ФОТО. Ломаченко тренується на березі моря

Український боксер готується до поєдинку з Теофімо Лопесом

ФОТО. Ломаченко тренується на березі моря
© Instagram. Василь Ломаченко

32-річний український боксер Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) продовжує підготовку до поєдинку з 22-річним американцем Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО).

Ломаченко тренується на березі моря.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 15:35
    +1
    Это Харьков, Безлюдовка
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 12.07.2020 15:09
    0
    Владимир Копяк, 12.07.2020 14:05
    Давно правда был в Сочи, лет 25 назад, но там на пляжах галька, если не ошибаюсь...
    Затока
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.07.2020 14:05
    0
    Давно правда был в Сочи, лет 25 назад, но там на пляжах галька, если не ошибаюсь...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.07.2020 13:54
    -4
    Владимир Копяк, 12.07.2020 13:39
    Это фото - фейк... Василий сейчас самоизолировался в Лавре, попы ему расписали программу по подготовке к бою с Лопесом, там надо около тысячи поклонов отработать ежедневно за гарантию победы.... Но может это пляж Лавры?
    Нет это Сочи.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.07.2020 13:39
    +1
    Это фото - фейк... Василий сейчас самоизолировался в Лавре, попы ему расписали программу по подготовке к бою с Лопесом, там надо около тысячи поклонов отработать ежедневно за гарантию победы.... Но может это пляж Лавры?
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 15:35
    +1
    Это Харьков, Безлюдовка
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.07.2020 13:39
    +1
    Это фото - фейк... Василий сейчас самоизолировался в Лавре, попы ему расписали программу по подготовке к бою с Лопесом, там надо около тысячи поклонов отработать ежедневно за гарантию победы.... Но может это пляж Лавры?
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 12.07.2020 15:09
    0