що без ТВ робиться ПРОДАЖНІ ТВАРИНИ та базар ліги БАРИГ, УПЛ така сама....
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 16.07.2020 08:19
    +3
    Нічого дивного-колгосп в місто рветься...тьху мля...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 07:42
    +4
    От так, стараєшся допомагати команді як можеш, шукаєш кошти і т.д. А тут гоп ... І якесь чмо зі свистком за смаженого кабанчика ламає всі твої зусилля!
    Вчорашній цирк у цьому матчі це просто ганьба і сором!
    Злобный Енот
    online
      Злобный Енот, 16.07.2020 06:11
    +3
    Свиноеб говорящий ликует
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.07.2020 05:46
    +7
    Хто тут розхвалював паніка? І воно йде в упл....розводити і там бардак!!!
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 16.07.2020 03:45
    +3
    Зі всім згоден, але, як може мер писати з такими помилками?? "При Макарову" - При Макарові."Придумана пенальті" - Придуманий пенальті. А те, що Інгулець, як і Минай за гроші купують результат - 100%.
    Andriy Bilozir
    online
      Andriy Bilozir, 16.07.2020 02:39
    -10
    Шо за жидок на фотці ?
    Voxa Hvedyk
    online
      Voxa Hvedyk, 16.07.2020 01:23
    +9
    Папа "барига" ще і нагло з президентом сидів,і скільки він заплатив президенту і судді за цей позор?...
    Вроді і каманда Інгулець не погана іі опозорити себе і свою команду краще і не придумаєш...
    Timur24
      Timur24, 16.07.2020 00:45
    +18
    не мав нічого проти Інгульця, але це бидло з замашками з 90х і не виховане, взагалі відвернуло від ціїє команди. пенальті взятий з неба, ну або з $$$. хто бачив матч все побачив. надіюсь комітет чесної гри( якщо він діє взагалі) розгляне цей момент, ну а краще ДБР. Ганьба! Якщо і вийдуть в вищу лігу, то нехай так і вилетять.
    kolya-ua
      kolya-ua, 16.07.2020 00:39
    -4
    А чому мер коментуе дії арбітрів тільки після поразки команди.Чому мовчав коли судья Кремня з Кременчука засудив у Іванофранківську.
    Dora
      Dora, 16.07.2020 00:36
    0
    FidanFCCO, 16.07.2020 00:15
    Вы не видели игру Оболонь-Черноморец,возили всю игру как детей этих бомжей с киева,в итоге пенальти непонятный опять,вот и всё
    Та в Одеси з Кєвом взагалі давня "ДРУЖБА") Є в Одесі музей гарний з символікою і шарфами всіх клубів ( років з 5 тому було)!! Друзі Одесити фотки кидали( на іншому спортивному порталі) - так от на тих фото КОВРИК при вході дууже гарний!!!) я про шарф) Думаю Одесити зрозуміють про що я)
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 16.07.2020 00:29
    +14
    Мер правий на всі 100. За такі речі має бути рослідування і дискваліфікація арбітра і команди "Інгулець". ВАР на не допоможе тому що УАФ "кришує футбольну ганьбу"
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 16.07.2020 00:29
    +14
    Ну, і для чого таке робити?
    Помилка? Ну, тоді давайте, нехай суддя пройде поліграфф.
    marko2020
      marko2020, 16.07.2020 00:25
    +6
    ПАПА п1дарас!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.07.2020 00:15
    +13
    паваразнюк барига !!!
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 16.07.2020 00:15
    +5
    Вы не видели игру Оболонь-Черноморец,возили всю игру как детей этих бомжей с киева,в итоге пенальти непонятный опять,вот и всё
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 16.07.2020 00:14
    +18
    Ганьба! Інгулець в топку!
    andriychornyy
      andriychornyy, 16.07.2020 00:13
    +22
    Andre Petlyra, 16.07.2020 00:02
    а причем команда обращайся к комитету судей не барыга барыжный
    А хто купив арбітра? Цікаво скільки те бидло заплатило за таке суддівство
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 16.07.2020 00:08
    +25
    Повністю підтримую мера свого рідного міста. В нас що не матч - або договорняк, або суддівська клоунада продажних виродків. Ганьба, а не чемпіонат.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 16.07.2020 00:08
    +25
    Повністю підтримую мера свого рідного міста. В нас що не матч - або договорняк, або суддівська клоунада продажних виродків. Ганьба, а не чемпіонат.
