У четвер Карпати можуть позбавити професійного статусу

Долю львівського клубу вирішать 9 липня на засіданні КДК УАФ

У четвер Карпати можуть позбавити професійного статусу
© ФК Карпати

По інформації Sport.ua, рішення про подальшу долю «Карпат» буде прийнято дев'ятого липня на засіданні Контрольно-Дисциплінарного Комітету УАФ. Нагадаємо, що після двох поспіль незіграних поєдинків чемпіонату країни львівська команда згідно з регламентом УПЛ була автоматично відсторонена від змагань.

Як ми повідомляли раніше, «зелено-білі» сподівалися, що їх переведуть до Першої ліги. Але, за нашою інформацією, члени КДК УАФ налаштовані менш оптимістично. За словами нашого джерела в Будинку Футболу, «Карпати» в четвер позбавлять професійного статусу. В поєдинках нинішнього сезону, що залишилися, суперники «Карпат» отримають технічні перемоги, а самі львів'яни - технічні поразки. Футболістам команди буде надано статус вільних агентів.

Зазначимо, що «Карпати» мають право оскаржити це рішення КДК у вищій інстанції - Апеляційному комітеті УАФ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 08.07.2020 14:02
    -1
    а разве “отстранить от соревнований” означает “лишить профессионального статуса”?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 13:44
    -6
    Вівці, бачу вас бомбить від сказаної мною правди! Пер...даки овечі аж палають!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.07.2020 09:38
    +5
    dudigo78, 08.07.2020 09:20
    а що ще не всі поставили його в ігнор? Я думав він тут вже сам з собою відписується
    Маю таку необережність ...в мене є підозра,що його з квартири не випускають,з ранку до вечора він вишукує новини "Карпат",походу це єдине спілкування в нього з реальним світом...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.07.2020 09:20
    +3
    ll_pogulianka_ll, 08.07.2020 09:15
    Даремно вступив з ним в полеміку...в цього ідіота в голові все шкреберть, фека,"Рух","Карпати",фашисти,нацики,зігі,му
    хи,котлети,сіно,солома-третій рік медицина безсила...доречі попередній нік в нього був "лємберг вест юа" (німецька назва міста 1772-1918 та 1941-1944)ось така картина
    а що ще не всі поставили його в ігнор? Я думав він тут вже сам з собою відписується
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.07.2020 09:15
    +5
    zvalenok03, 08.07.2020 08:07
    Вот именно. Учи историю.
    А то что ты ненавидишь фашистов-- похвально.
    Только ты из одной крайности в другую впадаешь. Не путай команду, футбол, традиции, болельщиков и любителей футбола с кучкой идиотов которых содержит гнилое руководство.
    Даремно вступив з ним в полеміку...в цього ідіота в голові все шкреберть, фека,"Рух","Карпати",фашисти,нацики,зігі,му
    хи,котлети,сіно,солома-третій рік медицина безсила...доречі попередній нік в нього був "лємберг вест юа" (німецька назва міста 1772-1918 та 1941-1944)ось така картина
    dgurkis
      dgurkis, 08.07.2020 08:59
    -1
    wicker, 08.07.2020 07:25
    Новостворені Карпати Галич (з подальшою зміною прописки), або будь які інші нам НАХ... не потрібні.... Потрібно за бренд боротися до кінця, дивно, що від ультрас біля офісу Бені у Києві жодного тиску....
    Вони за Шарієм гоняються, а Карпати ім як ота кобила, поперек борозди!
    kerch30
    online
      kerch30, 08.07.2020 08:34
    +1
    zvalenok03, 08.07.2020 07:39
    В принципе никогда не был против Карпат как команды. А вот руководство у них было гнилое.
    Жаль. Ещё одна команда с историей может исчезнуть. Какая бы история не была, но это история.
    Вот чего стоят Диминский, Коломойский когда не воруется.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 08:17
    -6
    Поважаючий себе і свій бренд клуб показово наказує таких ган....донів, але це не про каЛпати!
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 08.07.2020 08:07
    +3
    PFCLviv, 08.07.2020 07:53
    Теперішні каЛпати до тих Карпат мабть таке ж відношення, як я до компаніі гугл! Красти історію через схожу назву ... Вчи історію!
    Вот именно. Учи историю.
    А то что ты ненавидишь фашистов-- похвально.
    Только ты из одной крайности в другую впадаешь. Не путай команду, футбол, традиции, болельщиков и любителей футбола с кучкой идиотов которых содержит гнилое руководство.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 08:04
    -7
    zvalenok03, 08.07.2020 07:50
    Имей уважение к сопернику. Унижая его ты обесцениваешь свою победу над ним.
    А историю знать надо. Первая команда не из высшей лиги выигравшая кубок союза. Тогда это соревнование было покруче нынешней упл.
