Сергій КРИВЦОВ: «Радимо Марлосу приймати заспокійливі»

Захисник «Шахтаря» поділився думкою про ранню сивину

Сергій КРИВЦОВ: «Радимо Марлосу приймати заспокійливі»
© ФК Шахтар Донецьк. Сергій Кривцов

29-річний український захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов поділився думкою про ранню сивину.

- Прийнявши українське громадянство, Марлос почав прискорено сивіти. Маскування?
- Ми з ним разом на цю тему сміємося, тому що я теж різко і рано почав сивіти. Генетика така в нас. Але це краще, ніж лисіти. А з Марлосом ми нерідко жартуємо, щоб він менше нервував — говоримо йому, щоб він приймав якісь заспокійливі і все буде добре. На що він відповідає: «Я — Джордж Клуні».

- Марлос не підфарбовує сивину?
- Ні. Він, як і я, не бачить в цьому сенсу. Моїй дружині подобається моя сивина.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 05.07.2020 22:22
    0
    Игорь Петров, 05.07.2020 19:15
    Кстати в 70- е , иногда после неудачных игр , игрокам Шахтера организовывали экскурсии в шахту им Горького, и не просто в шахту, а в забой, чтобы показать тяжесть труда их основных болельщиков, и переодически это действовало на команду.
    При Луческу тоже такое было. В концовке провального сезона 2007 всех включая легов загнали на глубину 418 м. Причем даже не в Донецке, специально шахту поглубже нашли в области. Правда не помогло.
    Потом традицией еще стало новичков в шахту возить. Правда учебную, неглубокую.
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 05.07.2020 19:15
    0
    Кстати в 70- е , иногда после неудачных игр , игрокам Шахтера организовывали экскурсии в шахту им Горького, и не просто в шахту, а в забой, чтобы показать тяжесть труда их основных болельщиков, и переодически это действовало на команду.
    sand
    online
      sand, 05.07.2020 19:06
    +1
    iravik83, 05.07.2020 18:53
    не все же как ты дятлы!!
    Это динамоид, не обращайте внимание.
    iravik83
      iravik83, 05.07.2020 18:53
    +8
    zzg77, 05.07.2020 18:48
    Марлос не хотел принимать украинское гражданство, а Палкин завёз его в шахту и он быстро согласился, но поседел от страха!
    не все же как ты дятлы!!
    zzg77
    online
      zzg77, 05.07.2020 18:48
    -12
    Марлос не хотел принимать украинское гражданство, а Палкин завёз его в шахту и он быстро согласился, но поседел от страха!
    iravik83
      iravik83, 05.07.2020 18:53
    +8
    zzg77, 05.07.2020 18:48
    Марлос не хотел принимать украинское гражданство, а Палкин завёз его в шахту и он быстро согласился, но поседел от страха!
    не все же как ты дятлы!!
    sand
    online
      sand, 05.07.2020 19:06
    +1
    iravik83, 05.07.2020 18:53
    не все же как ты дятлы!!
    Это динамоид, не обращайте внимание.
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 05.07.2020 22:22
    0
    Игорь Петров, 05.07.2020 19:15
    Кстати в 70- е , иногда после неудачных игр , игрокам Шахтера организовывали экскурсии в шахту им Горького, и не просто в шахту, а в забой, чтобы показать тяжесть труда их основных болельщиков, и переодически это действовало на команду.
    При Луческу тоже такое было. В концовке провального сезона 2007 всех включая легов загнали на глубину 418 м. Причем даже не в Донецке, специально шахту поглубже нашли в области. Правда не помогло.
    Потом традицией еще стало новичков в шахту возить. Правда учебную, неглубокую.
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 05.07.2020 19:15
    0
    Кстати в 70- е , иногда после неудачных игр , игрокам Шахтера организовывали экскурсии в шахту им Горького, и не просто в шахту, а в забой, чтобы показать тяжесть труда их основных болельщиков, и переодически это действовало на команду.