ВІДЕО. Чи був офсайд? Монзуль зарахувала гол Лучкевича після перегляду VAR

«Олександрія» в гостях відкрила рахунок в матчі проти «Зорі»

ВІДЕО. Чи був офсайд? Монзуль зарахувала гол Лучкевича після перегляду VAR
© ФК Олександрія. Валерій Лучкевич

У неділю, 5 липня, проходить матч 29-го туру УПЛ, в якому «Зоря» приймає «Олександрію».

На 17-й хвилині рахунок у матчі відкрив хавбек команди гостей Валерій Лучкевич (0:1).

Суддя матчу Катерина Монзуль зарахувала взяття воріт лише після використання системи VAR.

Дивіться відео голу Валерія Лучкевича, 17 хв.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТСН

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 05.07.2020 22:14
    0
    Кто слышал "вне игры"?При пустых трибунах!хаха
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 05.07.2020 21:19
    +6
    Чистый гол
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 05.07.2020 20:54
    +3
    Руслан Шевченко, 05.07.2020 20:48
    Опять эти "выпученные", не "понимающие" глаза. Слабая бригада судей, они как-будто первый раз обслуживают матч, уверенности ноль, и даже с повторами, не знает как правильно поступить, уже этот вопрос здесь обсуждался.
    Ти спробуй пробігати годину в таку спеку, а потім подивись у дзеркало, які в тебе очі будуть
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 05.07.2020 20:50
    -2
    Ну и зачем ей VAR?Павелко бабло не перевёл?Надо как в матче с ДК,сначала при пустых трибунах,после гола, кричать "вне игры",а уже потом смотреть повтор,ну и получать "оскар" вместе с Тарасом.Как же они похожи,Дарио и Тарас!?
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 05.07.2020 20:48
    -2
    Опять эти "выпученные", не "понимающие" глаза. Слабая бригада судей, они как-будто первый раз обслуживают матч, уверенности ноль, и даже с повторами, не знает как правильно поступить, уже этот вопрос здесь обсуждался.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 05.07.2020 21:19
    +6
    Чистый гол
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 05.07.2020 20:54
    +3
    Руслан Шевченко, 05.07.2020 20:48
    Опять эти "выпученные", не "понимающие" глаза. Слабая бригада судей, они как-будто первый раз обслуживают матч, уверенности ноль, и даже с повторами, не знает как правильно поступить, уже этот вопрос здесь обсуждался.
    Ти спробуй пробігати годину в таку спеку, а потім подивись у дзеркало, які в тебе очі будуть
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 05.07.2020 22:14
    0
    Кто слышал "вне игры"?При пустых трибунах!хаха