ЦЕЦАДЗЕ: «Гравців не потрібно мотивувати – вони самі хочуть виграти»

Головний тренер ПФК «Львів» прокоментував поразку від «Дніпра-1»

ЦЕЦАДЗЕ: «Гравців не потрібно мотивувати – вони самі хочуть виграти»
© СК Дніпро-1. Георгій Цецадзе

Головний тренер ПФК «Львів» Георгій Цецадзе прокоментував поразку львів’ян в матчі з «Дніпром-1» (2:3).

– Команда вигравала 2:0, але потім підсіла. Чого не вистачило?
– «Дніпро-1» — хороша команда. Вони не здавалися, грали у власний футбол та отримали результат, який бажали.

– Як оціните гру Сарнавського?
– Так, він гарно зіграв. Така робота воротаря – рятувати команду (посміхається).

– Як будете мотивувати команду в матчах, що залишилися та не мають турнірного значення?
– У футбол усі грають, щоб перемогти. Сьогодні ми також бажали перемогти. Гадаю, їх не потрібно мотивувати – вони самі хочуть виграти. Але ще ж є суперник. Якщо він грає краще, виграти не вдається. А якщо виходить так, як перші 25 хвилин, тоді ми перемагаємо.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — СК Дніпро-1

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 03:53
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:42
    ой, один раз вынес тебе мозг, теперь будешь везде за мной бегать?
    Прикинь!У меня у тебя вато-грека были вопросы о футболе!
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 02:44
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:42
    ой, один раз вынес тебе мозг, теперь будешь везде за мной бегать?
    Да нет.Просто один раз решил поговорить с тобой о футболе.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:42
    0
    Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 02:35
    Чисто ради интереса.За последние,скажем 30ть лет,какие команды для тебя были скучными и какие яркие в плане красивой игры?
    ой, один раз вынес тебе мозг, теперь будешь везде за мной бегать?
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 02:35
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:18
    хотя бы его команда не играет скучно
    Чисто ради интереса.За последние,скажем 30ть лет,какие команды для тебя были скучными и какие яркие в плане красивой игры?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:18
    -3
    хотя бы его команда не играет скучно
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 03:53
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:42
    ой, один раз вынес тебе мозг, теперь будешь везде за мной бегать?
    Прикинь!У меня у тебя вато-грека были вопросы о футболе!
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 02:44
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:42
    ой, один раз вынес тебе мозг, теперь будешь везде за мной бегать?
    Да нет.Просто один раз решил поговорить с тобой о футболе.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:42
    0
    Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 02:35
    Чисто ради интереса.За последние,скажем 30ть лет,какие команды для тебя были скучными и какие яркие в плане красивой игры?
    ой, один раз вынес тебе мозг, теперь будешь везде за мной бегать?
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 12.07.2020 02:35
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 02:18
    хотя бы его команда не играет скучно
    Чисто ради интереса.За последние,скажем 30ть лет,какие команды для тебя были скучными и какие яркие в плане красивой игры?