Олександрія – Динамо. Стартові склади команд. Циганков – у запасі

Команди оголосили склади на матч

Олександрія – Динамо. Стартові склади команд. Циганков – у запасі
© dinamo.kiev.ua

У неділю, 12 липня, відбудеться матч 30-го туру чемпіонату України, в якому «Олександрія» прийматиме «Динамо». Уже відомі стартові склади команд.

«Олександрія»: Паньків, Гордієнко, Бабогло, Стецьков, Безбородько, Третьяков, Мірошниченко, Лучкевич, Сітало, Банада, Дубра.

Запас: Білик, Ковалець, Довгий, Бухал, Грицук, Шастал, Шендрік, Задерака, Устименко.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Шабанов, Сирота, Караваєв, Андрієвський, Сидорчук, Де Пена, Шапаренко, Цітаішвілі, Русин.

Запас: Бущан, Попов, Бурда, Шепелєв, Вербич, Циганков, Дуелунд, Буяльський, Каргбо.

Поєдинок розпочнеться о 19:30. Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Николай Власов
      Николай Власов, 12.07.2020 19:28
    0
    В ПЕРЕД АЛЕКСАНДРИЯ РЕБЯТА ПОКАЖИТЕ СВОЙ КЛАСС
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.07.2020 19:07
    +1
    alvesh, 12.07.2020 19:06
    Так больше ж нет левого защитника - Миколенко травмирован, Пиварич - дисквалифицирован
    Шабанов слева епт!!!!!!
    alvesh
      alvesh, 12.07.2020 19:06
    0
    ihor7003, 12.07.2020 19:00
    Слева все таки Караваев! Ну не идиот????
    Так больше ж нет левого защитника - Миколенко травмирован, Пиварич - дисквалифицирован
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 12.07.2020 19:04
    -3
    Кто громче споёт, тот и выиграет.
    axylinam
    online
      axylinam, 12.07.2020 19:04
    0
    Неоднозначный состав у Динамо
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.07.2020 19:00
    0
    Слева все таки Караваев! Ну не идиот????
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.07.2020 19:07
    +1
    alvesh, 12.07.2020 19:06
    Так больше ж нет левого защитника - Миколенко травмирован, Пиварич - дисквалифицирован
    Шабанов слева епт!!!!!!
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 12.07.2020 19:28
    0
    В ПЕРЕД АЛЕКСАНДРИЯ РЕБЯТА ПОКАЖИТЕ СВОЙ КЛАСС
    alvesh
      alvesh, 12.07.2020 19:06
    0
    ihor7003, 12.07.2020 19:00
    Слева все таки Караваев! Ну не идиот????
    Так больше ж нет левого защитника - Миколенко травмирован, Пиварич - дисквалифицирован
    axylinam
    online
      axylinam, 12.07.2020 19:04
    0
    Неоднозначный состав у Динамо
    ihor7003
    online
      ihor7003, 12.07.2020 19:00
    0
    Слева все таки Караваев! Ну не идиот????