16.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

ПФК Львів – Олімпік – 1:5. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 31-го туру української Прем'єр-ліги

ПФК Львів – Олімпік – 1:5. Текстова трансляція
© ФК Оліміпк

Українська Прем'єр-ліга. 31-й тур

ПФК «Львів» - «Олімпік» - 1:5

 Ренан (4) - Дегтярьов (16, 42), Шахаб (26, 81, 90).

 Недоля (19, 40), Бопесу (45+1), Клименчук (80) - Снурніцин (24), Лебеденко (51), Зотько (54), Кравчук (75), Завійський (76)

 Недоля (40).

«Львів»: Пеньков - Борзенко, Братков, Клименчук - Бопесу (Приймак, 46), Татарков, Люлька (Феліпе, 64), Богунов, Недоля - Ренан (Велвес, 81), Яковеллі.
Запас: Сарнавський, Гончар, Ходаковський, Жонатан, Приймак, Феліпе, Велвес, Нич.

«Олімпік»: Бетім - Снурніцин (Гошкодеря, 46), Гришко, Зотько, Кравченко (Ксьонз, 62) - Завійський - Лебеденко, Кравчук (Вербний, 77), Романовський (Балашов, 62), Шахаб - Дегтярьов (79, Лук'янчук) .
Запас: Чекотун, Ксьонз, Лук'янчук, Литвин, Гошкодеря, Вербний, Балашов.

Арбітр: Денис Шурман (Київська область)

Стадіон: «Україна» (Львів)

Оцінки Sport.ua

   

Заміни Львова: Приймак - 6,0; Феліпе - 6,0; Велвес - б/о.

Заміни Олімпіка: Гошкодеря - 6,0; Ксьонз - 5,5; Балашов - 6,5; Вербний - 6,5; Лук'янчук - 6,0. 

У четвер, 16 липня, відбудеться матч 31-го туру чемпіонату України, в якому «Львів» прийме «Олімпік». Поєдинок відбудеться на стадіоні «Україна». Стартовий свисток пролунає о 17:00.

Обидві команди мотивовані на перемогу. «Львів» не перемагає ще з лютого. «Містянам» терміново потрібно покращувати турнірне становище. «Олімпік» в попередньому матчі розгромив «Маріуполь» наполовину резервним складом. Донецький клуб намагатиметься повторити свій недавній успіх, маючи при цьому вже більшу кількість гравців. 

