Карпати знімуть з чемпіонату УПЛ наступного тижня

Команда понизиться в класі

Карпати знімуть з чемпіонату УПЛ наступного тижня
© fckarpaty.com

У п'ятницю УПЛ офіційно отримала заяву «Карпат» у якій вказано, що команда 4-го липня не приїде на матч чемпіонату України проти «Маріуполя».

Це друга неявка, тому за регламентом клуб буде знятий з чемпіонату.

В Українській асоціації футболу повідомили, що їм потрібно дочекатися фактичної неявки команди на матч, а також отримати документи від УПЛ.

«Зараз нам відомо, що «Карпати» не з'явилися на матч 1-го липня. Тепер прийшов лист в УПЛ, що вони не приїдуть на матч 4-го липня. Але ми чекаємо факту неявки. А в четвер буде засідання Контрольно-дисциплінарного комітету, де і приймуть рішення», - сказав Ігор Грищенко, відповідальний секретар КДК УАФ.

Команда в новому сезоні може продовжити виступи у Першій лізі, якщо пройде атестацію.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.07.2020 21:13
    -3
    Та виженiть ви вже НАХ.. то стадо !!!
    volf2020
      volf2020, 03.07.2020 20:49
    -1
    Давно пора!!!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.07.2020 18:45
    -10
    Амінь... вівці здохли !
    R1d3r
      R1d3r, 03.07.2020 17:44
    -6