Перша ліга. Інгулець забив пенальті на 93 хвилині, успіх Волині

У Першій лізі триває рубка за топ-3

Перша ліга. Інгулець забив пенальті на 93 хвилині, успіх Волині
© fcvolyn.net

24-й тур Першої ліги продовжився з матчу лідера «Інгульця», який приймав на своєму полі «Прикарпаття», що займає 11-е місце.

І команда Сергія Лавриненка, яка тільки в минулому турі вийшла на 1-е місце, з труднощами перемогла з рахунком 1:0 завдяки спірному пенальті, призначеному на 93-й хвилині.

«Інгулець» набрав 50 очок і залишається першим.

Вдалося перемогти «Волині», яка розгромила «Балкани» з рахунком 4:1. Команда набрала 45 очок і до матчів конкурентів піднялася в топ-3.

Перша ліга. 24-й тур.

Балкани - Волинь 1:4
Голи: Фаюк, 45+2 (з пен) - Чачуа, 12, Сад, 34, Волошинович, 53, Кожанов, 54

Інгулець - Прикарпаття 1:0
Гол: Загальский, 90+3

Турнірна таблиця.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 22:11
    +2
    l такий мудак хотiв догравати ? Хфермер ЧМО !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 22:10
    +4
    Суддя матчу Інгулець - Прикарпаття повіз додому три кабанчика від папіка !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.07.2020 21:53
    +6
    Матчу не бачив, але судячи зі всього Інгулець вже все купив. Чомусь я не здивований. Як не суперника, так суддю. Базар-ліга
    Айвенго
      Айвенго, 15.07.2020 19:15
    +12
    Таке продажне суддівство вбиває інтерес до українського футболу. 1 вилучення з Волинню і лівий пенальті та вилучення з Прикарпаттям. Ось такого лідера ми здобули в першій лізі завдячуючи суддям.
    Istm
      Istm, 15.07.2020 19:00
    +12
    я не проти, щоб Інгулець потрапив в УПЛ. Чим більше команд спробують себе в еліті, тим краще. Але ж навіщо таке суддівство.
    Timur24
      Timur24, 15.07.2020 18:58
    +12
    шапіто. і знову судді, і знову ніхто нічого не зробить. пора дбр цим зайнятися, надоїло вже
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 18:57
    +10
    Ото Нгулець протащив суддя
    Ото папік озолотить суддю, я такого явного і відвертого цирку давно не бачив
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 15.07.2020 18:55
    +18
    Наше суддівство - це просто цирк. Чудак взяв і зарубив Прикарпаття. Ліва друга жовта за симуляцію і пенальті, якого і близько не було.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 15.07.2020 18:55
    +18
    Наше суддівство - це просто цирк. Чудак взяв і зарубив Прикарпаття. Ліва друга жовта за симуляцію і пенальті, якого і близько не було.
    Айвенго
      Айвенго, 15.07.2020 19:15
    +12
    Таке продажне суддівство вбиває інтерес до українського футболу. 1 вилучення з Волинню і лівий пенальті та вилучення з Прикарпаттям. Ось такого лідера ми здобули в першій лізі завдячуючи суддям.
    Istm
    online
      Istm, 15.07.2020 19:00
    +12
    я не проти, щоб Інгулець потрапив в УПЛ. Чим більше команд спробують себе в еліті, тим краще. Але ж навіщо таке суддівство.
    Timur24
      Timur24, 15.07.2020 18:58
    +12
    шапіто. і знову судді, і знову ніхто нічого не зробить. пора дбр цим зайнятися, надоїло вже
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 18:57
    +10
    Ото Нгулець протащив суддя
    Ото папік озолотить суддю, я такого явного і відвертого цирку давно не бачив
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.07.2020 21:53
    +6
    Матчу не бачив, але судячи зі всього Інгулець вже все купив. Чомусь я не здивований. Як не суперника, так суддю. Базар-ліга
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 22:10
    +4
    Суддя матчу Інгулець - Прикарпаття повіз додому три кабанчика від папіка !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 22:11
    +2
    l такий мудак хотiв догравати ? Хфермер ЧМО !!!