Прошу вибачення у всієї команди. Зінченко відреагував на свою грубу помилку

«Манчестер Сіті» поступився в матчі 33-го турі АПЛ проти «Саутгемптона»

Прошу вибачення у всієї команди. Зінченко відреагував на свою грубу помилку
© Twitter

Український захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко приніс вибачення за грубу помилку, яка призвела до пропущеного голу в матчі 33-го туру АПЛ проти «Саутгемптона» (0:1).

Зінченко написав у соцмережі Instagram: «Прошу вибачення у всієї команди та вболівальників «Сіті». Такі помилки неприйнятні».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do apologize to all team and City fans. This kind of mistakes is not acceptable.

Публикация от Alex Zinchenko (@zinchenko_96)

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.07.2020 11:24
    0
    Класс. Пусть теперь все в 100 грамм и ФБ извиняются, и тогда нечего будет их обсуждать.
    volf2020
      volf2020, 06.07.2020 11:18
    +2
    Зінченко це не головне для сайта а головне одягнута чи ні Седан.Нехай ще більше з нею шастае і взагалі вилетить з основи.А вона що вічна наречена?
    fedd1979
      fedd1979, 06.07.2020 09:26
    +3
    Та ладно, хто із захисників так не помилявся? Нопаднику простіше в даному випадку, але й і з них хто не плужив по крупному?
    samird
    online
      samird, 06.07.2020 08:22
    +3
    Axmetov10, 06.07.2020 01:19
    Зина калич,я из-за тебя 50 баксов проиграл.Хоть бы сравняли в конце
    Это катастрофа! Давайте все вместе напишем Саше и попросим помочь человеку - всё-таки все свои сбережения потерял.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 06.07.2020 01:19
    -5
    Зина калич,я из-за тебя 50 баксов проиграл.Хоть бы сравняли в конце
    viktor112007
    online
      viktor112007, 06.07.2020 00:32
    +4
    Зіна помилився, але воротарю треба було в центральне коло ще вийти!
    або взагалі йти забивати
    Alehandro
      Alehandro, 06.07.2020 00:21
    +9
    Саня, не ссы, Эдерсон в том моменте наплужил не меньше твоего
    Alehandro
      Alehandro, 06.07.2020 00:21
    +9
    Саня, не ссы, Эдерсон в том моменте наплужил не меньше твоего
    viktor112007
    online
      viktor112007, 06.07.2020 00:32
    +4
    Зіна помилився, але воротарю треба було в центральне коло ще вийти!
    або взагалі йти забивати
    fedd1979
      fedd1979, 06.07.2020 09:26
    +3
    Та ладно, хто із захисників так не помилявся? Нопаднику простіше в даному випадку, але й і з них хто не плужив по крупному?
    samird
    online
      samird, 06.07.2020 08:22
    +3
    Axmetov10, 06.07.2020 01:19
    Зина калич,я из-за тебя 50 баксов проиграл.Хоть бы сравняли в конце
    Это катастрофа! Давайте все вместе напишем Саше и попросим помочь человеку - всё-таки все свои сбережения потерял.
    volf2020
      volf2020, 06.07.2020 11:18
    +2
    Зінченко це не головне для сайта а головне одягнута чи ні Седан.Нехай ще більше з нею шастае і взагалі вилетить з основи.А вона що вічна наречена?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.07.2020 11:24
    0
    Класс. Пусть теперь все в 100 грамм и ФБ извиняются, и тогда нечего будет их обсуждать.