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ПФК «Львів» – Олімпік». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.07.2020 19:10
    0
    Зеник Гаєцький, 16.07.2020 18:37
    Понад 50 років вболіваю за "карпати" та інші львівські команди. Але такої ганьби за останні роки, які демонструють фізкультурники зі Львова я ще ніколи не переживав. Хто набирав тих фізкультурників, які тренери їх готували, які президенти керують, за що гроші платять цим фізкультурникам, які невіДОМО З ЯКИХ КРАЇВ І КРАЇН ПОНАЇХАЛИ І ГАНЬБЛЯТЬ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ СЛАВЕТНИЙ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ лЬВІВ???. нА ДВІ КОМАНДИ ВПРОДОВЖ СЕЗОНУ НАБРАЛИ АЖ 39 ПУНКТІВ, ЩО НАВІТЬ НЕ ДОЗВОЛИЛО Б УВІЙТИ В ПЕРШУ ШІСТКУ. вПЕВНЕНО ЗАЙМАЮТЬ ДВА ОСТАННІ МІСЦЯ. "кАРПАТИ" ПОКИНУЛИ упл, МОЖЕ І НАЗАВЖДИ, А "лЬВІВ" ЛІПШЕ Б ЗНЯВСЯ З ЗМАГАНЬ І НЕ ГАНЬБИВ лЬВІВ.
    Вiвця, ти стара zalypa, давай я тобi допоможу. Славетне мiсто пишеться так - Львiв !!! Неуч !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:57
    +1
    Зеник Гаєцький, 16.07.2020 18:37
    Понад 50 років вболіваю за "карпати" та інші львівські команди. Але такої ганьби за останні роки, які демонструють фізкультурники зі Львова я ще ніколи не переживав. Хто набирав тих фізкультурників, які тренери їх готували, які президенти керують, за що гроші платять цим фізкультурникам, які невіДОМО З ЯКИХ КРАЇВ І КРАЇН ПОНАЇХАЛИ І ГАНЬБЛЯТЬ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ СЛАВЕТНИЙ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ лЬВІВ???. нА ДВІ КОМАНДИ ВПРОДОВЖ СЕЗОНУ НАБРАЛИ АЖ 39 ПУНКТІВ, ЩО НАВІТЬ НЕ ДОЗВОЛИЛО Б УВІЙТИ В ПЕРШУ ШІСТКУ. вПЕВНЕНО ЗАЙМАЮТЬ ДВА ОСТАННІ МІСЦЯ. "кАРПАТИ" ПОКИНУЛИ упл, МОЖЕ І НАЗАВЖДИ, А "лЬВІВ" ЛІПШЕ Б ЗНЯВСЯ З ЗМАГАНЬ І НЕ ГАНЬБИВ лЬВІВ.
    Та йди ти нах.....й зі своїми каЛпатами!
    Здохли ви вже!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:56
    0
    Мертві !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Розігнати нах.......й тих бездар !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пів команди мертвяків !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    су.....ка, я злий!!!!!!!!!!!!!!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:54
    0
    Львов 1-5 Донецк(чи Киев, чи Одесса, хрен его знает)
    Недоля так недоля
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.07.2020 18:53
    -1
    Сонячний хлопчик вже 3д0х? Лупанувся головою об стінку?)))
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:52
    0
    1 :
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:44
    -1
    axylinam, 16.07.2020 18:38
    грузину шашлык можно доверить приготовить,но на пушечный выстрел не нужно подпускать к футбольной команде
    Он любит Лiмо
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:43
    -1
    Опять 1:4 на выезде!!!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:42
    -2
    Повезло бандерам, что только 1 команда в этом сезоне вылетает
    axylinam
      axylinam, 16.07.2020 18:38
    -1
    грузину шашлык можно доверить приготовить,но на пушечный выстрел не нужно подпускать к футбольной команде
    Зеник Гаєцький
      Зеник Гаєцький, 16.07.2020 18:37
    +1
    ingvar8888, 16.07.2020 18:27
    ФК Львів ніякий!....
    Перша ліга на них чекає!...
    В компанію до Карпат!...
