Дмитро ДЖУЛАЙ: «Нічого від Динамо не чекаю, у «нічого» немає дна»

Відомий коментатор жорстко пройшовся по столичному клубу, за який вболіває з дитинства

Дмитро ДЖУЛАЙ: «Нічого від Динамо не чекаю, у «нічого» немає дна»
© Footboom. Дмитро Джулай

Відомий футбольний коментатор Дмитро Джулай прокоментував четверту поразку «Динамо» в чотирьох матчах проти «Шахтаря» в поточному сезоні УПЛ.

«Коли перед сезоном говорив, що нічого від «Динамо» не чекаю, потрібно було розуміти, що у «нічого» немає дна», - написав Джулай в твіттері.

Нагадаємо, після цієї поразки «Динамо» відстало від «Шахтаря» на 20 очок і ризикує фінішувати нижче другого місця в чемпіонаті.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 05.07.2020 20:40
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    дима джулай-ты полное ГАВНО !!!тЫ никто и зовут тебя гавно!!!Тебя как никто не знал, так никто и не узнает, а ДК - ЛЕГЕНДА !!!
    zakharka
    online
      zakharka, 05.07.2020 20:31
    +2
    Для говна дна не предусмотрено.
    Дайте суркису большую ложку - свеженькое на подходе!
    Shara
      Shara, 05.07.2020 18:34
    +3
    Vladislav Pohily, 05.07.2020 17:01
    Може я скажу не правильно, але мені здається, що до кінця цього сезону всі справжні вболівальники ДК повинні вболівати проти ДК. Якщо ми справді хочемо, що б у наступному сезоні ми не боролись за друге місце, нас не возили обличчям по газону в прохідній групі ЛЄ і знову не було -20 від Шахтаря.
    Не поможе. Пока Суркисы у руля , так и будет. Никто не пойдет под них. Они же лезут во все дыри.
    mist76
      mist76, 05.07.2020 18:06
    +5
    Все настоящие болельщики надеяться на чудо. Вот Суркис назначит толкового тренера, который поставит хорошую игру. Вопрос! Даже если мы займем 4 место, сможет, захочет и т.д. он это или нет?
    Ведь согласитесь Надежда мала и призрачна (
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 05.07.2020 17:01
    +11
    Може я скажу не правильно, але мені здається, що до кінця цього сезону всі справжні вболівальники ДК повинні вболівати проти ДК. Якщо ми справді хочемо, що б у наступному сезоні ми не боролись за друге місце, нас не возили обличчям по газону в прохідній групі ЛЄ і знову не було -20 від Шахтаря.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 05.07.2020 17:01
    +11
    Може я скажу не правильно, але мені здається, що до кінця цього сезону всі справжні вболівальники ДК повинні вболівати проти ДК. Якщо ми справді хочемо, що б у наступному сезоні ми не боролись за друге місце, нас не возили обличчям по газону в прохідній групі ЛЄ і знову не було -20 від Шахтаря.
    mist76
      mist76, 05.07.2020 18:06
    +5
    Все настоящие болельщики надеяться на чудо. Вот Суркис назначит толкового тренера, который поставит хорошую игру. Вопрос! Даже если мы займем 4 место, сможет, захочет и т.д. он это или нет?
    Ведь согласитесь Надежда мала и призрачна (
    Shara
      Shara, 05.07.2020 18:34
    +3
    Vladislav Pohily, 05.07.2020 17:01
    Може я скажу не правильно, але мені здається, що до кінця цього сезону всі справжні вболівальники ДК повинні вболівати проти ДК. Якщо ми справді хочемо, що б у наступному сезоні ми не боролись за друге місце, нас не возили обличчям по газону в прохідній групі ЛЄ і знову не було -20 від Шахтаря.
    Не поможе. Пока Суркисы у руля , так и будет. Никто не пойдет под них. Они же лезут во все дыри.
    zakharka
    online
      zakharka, 05.07.2020 20:31
    +2
    Для говна дна не предусмотрено.
    Дайте суркису большую ложку - свеженькое на подходе!