ВІДЕО. Девіс назвав Редкача геєм і виклав ще фрагмент спарингу

Конфлікт між боксерами набирає обертів

ВІДЕО. Девіс назвав Редкача геєм і виклав ще фрагмент спарингу
© Instagram. Іван Редкач, Джервонта Девіс

Чемпіон світу WBA Regular в легкій вазі Джервонта Девіс відповів Івану Редкачу, з яким у нього був спаринг.

Раніше американець виклав відео, на якому наносив українцю жорсткі удари.

Українець повідомив, що Девіс обіцяв йому один спаринг, але так і не з'явився до зали.

«Ти гей. В наш перший раз я спарингував не в 10 або 11 ранку. Ми провели спаринг о 2 годині дня. Я не прокидаюся так рано.

Пізніше Девіс виклав ще один фрагмент їх спарингу і написав Редкачу:

«Дурник, ти - розминка для будь-якого боксера. Я раджу тобі не погоджуватися на бій з Шоном Портером, оскільки він тебе вб'є. Ти не можеш ні бити, ні приймати удар», - написав Девіс.

Редкач повідомив, що це всього лише фрагмент четвертого раунду з шести, зазначивши, що Девіс був дуже втомленим.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ya H
      Ya H, 15.07.2020 00:24
    +2
    Есть люди-геи, а есть целая страна-пид@рас - расия.
    advizov
      advizov, 14.07.2020 12:48
    +6
    Неля как боксер очень слабый. А по поводу гея я честно тоже так думаю.
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 14.07.2020 12:07
    +1
    Пусть молит Аллаха, чтобы это было не так. Иначе пупс зашкварился вот прямо вот на этой фотографии. Не по понятиям это
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 14.07.2020 11:31
    0
    Иванко ты Иванко, а одеваешься как л*збиянко
    ihor7003
      ihor7003, 14.07.2020 11:25
    +6
    Какое то избиение младенца! При том что Редкач больше Девиса!!!!!!!!!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 14.07.2020 11:16
    +9
    Алексей Романенко, 14.07.2020 10:46
    Ну гей он и что тут такого? Или Дэвис гомофоб?
    Эти негры все расисты и гомофобы.
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 14.07.2020 10:46
    +8
    Ну гей он и что тут такого? Или Дэвис гомофоб?
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 14.07.2020 11:16
    +9
    Алексей Романенко, 14.07.2020 10:46
    Ну гей он и что тут такого? Или Дэвис гомофоб?
    Эти негры все расисты и гомофобы.
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 14.07.2020 10:46
    +8
    Ну гей он и что тут такого? Или Дэвис гомофоб?
    advizov
      advizov, 14.07.2020 12:48
    +6
    Неля как боксер очень слабый. А по поводу гея я честно тоже так думаю.
    ihor7003
      ihor7003, 14.07.2020 11:25
    +6
    Какое то избиение младенца! При том что Редкач больше Девиса!!!!!!!!!
    Ya H
      Ya H, 15.07.2020 00:24
    +2
    Есть люди-геи, а есть целая страна-пид@рас - расия.
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 14.07.2020 12:07
    +1
    Пусть молит Аллаха, чтобы это было не так. Иначе пупс зашкварился вот прямо вот на этой фотографии. Не по понятиям это
    Виктор Иванов
    online