    Понад 50 років вболіваю за "карпати" та інші львівські команди. Але такої ганьби за останні роки, які демонструють фізкультурники зі Львова я ще ніколи не переживав. Хто набирав тих фізкультурників, які тренери їх готували, які президенти керують, за що гроші платять цим фізкультурникам, які невіДОМО З ЯКИХ КРАЇВ І КРАЇН ПОНАЇХАЛИ І ГАНЬБЛЯТЬ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ СЛАВЕТНИЙ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ лЬВІВ???. нА ДВІ КОМАНДИ ВПРОДОВЖ СЕЗОНУ НАБРАЛИ АЖ 39 ПУНКТІВ, ЩО НАВІТЬ НЕ ДОЗВОЛИЛО Б УВІЙТИ В ПЕРШУ ШІСТКУ. вПЕВНЕНО ЗАЙМАЮТЬ ДВА ОСТАННІ МІСЦЯ. "кАРПАТИ" ПОКИНУЛИ упл, МОЖЕ І НАЗАВЖДИ, А "лЬВІВ" ЛІПШЕ Б ЗНЯВСЯ З ЗМАГАНЬ І НЕ ГАНЬБИВ лЬВІВ.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:36
    0
    ingvar8888, 16.07.2020 18:30
    Нафіга Львову три команди, зробили би одну сильну і фінансово стабільну!..
    І грали би у Л/Є можливо...
    СКА Львов!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:35
    -1
    Олимпик уже 10 минут тупит. Им тренер говорит держать мяч, а они пургу гонят.
    ingvar8888
      ingvar8888, 16.07.2020 18:30
    +1
    Нафіга Львову три команди, зробили би одну сильну і фінансово стабільну!..
    І грали би у Л/Є можливо...
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 16.07.2020 18:30
    0
    Топ тренер из Грузии...
    ingvar8888
      ingvar8888, 16.07.2020 18:27
    +1
    ФК Львів ніякий!....
    Перша ліга на них чекає!...
    В компанію до Карпат!...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:15
    -1
    PFCLviv, 16.07.2020 18:03
    Ти правий, понабирали моск...алів невдах, от і маємо.
    Просто олимпийцы понимают их переговоры. А надо было на карпатском суржике размовлять
    morexodec
      morexodec, 16.07.2020 18:11
    -2
    morexodec, 16.07.2020 18:06
    Впёред Вивцы! нужен еще 1 год!
    Ну, то что они проиграют и так понятно, но мне бы еще 1 гол, чтобы ставочка зашла!
    ВИВЦЫ ВПЕРЕД!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:07
    0
    morexodec, 16.07.2020 18:06
    Впёред Вивцы! нужен еще 1 год!
    вівці вже вмерли !
    morexodec
      morexodec, 16.07.2020 18:06
    -1
    Впёред Вивцы! нужен еще 1 год!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:57
    +1
    Зеник Гаєцький, 16.07.2020 18:37
    Понад 50 років вболіваю за "карпати" та інші львівські команди. Але такої ганьби за останні роки, які демонструють фізкультурники зі Львова я ще ніколи не переживав. Хто набирав тих фізкультурників, які тренери їх готували, які президенти керують, за що гроші платять цим фізкультурникам, які невіДОМО З ЯКИХ КРАЇВ І КРАЇН ПОНАЇХАЛИ І ГАНЬБЛЯТЬ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ СЛАВЕТНИЙ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ лЬВІВ???. нА ДВІ КОМАНДИ ВПРОДОВЖ СЕЗОНУ НАБРАЛИ АЖ 39 ПУНКТІВ, ЩО НАВІТЬ НЕ ДОЗВОЛИЛО Б УВІЙТИ В ПЕРШУ ШІСТКУ. вПЕВНЕНО ЗАЙМАЮТЬ ДВА ОСТАННІ МІСЦЯ. "кАРПАТИ" ПОКИНУЛИ упл, МОЖЕ І НАЗАВЖДИ, А "лЬВІВ" ЛІПШЕ Б ЗНЯВСЯ З ЗМАГАНЬ І НЕ ГАНЬБИВ лЬВІВ.
    Та йди ти нах.....й зі своїми каЛпатами!
    Здохли ви вже!
    Зеник Гаєцький
      Зеник Гаєцький, 16.07.2020 18:37
    +1
    ingvar8888, 16.07.2020 18:27
    ФК Львів ніякий!....
    Перша ліга на них чекає!...
    В компанію до Карпат!...
    Понад 50 років вболіваю за "карпати" та інші львівські команди. Але такої ганьби за останні роки, які демонструють фізкультурники зі Львова я ще ніколи не переживав. Хто набирав тих фізкультурників, які тренери їх готували, які президенти керують, за що гроші платять цим фізкультурникам, які невіДОМО З ЯКИХ КРАЇВ І КРАЇН ПОНАЇХАЛИ І ГАНЬБЛЯТЬ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ СЛАВЕТНИЙ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ лЬВІВ???. нА ДВІ КОМАНДИ ВПРОДОВЖ СЕЗОНУ НАБРАЛИ АЖ 39 ПУНКТІВ, ЩО НАВІТЬ НЕ ДОЗВОЛИЛО Б УВІЙТИ В ПЕРШУ ШІСТКУ. вПЕВНЕНО ЗАЙМАЮТЬ ДВА ОСТАННІ МІСЦЯ. "кАРПАТИ" ПОКИНУЛИ упл, МОЖЕ І НАЗАВЖДИ, А "лЬВІВ" ЛІПШЕ Б ЗНЯВСЯ З ЗМАГАНЬ І НЕ ГАНЬБИВ лЬВІВ.
