Екс-гравець Шахтаря: «За фінал Ворсклі не повинно бути соромно»

Сергій Ковальов відзначив полтавців в матчі з «Динамо»

1149
0
ФК Динамо Київ

Колишній гравець «Шахтаря» Сергій Ковальов прокоментував результат фінального матчу Кубка України, в якому його рідний клуб переміг «Ворсклу» - 1:1 (пен 8:7).

«Я взагалі вважаю, що за своєю драматургією це один з найцікавіших фіналів за останні роки. Загострення пристрастей був на високому рівні. Шкода тільки, що матч пройшов без глядачів ...

Поки гравці «Динамо» розгойдувалися, полтавці вирішили агресивно вступити в гру. І за цей крок «Ворскла» була винагороджена забитим м'ячем. Та й взагалі в першому таймі команда Юрія Максимова була цікавішою.

Напевно у наставника «Ворскли» був план на те, як правильніше зіграти в дебюті кожного з таймів. Трохи не вийшло, хоча зіграй Кулач якісніше в двох моментах, справи для «Динамо» були б зовсім погані. За фінал полтавчанам не повинно бути соромно. Вони програли більш іменитому опоненту лише в футбольній лотереї.

Вважаю, що перемога в Кубку України повинна тільки надихнути команду. У «Динамо», так само як у «Десни» і «Зорі», попереду три фінали», - сказав Ковальов.

(9)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися