ДЕНИСОВ: «Смалійчук вирішив закидати Коломойського плюшевими ведмедиками»

Відомий журналіст – про ситуацію в «Карпатах»

ДЕНИСОВ: «Смалійчук вирішив закидати Коломойського плюшевими ведмедиками»
© Футбол 1/2/3. Олександр Денисов

Ведучий програми «Великий Футбол» Олександр Денисов прокоментував зняття львівських «Карпат» з нинішнього сезону української Прем'єр-ліги.

«Питання не в грошах. Цирк шапіто, який влаштував Смалійчук, оплачуючи борги Козловського, ми вже обговорювали. Гроші були, але це питання певного шантажу, з метою натиснути на Коломойського. Але це схоже на теракт, в якому Олег Смалійчук вирішив закидати Ігоря Коломойського плюшевими ведмедиками. Приблизно такий ефект це мало», - сказав Денисов.

Раніше повідомлялося, що «Карпати» просять компанію, яку пов'язують з Коломойським, врятувати клуб.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Krivbass1979
      Krivbass1979, 13.07.2020 21:45
    0
    mavast, 13.07.2020 16:34
    Враження, що всі підтримують коломойського. За що?
    А кто такой Смалийчук?почему Дыминский записан как призедент клуба Карпат в викепидии.может никакой продажи и не было??и это идет война Дыминский с Коломойским.а лысый ху..просто ЧМО не нужное.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.07.2020 18:33
    0
    Коломойському взападло з піз....аболом базарити...
    mavast
      mavast, 13.07.2020 16:34
    -1
    Враження, що всі підтримують коломойського. За що?
    wicker
      wicker, 13.07.2020 16:30
    0
    turist86, 13.07.2020 16:05
    Мабуть, Коломойському западло вести переговори зі збирачем апельсинів
    Де беня, а де Смайл..... у Кіркорова є пісня з цього приводу....
    turist86
      turist86, 13.07.2020 16:05
    0
    Мабуть, Коломойському западло вести переговори зі збирачем апельсинів
    Krivbass1979
      Krivbass1979, 13.07.2020 21:45
    0
    mavast, 13.07.2020 16:34
    Враження, що всі підтримують коломойського. За що?
    А кто такой Смалийчук?почему Дыминский записан как призедент клуба Карпат в викепидии.может никакой продажи и не было??и это идет война Дыминский с Коломойским.а лысый ху..просто ЧМО не нужное.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.07.2020 18:33
    0
    Коломойському взападло з піз....аболом базарити...
    wicker
    online