    Я не поважаю фашистів, які зігують на стадіоні і за це Львів баеять на міжнародні матчі!
    Я проти фашистів і нацистів, я патріот свого міста і мені встидно, шо вівці тупі фашисти!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 07:55
    -6
    zvalenok03, 08.07.2020 07:50
    Имей уважение к сопернику. Унижая его ты обесцениваешь свою победу над ним.
    А историю знать надо. Первая команда не из высшей лиги выигравшая кубок союза. Тогда это соревнование было покруче нынешней упл.
    У мене нема поваги до команди, яка схвалює спалення куртки дитині тільки за те, що та дитина вчиться у іншій футбольній школі!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 07:53
    -6
    zvalenok03, 08.07.2020 07:50
    Имей уважение к сопернику. Унижая его ты обесцениваешь свою победу над ним.
    А историю знать надо. Первая команда не из высшей лиги выигравшая кубок союза. Тогда это соревнование было покруче нынешней упл.
    Теперішні каЛпати до тих Карпат мабть таке ж відношення, як я до компаніі гугл! Красти історію через схожу назву ... Вчи історію!
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 08.07.2020 07:50
    +6
    PFCLviv, 08.07.2020 07:44
    Ви про яку саме легендарну історію говорите?! За ту, як вони з Металом договорняки катали чи за те як постійно гравців на бабки розводили?!
    Имей уважение к сопернику. Унижая его ты обесцениваешь свою победу над ним.
    А историю знать надо. Первая команда не из высшей лиги выигравшая кубок союза. Тогда это соревнование было покруче нынешней упл.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 07:47
    -5
    wicker, 08.07.2020 07:25
    Новостворені Карпати Галич (з подальшою зміною прописки), або будь які інші нам НАХ... не потрібні.... Потрібно за бренд боротися до кінця, дивно, що від ультрас біля офісу Бені у Києві жодного тиску....
    Вівця, заміни лева на вівцю! Ви недостойні мати лева на емблемі, ви злились без бою з ганьбою!
    Ви вівці, а не леви і це підтверджений факт !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 07:44
    -5
    zvalenok03, 08.07.2020 07:39
    В принципе никогда не был против Карпат как команды. А вот руководство у них было гнилое.
    Жаль. Ещё одна команда с историей может исчезнуть. Какая бы история не была, но это история.
    Ви про яку саме легендарну історію говорите?! За ту, як вони з Металом договорняки катали чи за те як постійно гравців на бабки розводили?!
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 08.07.2020 07:39
    +4
    В принципе никогда не был против Карпат как команды. А вот руководство у них было гнилое.
    Жаль. Ещё одна команда с историей может исчезнуть. Какая бы история не была, но это история.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 07:37
    -5
    І всежтаки, хтось розкаже мені шото за така велична історія каЛпати, чим це вони такі легендарні і шо це за такий всесвітньо відомий бренд?!
    Ато шось всі за величність і легендарність говорять, а я невкурсах!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 08.07.2020 07:31
    -5
    wicker, 08.07.2020 07:25
    Новостворені Карпати Галич (з подальшою зміною прописки), або будь які інші нам НАХ... не потрібні.... Потрібно за бренд боротися до кінця, дивно, що від ультрас біля офісу Бені у Києві жодного тиску....
    Ти чмо овече, кого Бєнєю назвав ?!
    Ти пердуне старий мостовик фільтруй базар і звертайся до поважних людей по нормальному, не тобі рвгулю до поважних людей так звертатись!
    wicker
    online
      wicker, 08.07.2020 07:25
    0
    Новостворені Карпати Галич (з подальшою зміною прописки), або будь які інші нам НАХ... не потрібні.... Потрібно за бренд боротися до кінця, дивно, що від ультрас біля офісу Бені у Києві жодного тиску....
    Ruslan
      Ruslan, 08.07.2020 02:47
    +2
    Щось мені здається що на цьому наш серіал не закінчиться. Це був всього лиш перший сезон...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 22:01
    +12
    ох, надо будет заховаться куда-то в этом день, чтобы не попасть под оргазмы пфкльвова
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 21:55
    +9
    PFCLviv, 07.07.2020 21:26
    Не нагнітайте !
    Там у вівців свято сьогодні, Рух програв Агробізнесу і тепер їхній апєльсін 600 000 заплатить круасанам !
    Ти тварина взагалі ще чимось живеш крім цього сайту? Задумайся думаю в Львові є хороші психіатри вони можуть тобі допомогти
    franik
      franik, 07.07.2020 22:10
    +7
    Вбити таку команду з історією...
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 08.07.2020 07:50
    +6
    PFCLviv, 08.07.2020 07:44
