ГЕЦКО: «Емоції після перемоги над Ворсклою мають допомогти гравцям Динамо»

Спеціаліст висловився про фінал Кубка України

ГЕЦКО: «Емоції після перемоги над Ворсклою мають допомогти гравцям Динамо»
© Футбол 1/2/3. Іван Гецко

Екс-нападник збірної України Іван Гецко прокоментував результат фінального матчу Кубка України, в якому його рідний клуб переміг «Ворсклу» - 1:1 (пен 8:7).

«Перемозі «Динамо» в Кубку України зраділи не лише його прихильники, а й решта команд, які претендують на потрапляння до Ліги Європи. Тепер і восьме місце в чемпіонаті дає можливість поборотися за єврокубкову зону.

А «Ворсклу» шкода. «Динамо» ж перемогло, але не переконало. Я очікував набагато більшого від команди Олексія Михайличенка. Кияни біля воріт суперника по суті нічого, окрім забитого м’яча і ще декількох моментів, не створили. Хоча ті емоції, які «біло-сині» отримали після фінального свистка, думаю, допоможуть їм в чемпіонаті в боротьбі за друге лігочемпіонівське місце.

Полтавці непогано почали. Читалося, що якщо вони заб’ють першими, то будуть грати другим номером. За великим рахунком, ці дії у команди Юрія Максимова виходили, і якби вони були трохи спритнішими в найважливіших моментах, могли б і переписати історію 11-річної давнини…», - сказав Гецко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Рейтинг букмекерів

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.07.2020 19:22
    0
    Андрей-, 10.07.2020 12:46
    Какие эмоции? Никаких эмоций не осталось, на жилах вытянули тот матч)
    Вытянули на жилах, а должны были - на классе. С классом, видать, проблемы.
    Андрей-
      Андрей-, 10.07.2020 12:46
    0
    Какие эмоции? Никаких эмоций не осталось, на жилах вытянули тот матч)
    zzg77
    online
      zzg77, 10.07.2020 09:56
    +1
    Гецко: "Эмоции после победы над Ворсклой должны помочь игрокам Динамо. Мне вот помогли - я опять начал квасить!"
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 10.07.2020 09:55
    0
    Динамо» же победило, но не убедило. Я ожидал гораздо большего от команды Алексея Михайличенко. Киевляне у ворот соперника по сути ничего, кроме забитого мяча и еще нескольких моментов, не создали
    —————
    Интересно за какую сумму от рыжего не стыдно себя идиотом выставлять ? Неужели там такие космические цифры ?
    Artyom_I
      Artyom_I, 10.07.2020 09:40
    0
    Сейчас по барам рассосутся праздновать трофей, а в воскресенье Александрии влетят
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 10.07.2020 09:39
    +1
    Динамо по сути ничего не создало е.....ые е......ые люди.
    Господи пошли им мозгов
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 10.07.2020 07:39
    +1
    А в Александрии типа забыли про унизительные 1:5? Думаю там ждут реванша любой ценой! Хоть пол Динамо вынесут на носилках.
    zzg77
    online
      zzg77, 10.07.2020 09:56
    +1
    Гецко: "Эмоции после победы над Ворсклой должны помочь игрокам Динамо. Мне вот помогли - я опять начал квасить!"
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 10.07.2020 09:39
    +1
    Динамо по сути ничего не создало е.....ые е......ые люди.
    Господи пошли им мозгов
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 10.07.2020 07:39
    +1
    А в Александрии типа забыли про унизительные 1:5? Думаю там ждут реванша любой ценой! Хоть пол Динамо вынесут на носилках.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 10.07.2020 19:22
    0
    Андрей-, 10.07.2020 12:46
    Какие эмоции? Никаких эмоций не осталось, на жилах вытянули тот матч)
    Вытянули на жилах, а должны были - на классе. С классом, видать, проблемы.
    Андрей-
      Андрей-, 10.07.2020 12:46
    0
    Какие эмоции? Никаких эмоций не осталось, на жилах вытянули тот матч)
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 10.07.2020 09:55
    0
    Динамо» же победило, но не убедило. Я ожидал гораздо большего от команды Алексея Михайличенко. Киевляне у ворот соперника по сути ничего, кроме забитого мяча и еще нескольких моментов, не создали
    —————
    Интересно за какую сумму от рыжего не стыдно себя идиотом выставлять ? Неужели там такие космические цифры ?
    Artyom_I
      Artyom_I, 10.07.2020 09:40
    0
    Сейчас по барам рассосутся праздновать трофей, а в воскресенье Александрии влетят