ФОТО. Зінченко провів хороший матч після фатальної помилки

Гвардіола знову поставив українця в старт

ФОТО. Зінченко провів хороший матч після фатальної помилки
© Twitter

Український футболіст Олександр Зінченко, незважаючи на результативну помилку в минулому матчі, вийшов в основі «Манчестер Сіті» і допоміг команді обіграти «Ньюкасл» з рахунком 5:0. Українець отримав за матч оцінку 7,1, а ось його партнеру Давиду Сілві поставили максимальну - 10 балів.

Зінченко провів на полі весь матч. «Сіті» закріпився на 2-му місці.

Чемпіонат Англії. 34-й тур.

Манчестер Сіті - Ньюкасл 5:0
Голи: Жезус, 10, Марез, 21, Фернандес, 58 (у свої ворота), Давід Сілва, 66, Стерлінг, 90

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:33
    +2
    alexderjav, 09.07.2020 00:44
    Журналисты нагнали пафоса. Вины Зины в том мяче - 5%, на 95 % воротарь проспал
    Тут скорее не Зинченко ошибся, а игрок Саутгемптона перехвативший мяч отлично сыграл; ну и плюс вратарь так далеко не должен выходить пока мяч на своей половине поля. А сколько МанСити просрало моментов?
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:33
    +2
    alexderjav, 09.07.2020 00:44
    Журналисты нагнали пафоса. Вины Зины в том мяче - 5%, на 95 % воротарь проспал
    Тут скорее не Зинченко ошибся, а игрок Саутгемптона перехвативший мяч отлично сыграл; ну и плюс вратарь так далеко не должен выходить пока мяч на своей половине поля. А сколько МанСити просрало моментов?
    alexderjav
      alexderjav, 09.07.2020 00:44
    +5
    Tasha19, 08.07.2020 23:05
    В чем та ошибка была роковая??
    Журналисты нагнали пафоса. Вины Зины в том мяче - 5%, на 95 % воротарь проспал
    Tasha19
      Tasha19, 08.07.2020 23:05
    +5
    В чем та ошибка была роковая??
    alexderjav
      alexderjav, 09.07.2020 00:44
    +5
    Tasha19, 08.07.2020 23:05
    В чем та ошибка была роковая??
    Журналисты нагнали пафоса. Вины Зины в том мяче - 5%, на 95 % воротарь проспал
    Tasha19
      Tasha19, 08.07.2020 23:05
    +5
    В чем та ошибка была роковая??
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:33
    +2
    alexderjav, 09.07.2020 00:44
    Журналисты нагнали пафоса. Вины Зины в том мяче - 5%, на 95 % воротарь проспал
    Тут скорее не Зинченко ошибся, а игрок Саутгемптона перехвативший мяч отлично сыграл; ну и плюс вратарь так далеко не должен выходить пока мяч на своей половине поля. А сколько МанСити просрало моментов?
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 09.07.2020 01:33
    +2
    alexderjav, 09.07.2020 00:44
    Журналисты нагнали пафоса. Вины Зины в том мяче - 5%, на 95 % воротарь проспал
    Тут скорее не Зинченко ошибся, а игрок Саутгемптона перехвативший мяч отлично сыграл; ну и плюс вратарь так далеко не должен выходить пока мяч на своей половине поля. А сколько МанСити просрало моментов?