Суперкамбек Мілана: перемога над Юве після 0:2 до 60-ї хвилини

0:0 після першого тайму перетворилися в гольову феєрію по перерві

14708
12
twitter.com

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі, але без забитих м'ячів. Типовий матч двох італійських команд - так здавалося.

Але другий тайм усе перевернув з ніг на голову!

«Юве» завдяки м'ячам Рабьо і Роналду повів в рахунку 2:0 вже до 53-й хвилини. Здавалося, це перемога «Старої Синьйори».

Однак господарі відповіли більш ніж переконливо. Тричі вони розписалися в воротах суперника, і на це ъм вистачило буквально 6 хвилин! 0:0 після першого тайму і 5 м'ячів за 21 хвилину другого - ось таким вийшов поєдинок!

Гості намагалися врятувати зустріч, однак пропустили і 4-й гол, вже на 80-й хвилині.

4:2, і «Мілан» з 49-ма очками п'ятий. 12 липня команда їде в гості до «Наполі». У «Юве» 73 бали, перше місце і 5 очок відриву від найближчого переслідувача. У суботу туринці приймають «Аталанту».

Італійська Серія А. 31-й тур.

«Мілан» – «Ювентус» – 4:2

Златан Ібрагімович (62, з пенальті), Франк Кессі, 66), Рафаел Леау (67), Анте Ребич (80) - Адрієн Рабьо (47), Кріштіану Роналду (53).

Лукас Пакета (31), Ісмаель Беннасер (36), Анте Ребич (59).

«Мілан»: Джанлнуіджі Доннарумма - Тео Бернар Франсуа, Алессіо Романьйолі, Симон К'єр, Андреа Конті, Алексіс Салемакерс (Рафаел Леау, 60) - Ісмаель Беннасер, Франк Кессі, Лукас Пакета (Хакан Чалханоглу, 46) - Златан Ібрагімович (Джакомо Бонавентура, 67), Анте Ребич.

«Ювентус»: Войцех Щенсни - Леонардо Бонуччі, Даніеле Лайки, Данило - Хуан Куадрадо (Алекс Сандро, 77), Адрієн Рабьо (Блез Матюйді, 69), Миралем П'янич, Родріго Бентанкур - Федеріко Бернардескі, Кріштіану Роналду, Гонсало Ігуаїн.

Стадіон: «Сан-Сіро» (Мілан, Італія).