Сергій ПУЧКОВ: «Динамо все поставить на фінал Кубка»

Але «Ворскла» дасть киянам бій, упевнений фахівець

Сергій ПУЧКОВ: «Динамо все поставить на фінал Кубка»
© uafc.org.ua. Сергій Пучков

Колишній тренер «Таврії» Сергій Пучков, володар Кубка України сезону 2009/2010, поділився очікуваннями від поєдинку «Динамо» — «Ворскла» у фіналі Кубка.

«Всім відомо, в якому непростому становищі в чемпіонаті зараз знаходиться «Динамо». Важко сказати, як все завершиться. Кияни можуть залишитися не тільки без Ліги чемпіонів, але і без медалей, а це буде повним провалом. Тому на фінал Кубка «біло-сині» поставлять все.

Так, «Ворскла» мала більше часу на підготовку до матчу, так як в останньому турі Прем'єр-ліги команда виставила молодіжний склад, але у динамівців більш майстровиті футболісти...

Упевнений, що «Ворскла» буде битися, Юрій Максимов налаштує своїх підопічних як слід, проте поставлю на мінімальну перемогу команди Олексія Михайличенка», — вважає Пучков.

Фінал Кубка України «Динамо» — «Ворскла» відбудеться в Харкові на ОСК «Металіст» у середу, 8-го липня, о 21:30 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    REALIST
    online
      REALIST, 08.07.2020 15:28
    0
    Виктор Иванов, 08.07.2020 13:55
    Динамо - Ворскла 90% на 10%, и в этом бою Полтаве светит красная карточка и пенальти. Почему? А из-за разницы в техническом мастерстве.
    ...або Катя Монзуль постарається
    Saar
      Saar, 08.07.2020 15:03
    +1
    Вячеслав Круссер, 08.07.2020 14:45
    Десна показала как можно выигрывать великих технарей
    То был не финал. Тут всё о другому. Де Пена и Цигануов это понимают...
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 08.07.2020 14:45
    0
    Виктор Иванов, 08.07.2020 13:55
    Динамо - Ворскла 90% на 10%, и в этом бою Полтаве светит красная карточка и пенальти. Почему? А из-за разницы в техническом мастерстве.
    Десна показала как можно выигрывать великих технарей
    Николай Власов
      Николай Власов, 08.07.2020 14:14
    +1
    ВОРСКЛА В ПЕРЁД К ПОБЕДЕ Я В ВАС ВЕРЮ УДАЧИ ВАМ
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 08.07.2020 13:55
    -1
    Динамо - Ворскла 90% на 10%, и в этом бою Полтаве светит красная карточка и пенальти. Почему? А из-за разницы в техническом мастерстве.
    Saar
      Saar, 08.07.2020 15:03
    +1
    Вячеслав Круссер, 08.07.2020 14:45
    Десна показала как можно выигрывать великих технарей
    То был не финал. Тут всё о другому. Де Пена и Цигануов это понимают...
    Николай Власов
      Николай Власов, 08.07.2020 14:14
    +1
    ВОРСКЛА В ПЕРЁД К ПОБЕДЕ Я В ВАС ВЕРЮ УДАЧИ ВАМ
    REALIST
    online
      REALIST, 08.07.2020 15:28
    0
    Виктор Иванов, 08.07.2020 13:55
    Динамо - Ворскла 90% на 10%, и в этом бою Полтаве светит красная карточка и пенальти. Почему? А из-за разницы в техническом мастерстве.
    ...або Катя Монзуль постарається
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 08.07.2020 14:45
    0
    Виктор Иванов, 08.07.2020 13:55
    Динамо - Ворскла 90% на 10%, и в этом бою Полтаве светит красная карточка и пенальти. Почему? А из-за разницы в техническом мастерстве.
    Десна показала как можно выигрывать великих технарей