ВІДЕО. Сталася плутанина. Скандальна витівка Дзюби у роздягальні Зеніту

Тіна Канделакі привітала баскетбольний «Зеніт» замість футбольного

ВІДЕО. Сталася плутанина. Скандальна витівка Дзюби у роздягальні Зеніту
© Twitter

Форвард «Зеніта» Артем Дзюба під час святкування чемпіонства в РПЛ невдало пожартував над автором золотого дубля Сердаром Азмуном з Ірану.

У чемпіонській роздягальні росіянин, підійшовши зі спини до Сердара Азмуна, для чогось зробив непристойні рухи позаду іранського нападаючого.

Крім того, у Росії обговорюють забавну описку Тіни Канделакі, яка привітала з чемпіонством баскетбольний «Зеніт» замість футбольного.

Пост Тіни Канделакі з вітаннями @zenitbasket:

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 09.07.2020 08:03
    0
    https://dni.ru/sport/2015/6/16/306474.html - не первый раз уже пи3арок себя проявляет)))
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 09.07.2020 07:44
    0
    мне интересно - если бы он так сзади к Ракицкому подошел? наверно сразу бы в е6альник выхватил)))
    adidas77
    online
      adidas77, 09.07.2020 01:38
    +3
    Рука лицо...
    Грёбаный стыд!
    sand
    online
      sand, 09.07.2020 01:31
    +3
    Sentinel, 08.07.2020 10:27
    Канделаки, Сердар Азмун похожий на Милевского. Все сходится
    Это помесь духовной скрепы с истинным православным овцеебством
    Sentinel
    online
      Sentinel, 08.07.2020 10:27
    +3
    Канделаки, Сердар Азмун похожий на Милевского. Все сходится
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 08.07.2020 10:19
    +4
    Питер, это столица российских πдаров, так что всё логично
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 08.07.2020 08:57
    +2
    А второй кстати тоже настоящий руцкий - его в жопу е6ут, а он радуется)))
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 08.07.2020 07:21
    +3
    Вова Чертрогатый, 08.07.2020 00:00
    хаха))) на радостях у чудака пидорское подсознание проснулось))) настоящий бело-голубой руцкий пуйболист)))
    Кокоригу и Мамаеву привет передает
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 08.07.2020 06:25
    +5
    Вот оно че, любят они друг друга...
    kot_sumy
      kot_sumy, 08.07.2020 04:31
    +3
    Это уже духовная скрепа или ещё не полностью?
    dd dent
    online
      dd dent, 08.07.2020 02:01
    +5
    Даже опуская что это рашисты, тупой прикол до ужаса - школота какая-то
    Vadya
      Vadya, 08.07.2020 01:04
    +1
    Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 00:13
    просто Дзюба показал кто босс этой качалки
    Просто дзюба показал дзюбу.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 08.07.2020 00:51
    +13
    Не дивно. Дзюба навіть серед лишнєхромосомних завжди виділявся дибілізмом.
    Diego Armando
      Diego Armando, 08.07.2020 00:36
    +2
    Бляхя, яка прикольна витівка від чемпіонів гівна, народ, давайте зацінимо, "порЖемо", лайкнемо!!!!1
    І Канделакі класна, вела самИй умнИй, та й пацани ваЩе ж рЄбята, прикольні, і всі певне проти Путіна, війни, окупації Криму і Донбасу!
    Ледь не забув про ЯрІка-патріота, ще ж одна причина радості для уболівальників, майже як Шева в Мілані!
    Питання до адмінів: чому чемпіонат цього триколорного непорозуміння знаходиться вище Серії А в таблиці результатів?!
    Александр Федько
      Александр Федько, 08.07.2020 00:29
    +21
    Ах вот почему туда Ракицкий перешел)))
    sand
    online
      sand, 08.07.2020 00:21
    +10
    Кацапи, шо не ясно...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 00:13
    -13
    просто Дзюба показал кто босс этой качалки
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 08.07.2020 00:00
    +25
    хаха))) на радостях у чудака пидорское подсознание проснулось))) настоящий бело-голубой руцкий пуйболист)))
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 08.07.2020 00:00
    +25
    хаха))) на радостях у чудака пидорское подсознание проснулось))) настоящий бело-голубой руцкий пуйболист)))
    Александр Федько
      Александр Федько, 08.07.2020 00:29
    +21
    Ах вот почему туда Ракицкий перешел)))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 08.07.2020 00:51
    +13
    Не дивно. Дзюба навіть серед лишнєхромосомних завжди виділявся дибілізмом.
    sand
    online
      sand, 08.07.2020 00:21
    +10
    Кацапи, шо не ясно...
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 08.07.2020 06:25
    +5
    Вот оно че, любят они друг друга...
    dd dent
    online
      dd dent, 08.07.2020 02:01
    +5
    Даже опуская что это рашисты, тупой прикол до ужаса - школота какая-то
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 08.07.2020 10:19
    +4
    Питер, это столица российских πдаров, так что всё логично
    adidas77
    online
      adidas77, 09.07.2020 01:38
    +3
    Рука лицо...
    Грёбаный стыд!
    sand
    online
      sand, 09.07.2020 01:31
    +3
    Sentinel, 08.07.2020 10:27
    Канделаки, Сердар Азмун похожий на Милевского. Все сходится
    Это помесь духовной скрепы с истинным православным овцеебством
    Sentinel
    online
      Sentinel, 08.07.2020 10:27
    +3
    Канделаки, Сердар Азмун похожий на Милевского. Все сходится
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 08.07.2020 07:21
    +3
    Вова Чертрогатый, 08.07.2020 00:00
    хаха))) на радостях у чудака пидорское подсознание проснулось))) настоящий бело-голубой руцкий пуйболист)))
    Кокоригу и Мамаеву привет передает
    kot_sumy
      kot_sumy, 08.07.2020 04:31
    +3
    Это уже духовная скрепа или ещё не полностью?
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 08.07.2020 08:57
    +2
    А второй кстати тоже настоящий руцкий - его в жопу е6ут, а он радуется)))
    Diego Armando
      Diego Armando, 08.07.2020 00:36
    +2
    Бляхя, яка прикольна витівка від чемпіонів гівна, народ, давайте зацінимо, "порЖемо", лайкнемо!!!!1
    І Канделакі класна, вела самИй умнИй, та й пацани ваЩе ж рЄбята, прикольні, і всі певне проти Путіна, війни, окупації Криму і Донбасу!
    Ледь не забув про ЯрІка-патріота, ще ж одна причина радості для уболівальників, майже як Шева в Мілані!
    Питання до адмінів: чому чемпіонат цього триколорного непорозуміння знаходиться вище Серії А в таблиці результатів?!
    Vadya
      Vadya, 08.07.2020 01:04
    +1
    Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 00:13
    просто Дзюба показал кто босс этой качалки
    Просто дзюба показал дзюбу.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 09.07.2020 08:03
    0
    https://dni.ru/sport/2015/6/16/306474.html - не первый раз уже пи3арок себя проявляет)))
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 09.07.2020 07:44
    0
    мне интересно - если бы он так сзади к Ракицкому подошел? наверно сразу бы в е6альник выхватил)))