    ingvar8888
      ingvar8888, 16.07.2020 18:30
    +1
    Нафіга Львову три команди, зробили би одну сильну і фінансово стабільну!..
    І грали би у Л/Є можливо...
    ingvar8888
      ingvar8888, 16.07.2020 18:27
    +1
    ФК Львів ніякий!....
    Перша ліга на них чекає!...
    В компанію до Карпат!...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 16.07.2020 19:10
    0
    Зеник Гаєцький, 16.07.2020 18:37
    Понад 50 років вболіваю за "карпати" та інші львівські команди. Але такої ганьби за останні роки, які демонструють фізкультурники зі Львова я ще ніколи не переживав. Хто набирав тих фізкультурників, які тренери їх готували, які президенти керують, за що гроші платять цим фізкультурникам, які невіДОМО З ЯКИХ КРАЇВ І КРАЇН ПОНАЇХАЛИ І ГАНЬБЛЯТЬ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ СЛАВЕТНИЙ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ лЬВІВ???. нА ДВІ КОМАНДИ ВПРОДОВЖ СЕЗОНУ НАБРАЛИ АЖ 39 ПУНКТІВ, ЩО НАВІТЬ НЕ ДОЗВОЛИЛО Б УВІЙТИ В ПЕРШУ ШІСТКУ. вПЕВНЕНО ЗАЙМАЮТЬ ДВА ОСТАННІ МІСЦЯ. "кАРПАТИ" ПОКИНУЛИ упл, МОЖЕ І НАЗАВЖДИ, А "лЬВІВ" ЛІПШЕ Б ЗНЯВСЯ З ЗМАГАНЬ І НЕ ГАНЬБИВ лЬВІВ.
    Вiвця, ти стара zalypa, давай я тобi допоможу. Славетне мiсто пишеться так - Львiв !!! Неуч !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:56
    0
    Мертві !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Розігнати нах.......й тих бездар !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пів команди мертвяків !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    су.....ка, я злий!!!!!!!!!!!!!!
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 16.07.2020 18:54
    0
    Львов 1-5 Донецк(чи Киев, чи Одесса, хрен его знает)
    Недоля так недоля
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:52
    0
    1 :
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:36
    0
    ingvar8888, 16.07.2020 18:30
    Нафіга Львову три команди, зробили би одну сильну і фінансово стабільну!..
    І грали би у Л/Є можливо...
    СКА Львов!
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 16.07.2020 18:30
    0
    Топ тренер из Грузии...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:07
    0
    morexodec, 16.07.2020 18:06
    Впёред Вивцы! нужен еще 1 год!
    вівці вже вмерли !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 18:03
    0
    Виктор Иванов, 16.07.2020 17:50
    Беда ПФКЛ в том, что они общаются на мозковзьком языке.
    Ти правий, понабирали моск...алів невдах, от і маємо.
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 16.07.2020 17:53
    0
    PFCLviv, 16.07.2020 17:30
    Як і було... Захисту нема взагалі...
    розганяти тих бездар треба. в міжсезоння буде чистка. Дограємо і прощаємось з багатьма.
    Ти так пишеш ,наче їм зп платиш
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 17:50
    0
    Беда ПФКЛ в том, что они общаются на мозковзьком языке.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 17:50
    0
    Гасіть світло! Я такого мертвого Львова не бачив!
    Розганяти цілу команду, просто мертві. За шо їм гроші платять ?! Мертв"яки !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 17:42
    0
    всьо, гасіть світло... Розганяти цих бездар!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 16.07.2020 17:30
    0
    Як і було... Захисту нема взагалі...
    розганяти тих бездар треба. в міжсезоння буде чистка. Дограємо і прощаємось з багатьма.