    Ви про яку саме легендарну історію говорите?! За ту, як вони з Металом договорняки катали чи за те як постійно гравців на бабки розводили?!
    Имей уважение к сопернику. Унижая его ты обесцениваешь свою победу над ним.
    А историю знать надо. Первая команда не из высшей лиги выигравшая кубок союза. Тогда это соревнование было покруче нынешней упл.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.07.2020 09:38
    +5
    dudigo78, 08.07.2020 09:20
    а що ще не всі поставили його в ігнор? Я думав він тут вже сам з собою відписується
    Маю таку необережність ...в мене є підозра,що його з квартири не випускають,з ранку до вечора він вишукує новини "Карпат",походу це єдине спілкування в нього з реальним світом...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 08.07.2020 09:15
    +5
    zvalenok03, 08.07.2020 08:07
    Вот именно. Учи историю.
    А то что ты ненавидишь фашистов-- похвально.
    Только ты из одной крайности в другую впадаешь. Не путай команду, футбол, традиции, болельщиков и любителей футбола с кучкой идиотов которых содержит гнилое руководство.
    Даремно вступив з ним в полеміку...в цього ідіота в голові все шкреберть, фека,"Рух","Карпати",фашисти,нацики,зігі,му
    хи,котлети,сіно,солома-третій рік медицина безсила...доречі попередній нік в нього був "лємберг вест юа" (німецька назва міста 1772-1918 та 1941-1944)ось така картина
    DidOk
    online
      DidOk, 07.07.2020 21:59
    +5
    Гадаю, що всі до цього готові
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 08.07.2020 07:39
    +4
    В принципе никогда не был против Карпат как команды. А вот руководство у них было гнилое.
    Жаль. Ещё одна команда с историей может исчезнуть. Какая бы история не была, но это история.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 08.07.2020 09:20
    +3
    ll_pogulianka_ll, 08.07.2020 09:15
    Даремно вступив з ним в полеміку...в цього ідіота в голові все шкреберть, фека,"Рух","Карпати",фашисти,нацики,зігі,му
    хи,котлети,сіно,солома-третій рік медицина безсила...доречі попередній нік в нього був "лємберг вест юа" (німецька назва міста 1772-1918 та 1941-1944)ось така картина
    а що ще не всі поставили його в ігнор? Я думав він тут вже сам з собою відписується
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 08.07.2020 08:07
    +3
    PFCLviv, 08.07.2020 07:53
    Теперішні каЛпати до тих Карпат мабть таке ж відношення, як я до компаніі гугл! Красти історію через схожу назву ... Вчи історію!
    Вот именно. Учи историю.
    А то что ты ненавидишь фашистов-- похвально.
    Только ты из одной крайности в другую впадаешь. Не путай команду, футбол, традиции, болельщиков и любителей футбола с кучкой идиотов которых содержит гнилое руководство.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.07.2020 00:13
    +3
    Саша Яковенко, 07.07.2020 23:59
    якщо ти помітив, з вишки вилітають старожили, а вчорашні новачки ті шо ріднялись з першої ліги завойовують медалі .
    Олександрія рік тому взяла бронзу, а цього року Десна претендент на срібло.
    На самом деле циркуляция лишней не будет, главное только что б клубы хоть до конца чемпа доживали
    Ruslan
      Ruslan, 08.07.2020 02:47
    +2
    Щось мені здається що на цьому наш серіал не закінчиться. Це був всього лиш перший сезон...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 07.07.2020 23:59
    +2
    Alex86 1, 07.07.2020 23:03
    карпаты игрались игрались годами и таки похоже доигрались, вот вам и упл расширять, не успеешь запустить клубы как наверняка кто-то схлопнется, хотя уже и пора бы, а то чемп с 1ОО5ОО кругами уже поднадоел
    якщо ти помітив, з вишки вилітають старожили, а вчорашні новачки ті шо ріднялись з першої ліги завойовують медалі .
    Олександрія рік тому взяла бронзу, а цього року Десна претендент на срібло.
    kerch30
    online
      kerch30, 08.07.2020 08:34
    +1
    zvalenok03, 08.07.2020 07:39
    В принципе никогда не был против Карпат как команды. А вот руководство у них было гнилое.
    Жаль. Ещё одна команда с историей может исчезнуть. Какая бы история не была, но это история.
    Вот чего стоят Диминский, Коломойский когда не воруется.
    wicker
    online
      wicker, 08.07.2020 07:25
    0
    Новостворені Карпати Галич (з подальшою зміною прописки), або будь які інші нам НАХ... не потрібні.... Потрібно за бренд боротися до кінця, дивно, що від ультрас біля офісу Бені у Києві жодного тиску....
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 07.07.2020 23:00
    0
    Житіє як доміно:
    В тебе завжди дупель-пусто.
    Ходиш голий, як сокол.
    "Карпати" знов програли футбол.