«Віддали б Карпати за 1 євро». Експерт назвав фатальну помилку Смалійчука

За словами Михайла Метревелі, Ігор Коломойський образився на Петра Димінського

«Віддали б Карпати за 1 євро». Експерт назвав фатальну помилку Смалійчука
© ФК Карпати. Олег Смалійчук

Експерт програми «Великий футбол» Михайло Метревелі поділився думкою про ситуацію у львівських «Карпатах», які не дограли нинішній сезон української Прем'єр-ліги і можуть втратити професійний статус.

«В першу чергу, тут потрібно було забезпечити безперервну участь команди в чемпіонаті. Клуби та Ліга не повинні були від цього страждати. Олег Смалійчук повинен був зробити все, щоб Карпати закінчили цей чемпіонат і зіграли всі матчі. Чому він цього не зробив? Він намагався привернути увагу акціонерів, увіткнути свою шпильку Григорію Козловському, хоча той запропонував йому допомогу. Якщо у Карпат не було грошей, потрібно було знайти механізм, як це використовувати, щоб дограти чемпіонат.

Тут потрібно було зробити просто: якщо акціонери не хочуть далі інвестувати в клуб, віддали б цю команду за 1 євро. Реструктуризувати борги міг би новий власник. І ці 5 мільйонів боргів перетворилися б у 2,5 мільйони. Новий власник придбав би за 2,5 мільйони новий клуб. Коломойський образився на Петра Димінського, я чув про це в кулуарах. Ці амбіції зробили заручником цей клуб з ім'ям», - сказав Метревелі.

Раніше повідомлялося, що «Карпати» просять компанію, яку пов'язують з Коломойським, врятувати клуб.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(39 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    8number
      8number, 14.07.2020 02:12
    0
    digsum, 13.07.2020 21:45
    Интересно, какого Беня вообще вложился в Карпаты. У них с Ахметом было сорево кто больше клубов купит?
    Да. Было и такое.
    А ещё кто кого и чем.
    Жаль, что итогами спора стали Днепр и Карпаты...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.07.2020 21:46
    -1
    digsum
      digsum, 13.07.2020 21:45
    0
    Интересно, какого Беня вообще вложился в Карпаты. У них с Ахметом было сорево кто больше клубов купит?
    Krivbass1979
      Krivbass1979, 13.07.2020 21:41
    -2
    stopor2016, 13.07.2020 15:45
    Откуда эти кавказцы всё знают , а мы - нет ?
    Бо черт не обчесаный.и такой же самый ЧМО,как и якобы новый владелец Карпат.а вот вопрос,а почему в викепедии владелец до сих пор Дыминский???и за лысого ху...ни слова нет.
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 13.07.2020 16:36
    +3
    Метревели - эксперт...
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 13.07.2020 16:29
    +2
    Ой дурак. Беня за 1 грн. отдаёт актив? Слышь, подстилка ахметовская, не шути так
    delta475
      delta475, 13.07.2020 15:50
    +9
    .....а на кого Коломойский обиделся В Кривбассе,Днепре,Волыни,Динамо Киев может он очень обидчив или другое
    waw
      waw, 13.07.2020 15:49
    +4
    словесний понос від метревелі,дим і коломойський діють спільно і вони свого не втратять
    stopor2016
      stopor2016, 13.07.2020 15:45
    +6
    Откуда эти кавказцы всё знают , а мы - нет ?
    delta475
      delta475, 13.07.2020 15:50
    +9
    .....а на кого Коломойский обиделся В Кривбассе,Днепре,Волыни,Динамо Киев может он очень обидчив или другое
    stopor2016
      stopor2016, 13.07.2020 15:45
    +6
    Откуда эти кавказцы всё знают , а мы - нет ?
    waw
      waw, 13.07.2020 15:49
    +4
    словесний понос від метревелі,дим і коломойський діють спільно і вони свого не втратять
    Андрій Некрасов
    online
      Андрій Некрасов, 13.07.2020 16:36
    +3
    Метревели - эксперт...
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 13.07.2020 16:29
    +2
    Ой дурак. Беня за 1 грн. отдаёт актив? Слышь, подстилка ахметовская, не шути так
    8number
      8number, 14.07.2020 02:12
    0
    digsum, 13.07.2020 21:45
    Интересно, какого Беня вообще вложился в Карпаты. У них с Ахметом было сорево кто больше клубов купит?
    Да. Было и такое.
    А ещё кто кого и чем.
    Жаль, что итогами спора стали Днепр и Карпаты...
    digsum
      digsum, 13.07.2020 21:45
    0
    Интересно, какого Беня вообще вложился в Карпаты. У них с Ахметом было сорево кто больше клубов купит?