ВІДЕО ДНЯ. Неймовірний гол Рабьо у ворота Мілана

Футболіст «Ювентуса» протягнув м'яч через три чверті поля і пробив точно у верхній кут

© ФК Ювентус. Адрієн Рабьо

25-річний французький півзахисник туринського «Ювентуса» Адрієн Рабьо відзначився фантастичним голом у ворота «Мілана» в поєдинку 31-го туру Серії А (2:4).

На 48-й хвилині зустрічі Рабьо підхопив м'яч на середині своєї половини поля, втік від чотирьох гравців «Мілана» і пробив точно у верхній кут воріт господарів з півкола, відкривши рахунок у матчі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!