    andriychornyy
      andriychornyy, 16.07.2020 00:13
    +22
    Andre Petlyra, 16.07.2020 00:02
    а причем команда обращайся к комитету судей не барыга барыжный
    А хто купив арбітра? Цікаво скільки те бидло заплатило за таке суддівство
    Timur24
      Timur24, 16.07.2020 00:45
    +18
    не мав нічого проти Інгульця, але це бидло з замашками з 90х і не виховане, взагалі відвернуло від ціїє команди. пенальті взятий з неба, ну або з $$$. хто бачив матч все побачив. надіюсь комітет чесної гри( якщо він діє взагалі) розгляне цей момент, ну а краще ДБР. Ганьба! Якщо і вийдуть в вищу лігу, то нехай так і вилетять.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 16.07.2020 00:14
    +18
    Ганьба! Інгулець в топку!
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 16.07.2020 00:29
    +14
    Мер правий на всі 100. За такі речі має бути рослідування і дискваліфікація арбітра і команди "Інгулець". ВАР на не допоможе тому що УАФ "кришує футбольну ганьбу"
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 16.07.2020 00:29
    +14
    Ну, і для чого таке робити?
    Помилка? Ну, тоді давайте, нехай суддя пройде поліграфф.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.07.2020 00:15
    +13
    паваразнюк барига !!!
    Voxa Hvedyk
    online
      Voxa Hvedyk, 16.07.2020 01:23
    +9
    Папа "барига" ще і нагло з президентом сидів,і скільки він заплатив президенту і судді за цей позор?...
    Вроді і каманда Інгулець не погана іі опозорити себе і свою команду краще і не придумаєш...
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.07.2020 05:46
    +7
    Хто тут розхвалював паніка? І воно йде в упл....розводити і там бардак!!!
    marko2020
    online
      marko2020, 16.07.2020 00:25
    +6
    ПАПА п1дарас!
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 16.07.2020 00:15
    +5
    Вы не видели игру Оболонь-Черноморец,возили всю игру как детей этих бомжей с киева,в итоге пенальти непонятный опять,вот и всё
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 07:42
    +4
    От так, стараєшся допомагати команді як можеш, шукаєш кошти і т.д. А тут гоп ... І якесь чмо зі свистком за смаженого кабанчика ламає всі твої зусилля!
    Вчорашній цирк у цьому матчі це просто ганьба і сором!
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 16.07.2020 08:19
    +3
    Нічого дивного-колгосп в місто рветься...тьху мля...
    Злобный Енот
    online
      Злобный Енот, 16.07.2020 06:11
    +3
    Свиноеб говорящий ликует
    Mukola Puzh
      Mukola Puzh, 16.07.2020 03:45
    +3
    Зі всім згоден, але, як може мер писати з такими помилками?? "При Макарову" - При Макарові."Придумана пенальті" - Придуманий пенальті. А те, що Інгулець, як і Минай за гроші купують результат - 100%.
    wicker
    online
      wicker, 16.07.2020 10:03
    +1
    То ПЗД і це при показу ТВ, а що без ТВ робиться ПРОДАЖНІ ТВАРИНИ та базар ліги БАРИГ, УПЛ така сама....
    Dora
    online
      Dora, 16.07.2020 00:36
    0
    FidanFCCO, 16.07.2020 00:15
    Вы не видели игру Оболонь-Черноморец,возили всю игру как детей этих бомжей с киева,в итоге пенальти непонятный опять,вот и всё
    Та в Одеси з Кєвом взагалі давня "ДРУЖБА") Є в Одесі музей гарний з символікою і шарфами всіх клубів ( років з 5 тому було)!! Друзі Одесити фотки кидали( на іншому спортивному порталі) - так от на тих фото КОВРИК при вході дууже гарний!!!) я про шарф) Думаю Одесити зрозуміють про що я)