15.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Інгулець – Прикарпаття – 1:0. Дивний пенальті на 90+3 хв. Відеоогляд матчу

Дивіться відео голів та огляд матчу 24-го туру Першої ліги України

Інгулець – Прикарпаття – 1:0. Дивний пенальті на 90+3 хв. Відеоогляд матчу
© ФК Шахтар

У матчі 24-го туру Першої ліги України «Інгулець» обіграв «Прикарпаття» за рахунок пенальті на 90+3 хвилині.

Дивіться відео голу та огляд матчу «Інгулець» – «Прикарпаття» – 1:0.

Найкращі моменти матчу Інгулець - Прикарпаття
90' ГОЛ ! С пенальти забил Игорь Загальский (Ингулец).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 12:13
    +1
    Таити, Гаити ! Не были мы не на какой Гаити, нас и здесь неплохо кормят!!!
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 16.07.2020 09:23
    +4
    к.к. и пенальти на 90+3 - просто 3,14здецовые
    Виктор Алтухов
      Виктор Алтухов, 16.07.2020 09:17
    -1
    Александрия била в ворота Зари пенальти еще покруче, тут, хоть, намек был.
    wicker
    online
      wicker, 16.07.2020 09:11
    +2
    То ПЗД і це при показу ТВ, а що без ТВ робиться ПРОДАЖНІ ТВАРИНИ та базар ліги БАРИГ, УПЛ така сама....
    korsun_skif
      korsun_skif, 16.07.2020 09:06
    +3
    І як тих суддів після такого не бити?
    Gold11
      Gold11, 16.07.2020 09:00
    +4
    Іще одному 3.14здюлей не завадило.
    PFCLviv
      PFCLviv, 16.07.2020 08:49
    0
    Суддя заробив поросятко від папіка...
    Айвенго
      Айвенго, 16.07.2020 07:19
    +8
    Це пенальті - похорон українському футболу !!! Краще більше по телебаченню не показуйте. Гидко дивитися.
    andeka1968
      andeka1968, 16.07.2020 06:52
    +9
    Треба пожиттєво дискваліфіковувати за таке. Зрозуміло, що арбітр проплачений. Зовсім вже нічого не бояться.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.07.2020 05:47
    +10
    І воно йде в упл
    Андрей Калногуз
      Андрей Калногуз, 16.07.2020 01:25
    +4
    Монзуль лучший арбитр среди пи.....ов!
    r1975
      r1975, 16.07.2020 00:30
    +19
    Це прикол такий? Замість того, щоб дати пенальті у ворота Інгульця він дає червону за симуляцію ( в крайньому випадку міг залишити епізод без уваги). Ну а в кінці, там взагалі ніякого пенальті.Це скільки треба було занести, щоб він так судив. Тепер така сама "справедлива" федерація розберется і покарає винного відсторонивши від суддівства на місяць, а йому то що, як він взяв за три вперед. За таке треба просто виганяти з футболу, але при Павелку корупція перейшла всі межі ....
    marko2020
    online
      marko2020, 16.07.2020 00:24
    +8
    ПАПА п1дарас!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.07.2020 00:20
    +6
    хфермер 3.14д@р@с !!!
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 16.07.2020 00:11
    +17
    Мер Івано -Франківська правий, футбол продажний а особливо судді і ніколи нам не бачити справедливої гри. І ВАР нам не допоможе тому що "бариги" граючи на тоталізіторі купляють результати матчів
    Andriy...Fedorchak
      Andriy...Fedorchak, 16.07.2020 00:06
    +18
    Цікаво скільки таке пенальті коштує ?
    rus
    online
      rus, 15.07.2020 23:47
    +28
    ну это блядство!!!!!!!
    rus
    online
      rus, 15.07.2020 23:47
    +28
    ну это блядство!!!!!!!
    r1975
      r1975, 16.07.2020 00:30
    +19
    Це прикол такий? Замість того, щоб дати пенальті у ворота Інгульця він дає червону за симуляцію ( в крайньому випадку міг залишити епізод без уваги). Ну а в кінці, там взагалі ніякого пенальті.Це скільки треба було занести, щоб він так судив. Тепер така сама "справедлива" федерація розберется і покарає винного відсторонивши від суддівства на місяць, а йому то що, як він взяв за три вперед. За таке треба просто виганяти з футболу, але при Павелку корупція перейшла всі межі ....
    Andriy...Fedorchak
      Andriy...Fedorchak, 16.07.2020 00:06
    +18
    Цікаво скільки таке пенальті коштує ?
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 16.07.2020 00:11
    +17
    Мер Івано -Франківська правий, футбол продажний а особливо судді і ніколи нам не бачити справедливої гри. І ВАР нам не допоможе тому що "бариги" граючи на тоталізіторі купляють результати матчів
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.07.2020 05:47
    +10
    І воно йде в упл
    andeka1968
      andeka1968, 16.07.2020 06:52
    +9
    Треба пожиттєво дискваліфіковувати за таке. Зрозуміло, що арбітр проплачений. Зовсім вже нічого не бояться.
    Айвенго
      Айвенго, 16.07.2020 07:19
    +8
    Це пенальті - похорон українському футболу !!! Краще більше по телебаченню не показуйте. Гидко дивитися.
    marko2020
    online
      marko2020, 16.07.2020 00:24
    +8
    ПАПА п1дарас!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.07.2020 00:20
    +6
    хфермер 3.14д@р@с !!!
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 16.07.2020 09:23
    +4
    к.к. и пенальти на 90+3 - просто 3,14здецовые
    Gold11
    online
      Gold11, 16.07.2020 09:00
    +4
    Іще одному 3.14здюлей не завадило.
    Андрей Калногуз
      Андрей Калногуз, 16.07.2020 01:25
    +4
    Монзуль лучший арбитр среди пи.....ов!
    korsun_skif
      korsun_skif, 16.07.2020 09:06
    +3
    І як тих суддів після такого не бити?
    wicker
    online
      wicker, 16.07.2020 09:11
    +2
    То ПЗД і це при показу ТВ, а що без ТВ робиться ПРОДАЖНІ ТВАРИНИ та базар ліги БАРИГ, УПЛ така сама....
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.07.2020 12:13
    +1
    Таити, Гаити ! Не были мы не на какой Гаити, нас и здесь неплохо кормят!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 08:49
    0
    Суддя заробив поросятко від папіка...