Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Динамо могло перемагати в основний час»

Коментар наставника киян після фіналу Кубка України

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Динамо могло перемагати в основний час»
© fcdynamo.kiev.ua

Наставник «Динамо» Олексій Михайличенко коротко прокоментував перемогу над «Ворсклою» в фіналі Кубка України за підсумками серії пенальті.

«Вийшов справжній Кубок. У таких матчах ніколи не важливо, де команди в чемпіонаті. Тут зовсім інші емоції. Я хочу подякувати «Ворсклі» за їхню гру і характер. Було непросто і я радий, що ми виграли Кубок України. Це дуже важливо для команди, для молодих гравців, для багатьох з яких це перший трофей».

«Пенальті? В моїй історії був такий момент, коли Суперкубок з «Шахтарем». Але там весь час помилялися, а не забивали. Багато хто вважає, що це лотерея, але мені здається, що ми могли в основний час перемогти. Самі не реалізували, хоча і Полтава мала свої моменти. Я радий, що ми перемогли».

«Я гравцям сказав: у нас вже є вихід в Лігу Європи. Нам досить? Тоді давайте святкувати. Але гравці сказали - ні. Так що триває боротьба в чемпіонаті. Досить довго не було кубку - і я радий, що невдала серія перервалася», - сказав Михайличенко в ефірі Футбол 1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zakharka
    online
      zakharka, 09.07.2020 08:19
    +3
    Опять ему кажется!
    Чувак! Это была Ворксла! Вы должны были побеждать в первом тайме с крупным счётом , если бы у тебя была команда!
    Стадо лебедей и селезень на скамейке....
    BaZia
      BaZia, 09.07.2020 07:46
    +1
    А могло и проипать в основное время. По этому лотерея порешала
    Юрий Юрий
      Юрий Юрий, 09.07.2020 01:25
    +6
    Вячеслав Круссер, 09.07.2020 01:19
    Если бы могло то победило бы! А так это всё разговоры
    Ворскла вся была на своей половине и не наиграла на кубок точно. Если брать одну защиту, то Ворскла молодец, а так скушный финал но хоть пенальти порадовали. Не ожидал от Ворсклы девяток но по стилю ударов, было видно, что кто-то затулит на трибуны из игроков Ворсклы.
    bolelschik
      bolelschik, 09.07.2020 01:22
    0
    Все равно, наверное, забухают
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 09.07.2020 01:19
    +2
    Если бы могло то победило бы! А так это всё разговоры
    Юрий Юрий
      Юрий Юрий, 09.07.2020 01:25
    +6
    Вячеслав Круссер, 09.07.2020 01:19
    Если бы могло то победило бы! А так это всё разговоры
    Ворскла вся была на своей половине и не наиграла на кубок точно. Если брать одну защиту, то Ворскла молодец, а так скушный финал но хоть пенальти порадовали. Не ожидал от Ворсклы девяток но по стилю ударов, было видно, что кто-то затулит на трибуны из игроков Ворсклы.
    zakharka
    online
      zakharka, 09.07.2020 08:19
    +3
    Опять ему кажется!
    Чувак! Это была Ворксла! Вы должны были побеждать в первом тайме с крупным счётом , если бы у тебя была команда!
    Стадо лебедей и селезень на скамейке....
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 09.07.2020 01:19
    +2
    Если бы могло то победило бы! А так это всё разговоры
    BaZia