Мойєс, що ти робиш? Ярмоленко залишився в запасі на матч проти Ньюкасла

Гол в попередньому матчі не вразив Девіда Мойєса

Мойєс, що ти робиш? Ярмоленко залишився в запасі на матч проти Ньюкасла
© ФК Вест Хем

Сьогодні, 5 липня, відбудеться поєдинок 33-го туру чемпіонату Англії, в якому «Вест Хем» зіграє на виїзді проти «Ньюкасл Юнайтед».

Матч пройде в Ньюкаслі, початок - о 16:15 за київським часом.

Стали відомі стартові склади команд.

Український вінгер «молотобійців» Андрій Ярмоленко розпочне гру на лавці запасних, не дивлячись на те, що в попередньому матчі відзначився після виходу на заміну.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Вест Хем

(65 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DKFC
      DKFC, 06.07.2020 08:22
    0
    КуцТВ, 05.07.2020 18:30
    Лол. Давай высри какой-то бред типа "Мойесу пришли кремлёвские деньги чтобы не ставили украинца")
    Не надо приуменьшать вложения кремля в развал Украины.
    Скот ты противный.
    КуцТВ
      КуцТВ, 05.07.2020 18:30
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 05.07.2020 17:56
    Какое то предвзятое отношение к украинскому футболисту. Что ему еще нужно сделать чтоб попасть в стартовый состав?
    Лол. Давай высри какой-то бред типа "Мойесу пришли кремлёвские деньги чтобы не ставили украинца")
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 05.07.2020 17:56
    -5
    Какое то предвзятое отношение к украинскому футболисту. Что ему еще нужно сделать чтоб попасть в стартовый состав?
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 05.07.2020 17:26
    -3
    По этому и команда в зоне вылета и за такого стратега. Ярмола лучший игрок в этой команде.
    u6464u
      u6464u, 05.07.2020 17:21
    -1
    Такой заголовок мог написать только далёкий от Футбола человек, а что Андрюха готов на 90 минут, не переживай надо будет выйдет в нужное время, а вы журнашлюшки будьте хотя бы любителями своего дела и не несите в массы белиберду.
    fedd1979
      fedd1979, 05.07.2020 15:52
    -8
    Хі-хі ))) А що не так? Мало провалених ним ігор? Як завжди, за кожен гол будемо діфирамби співати???
    Sentinel
    online
      Sentinel, 05.07.2020 15:51
    -2
    Slavanacii, 05.07.2020 15:37
    Мабуть тренер все таки більше усвідомлений про фізичні кондиції гравця. Не думаю, що Мойєс тримає його на лавці через особисті "симпатії"
    Думаю, дело не в физ кондициях. Наши люди любят почивать на лаврах. Возможно, Мойес очень хитрый и хочет зарядить Ярмолу на борьбу. К тому же, есть вероятность травмы и он попросту бережет ценного игрока на финальные матчи с конкурентами на вылет.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 05.07.2020 15:43
    +11
    Хай краще виходить на заміну і забиває вирішальні голи
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 05.07.2020 15:37
    +15
    Мабуть тренер все таки більше усвідомлений про фізичні кондиції гравця. Не думаю, що Мойєс тримає його на лавці через особисті "симпатії"
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 05.07.2020 15:34
    +14
    Не готов Андрей ещё.
    Вы лучше бы обратили внимание, Андерссон больше 30 млн, нет в заявке.
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 05.07.2020 15:37
    +15
    Мабуть тренер все таки більше усвідомлений про фізичні кондиції гравця. Не думаю, що Мойєс тримає його на лавці через особисті "симпатії"
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 05.07.2020 15:34
    +14
    Не готов Андрей ещё.
    Вы лучше бы обратили внимание, Андерссон больше 30 млн, нет в заявке.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 05.07.2020 15:43
    +11
    Хай краще виходить на заміну і забиває вирішальні голи
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 05.07.2020 18:30
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 05.07.2020 17:56
    Какое то предвзятое отношение к украинскому футболисту. Что ему еще нужно сделать чтоб попасть в стартовый состав?
    Лол. Давай высри какой-то бред типа "Мойесу пришли кремлёвские деньги чтобы не ставили украинца")
    DKFC
      DKFC, 06.07.2020 08:22
    0
    КуцТВ, 05.07.2020 18:30
    Лол. Давай высри какой-то бред типа "Мойесу пришли кремлёвские деньги чтобы не ставили украинца")
    Не надо приуменьшать вложения кремля в развал Украины.
    Скот ты противный.