Фран СОЛЬ: «Повинні зайняти друге місце в УПЛ»

Форвард «Динамо» - про своє майбутнє

Фран СОЛЬ: «Повинні зайняти друге місце в УПЛ»
© ФК Динамо Київ. Фран Соль

Іспанський форвард «Динамо» Фран Соль поділився думками з приводу свого майбутнього:

«Сезон ще не закінчений. Ми всі повинні зібратися, щоб домогтися поставленої мети - зайняти друге місце, яке дозволить брати участь у кваліфікації ЛЧ.

Ми повернемося з відпустки вже в серпні, тоді я чіткіше побачу ситуацію. Я хочу грати і бути там, де мене люблять і поважають».

Раніше Соль випустив авторську книгу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Marca

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 12.07.2020 18:34
    -1
    Sentinel, 12.07.2020 17:50
    Это название для второй книги?
    Это будет многотомник. Каждый сезон по книге
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 18:14
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:56
    А вдруг не Евтушенко? Вдруг суслик наконец то пригласит нормального тренера!
    Имя следующего тренера начинается на А.. фамилия заканчивается на ..ский. Только никому!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 18:07
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:56
    А вдруг не Евтушенко? Вдруг суслик наконец то пригласит нормального тренера!
    надежда умирает последней)
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:56
    +1
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 17:55
    как-будто Евтушенко лучше будет.
    А вдруг не Евтушенко? Вдруг суслик наконец то пригласит нормального тренера!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 17:55
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:31
    Ни в коем случае. Ты ж понимаешь, если Динамо займёт второе место - лёсык останется и ты будешь греть лавку. В твоих интересах, и вообще в интересах Динамо чтоб Динамо второе место не заняло!
    как-будто Евтушенко лучше будет.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 17:50
    +2
    Это название для второй книги?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:31
    0
    Ни в коем случае. Ты ж понимаешь, если Динамо займёт второе место - лёсык останется и ты будешь греть лавку. В твоих интересах, и вообще в интересах Динамо чтоб Динамо второе место не заняло!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 17:50
    +2
    Это название для второй книги?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 18:07
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:56
    А вдруг не Евтушенко? Вдруг суслик наконец то пригласит нормального тренера!
    надежда умирает последней)
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:56
    +1
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 17:55
    как-будто Евтушенко лучше будет.
    А вдруг не Евтушенко? Вдруг суслик наконец то пригласит нормального тренера!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 17:55
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:31
    Ни в коем случае. Ты ж понимаешь, если Динамо займёт второе место - лёсык останется и ты будешь греть лавку. В твоих интересах, и вообще в интересах Динамо чтоб Динамо второе место не заняло!
    как-будто Евтушенко лучше будет.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 18:14
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:56
    А вдруг не Евтушенко? Вдруг суслик наконец то пригласит нормального тренера!
    Имя следующего тренера начинается на А.. фамилия заканчивается на ..ский. Только никому!
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 12.07.2020 17:31
    0
    Ни в коем случае. Ты ж понимаешь, если Динамо займёт второе место - лёсык останется и ты будешь греть лавку. В твоих интересах, и вообще в интересах Динамо чтоб Динамо второе место не заняло!