Беньямін ВЕРБИЧ: «Фокус на середу»

Півзахисник «Динамо» налаштовується на фінал Кубка України

Беньямін ВЕРБИЧ: «Фокус на середу»
© ФК Динамо Київ. Беньямін Вербич

26-річний словенський півзахисник київського «Динамо» Беньямін Вербич готується до фіналу Кубка України проти «Ворскли» після поразки від «Шахтаря» (2:3) в 29-му турі УПЛ.

«Важливо не те, що ти впав, важливо те, що ти піднявся. Фокус на середу», — написав Вербич в Instagram.

Фінал Кубка України «Динамо» — «Ворскла» відбудеться в Харкові на ОСК «Металіст» у середу, 8-го липня, о 21:30.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s not how you fall,it’s how you get up💪🙏 Focus on Wednesday💙@fc_dynamo_kyiv

Публикация от Benjamin Verbic (@benjaminverbic7)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 06.07.2020 17:26
    0
    порвут Ворсклу как бобик шапку
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.07.2020 17:19
    +2
    А отступать некуда. Суперкубок это побрякушка. А это самый реальный. Иначе не поймут.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.07.2020 17:12
    +2
    ага, в субботу фокус не удался - иллбзионсты оказались кривоногими, теперь эти “всадники” обешают чего-то в среду
    zakharka
      zakharka, 06.07.2020 16:57
    0
    ...а если не поднялся ( с десяток лет уже), то пора ставить на вас , горемыки ,крест !
    И выиграиный один случайный матч вас не спасает, ссыкунишки!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.07.2020 15:11
    +1
    Будем бицца и бороцца, на поле умирац!
    8number
      8number, 06.07.2020 14:39
    0
    Правильно. Даёшь бойню со слезами, пенальти и красными!
    Можно, кстати, Гармаша в срочном порядке вызвать и даже Морозюка! ...с ними хоть какой то результат был.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.07.2020 17:19
    +2
    А отступать некуда. Суперкубок это побрякушка. А это самый реальный. Иначе не поймут.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 06.07.2020 17:12
    +2
    ага, в субботу фокус не удался - иллбзионсты оказались кривоногими, теперь эти “всадники” обешают чего-то в среду
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.07.2020 15:11
    +1
    Будем бицца и бороцца, на поле умирац!
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 06.07.2020 17:26
    0
    порвут Ворсклу как бобик шапку
    zakharka
      zakharka, 06.07.2020 16:57
    0
    ...а если не поднялся ( с десяток лет уже), то пора ставить на вас , горемыки ,крест !
    И выиграиный один случайный матч вас не спасает, ссыкунишки!
    8number
      8number, 06.07.2020 14:39
    0
    Правильно. Даёшь бойню со слезами, пенальти и красными!
    Можно, кстати, Гармаша в срочном порядке вызвать и даже Морозюка! ...с ними хоть какой то результат был.