Ігор ЦИГАНИК: «Метал може грати у Другій лізі. Цікавий проект»

Але клубу ще потрібно пройти ліцензування

Ігор ЦИГАНИК: «Метал може грати у Другій лізі. Цікавий проект»
© metalist

Днями з'явилася інформація про клуб «Метал», який буде базуватися в Харкові і має намір у наступному сезоні почати виступи у Другій лізі.

Журналіст Ігор Циганик поділився інформацією про проект.

«Головним тренером «Метала» буде Олександр Кучер. Ця команда планує з нового сезону виступати у Другій лізі. Звичайно, якщо пройде ліцензування. Якщо їм дозволять грати у Другій лізі, то вони гратимуть там. Якщо ні, то доведеться грати на тому рівні, який їм запропонують».

«Це дуже амбітний клуб. Крім того, що там буде професійна команда, буде і дитячо-юнацька академія. У Харкові створюють дуже цікавий проєкт. Безперечно, всіх цікавить, чи має стосунок до «Метала» Олександр Ярославський. Я поки що не маю такого підтвердження. Я знаю, що Ярославський ніколи не залишає футбол і він перебуває в курсі всіх подій, що відбуваються у Харкові. Зараз офіційно власником клубу є колишній спортивний директор Металіста Євген Красніков».

«Я сподіваюся, що цей клуб почне дуже швидко зростати і створить конкуренцію не лише «Металісту-1925», а й грандам українського футболу», - сказав Циганик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — #FootballHub

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 07.07.2020 12:31
    -2
    Реальный Металл из Запорожья начинал с чемпионата аматоров. Самозванцам туда же дорога.
    wicker
    online
      wicker, 07.07.2020 12:22
    0
    Игорь ЦЫГАНЫК: «Металл может играть во Второй лиге. Интересный проект»
    Є ще один не менш потенційно цікавий КАРПАТИ Галич. одного поля ягоди.....
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.07.2020 11:45
    -4
    В нашей стране, стране непуганых олигархов, стране где не существует законов и порядка, где все покупается и продается, в стране, где руководителем футбола - вор и мошенник, ВОЗМОЖНО все! Даже такое сообщение на информационной ленте УНИАН - поздравляем харьковский футбольний клуб Металл с завоеванием звания Чемпиона Украины сезона 2021-2022 гг !
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 07.07.2020 11:24
    +3
    Хто-хто, а Циганик мав би знати регламент. Новостворений клуб повинен спочатку пограти хоч рік в аматорах. Чи Циганику вже відомо, що гроші в черговий раз переконають УАФ наплювати на свої ж правила?
    AK_228
    online
      AK_228, 07.07.2020 10:39
    +1
    REALIST, 07.07.2020 10:32
    "Це дуже амбітний клуб" - чим не нова інформація ?
    можно заявлять какие угодно цели.... через три года - чемпионство, через пять - выигрыш ЛЧ...
    конечно буду очень рад, если мой Металл хотя бы немного будет тот, который я видел
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 10:32
    0
    AK_228, 07.07.2020 10:24
    Ничего нового... цыганык повторил то, что и так известно
    "Це дуже амбітний клуб" - чим не нова інформація ?
    AK_228
    online
      AK_228, 07.07.2020 10:24
    +5
    Ничего нового... цыганык повторил то, что и так известно
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 07.07.2020 10:22
    +5
    Денег дадут и лицензирование пройдут
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 10:20
    +1
    «Цікавий проект»... вже таких проетів з десяток за останні роки, поки толку мало... Хіба Дніпро-1 щось покаже, якщо Бєня знов гальмувати не почне... і яка доля тоді чекає ФK «Металіст 1925» ?
    DidOk
    online
      DidOk, 07.07.2020 10:17
    +2
    Віримо, що ФК "Металіст" повернеться ✋🏐🇺🇦
    AK_228
    online
      AK_228, 07.07.2020 10:24
    +5
    Ничего нового... цыганык повторил то, что и так известно
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 07.07.2020 10:22
    +5
    Денег дадут и лицензирование пройдут
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 07.07.2020 11:24
    +3
    Хто-хто, а Циганик мав би знати регламент. Новостворений клуб повинен спочатку пограти хоч рік в аматорах. Чи Циганику вже відомо, що гроші в черговий раз переконають УАФ наплювати на свої ж правила?
    DidOk
    online
      DidOk, 07.07.2020 10:17
    +2
    Віримо, що ФК "Металіст" повернеться ✋🏐🇺🇦
    AK_228
    online
      AK_228, 07.07.2020 10:39
    +1
    REALIST, 07.07.2020 10:32
    "Це дуже амбітний клуб" - чим не нова інформація ?
    можно заявлять какие угодно цели.... через три года - чемпионство, через пять - выигрыш ЛЧ...
    конечно буду очень рад, если мой Металл хотя бы немного будет тот, который я видел
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 10:20
    +1
    «Цікавий проект»... вже таких проетів з десяток за останні роки, поки толку мало... Хіба Дніпро-1 щось покаже, якщо Бєня знов гальмувати не почне... і яка доля тоді чекає ФK «Металіст 1925» ?
    wicker
    online
      wicker, 07.07.2020 12:22
    0
    Игорь ЦЫГАНЫК: «Металл может играть во Второй лиге. Интересный проект»
    Є ще один не менш потенційно цікавий КАРПАТИ Галич. одного поля ягоди.....
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 10:32
    0
    AK_228, 07.07.2020 10:24
    Ничего нового... цыганык повторил то, что и так известно
    "Це дуже амбітний клуб" - чим не нова інформація ?