ВІДЕО. Вийшов та забив. Гол Ярмоленка приніс перемогу Вест Хему над Челсі

Українець вийшов на заміну в другому таймі і став героєм матчу на 89-й хвилині

74403
56
Twitter. Ярмоленко забиває переможний гол

Гол українського форварда Андрія Ярмоленка приніс перемогу «Вест Хему» над «Челсі» (3:2) у матчі 32-го туру АПЛ.

Українець вийшов на заміну в другому таймі – на 78-й хвилині Андрій замінив Джаррода Боуена і потім став героєм матчу.

На 89-й хвилині за рахунку 2:2 Андрій отримав пас від партнера і, технічно розібравшись із захисником, відправив м'яч у сітку воріт суперника.

В результаті Ярмоленко отримав відмінну оцінку 6.9 від веб-порталу WhoScored.

У гостей двічі відзначився Вілліан, екс-хавбек «Шахтаря», але це не врятувало «синіх» від поразки.

«Вест Хем» набрав 30 очок та вийшов з небезпечної зони вильоту. Позаду знаходяться: «Уотфорд» (28), «Астон Вілла», «Борнмут» (по 27), «Норвіч» (21). Елітний дивізіон в кінці сезону залишать три клуби.