Максим ДЕГТЯРЬОВ: «Швидкий гол Дніпра-1 надломив нас»

Форвард «Олімпіка» – про поразку від дніпрян

398
0
ФК Олімпік Донецьк. Максим Дегтярьов

Нападаючий донецького «Олімпіка» Максим Дегтярьов прокоментував поразку від «Дніпра-1» (0:2) в матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги.

«Пропущений швидкий гол, звичайно, не входив в наші плани, це нас трохи надломило. Але поступово ми вирівняли гру, взяли м'яч під контроль, створили кілька моментів - не вдалося реалізувати. У другому таймі теж пропустили на початку... Перші хвилини обох таймів у нас справи не пішли. В цілому, вважаю, ми награли, як мінімум на гол.

Ми знали, як буде діяти Дніпро-1, вони завжди агресивні в атаці, грають в швидкий футбол. Крім того, у них хороший підбір виконавців. При цьому в обороні у них були вільні зони, якими ми, на жаль, не скористалися», - сказав Дегтярьов.