Артем ШАБАНОВ: «Всі по дев'ятках били - мені аж страшно підходити було»

Захисник «Динамо» прокоментував перемогу в фіналі Кубка України

Артем ШАБАНОВ: «Всі по дев'ятках били - мені аж страшно підходити було»
© fcdynamo.kiev.ua

У матчі фіналу Кубка України «Динамо» в напруженій серії пенальті обіграло «Ворсклу», а вирішальний гол забив захисник Артем Шабанов.

«Емоції позитивні, я ніколи не вигравав Кубок України, це вперше. Всі по дев'ятках били - мені було аж страшно підходити. Пенальті? Так, думав, може, до мене не дійде і ми раніше виграємо».

«Сезон невдалий, але виграли трофей. Можливо, це дасть нам поштовх. Святкування? Коли займемо друге місце в УПЛ, тоді і будуть святкування», - сказав Шабанов в ефірі Футбол 1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:57
    +5
    Цвр Нтт, 09.07.2020 01:35
    Пан Шабанов! На полі треба працювати і відпрацьовувати ті гроші що вам платить хазяїн клубу. Треба працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку, так і з пеналями, треба відпрацювати і бити так, щоби у дев'ятку з десяти десять попадав і на всю силу. Воротар угадує, але взяти не зможе - дев'ятка і сила. Працюйте.
    І ще момент: Шабанов забив у дев'ятку. Так що Ви сказали "як в воду перднули"!
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:47
    +3
    Цвр Нтт, 09.07.2020 01:35
    Пан Шабанов! На полі треба працювати і відпрацьовувати ті гроші що вам платить хазяїн клубу. Треба працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку, так і з пеналями, треба відпрацювати і бити так, щоби у дев'ятку з десяти десять попадав і на всю силу. Воротар угадує, але взяти не зможе - дев'ятка і сила. Працюйте.
    Пан з невимовним ніком! Скільки серій пенальті в яких майже всі голи було забито в дев'ятку Ви бачили? Якщо при ударі з 11-ти метрової відмітки м'яч попадає в дев'ятку сила не потрібна - це "мертва зона" для воротарів.
    І поясніть як це "працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку"?
    Цвр Нтт
      Цвр Нтт, 09.07.2020 01:35
    -3
    Пан Шабанов! На полі треба працювати і відпрацьовувати ті гроші що вам платить хазяїн клубу. Треба працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку, так і з пеналями, треба відпрацювати і бити так, щоби у дев'ятку з десяти десять попадав і на всю силу. Воротар угадує, але взяти не зможе - дев'ятка і сила. Працюйте.
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:57
    +5
    Цвр Нтт, 09.07.2020 01:35
    Пан Шабанов! На полі треба працювати і відпрацьовувати ті гроші що вам платить хазяїн клубу. Треба працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку, так і з пеналями, треба відпрацювати і бити так, щоби у дев'ятку з десяти десять попадав і на всю силу. Воротар угадує, але взяти не зможе - дев'ятка і сила. Працюйте.
    І ще момент: Шабанов забив у дев'ятку. Так що Ви сказали "як в воду перднули"!
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:47
    +3
    Цвр Нтт, 09.07.2020 01:35
    Пан Шабанов! На полі треба працювати і відпрацьовувати ті гроші що вам платить хазяїн клубу. Треба працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку, так і з пеналями, треба відпрацювати і бити так, щоби у дев'ятку з десяти десять попадав і на всю силу. Воротар угадує, але взяти не зможе - дев'ятка і сила. Працюйте.
    Пан з невимовним ніком! Скільки серій пенальті в яких майже всі голи було забито в дев'ятку Ви бачили? Якщо при ударі з 11-ти метрової відмітки м'яч попадає в дев'ятку сила не потрібна - це "мертва зона" для воротарів.
    І поясніть як це "працювати так, ніби ти не можеш пронести мимо рота ложку"?