ЗАХОВАЙЛО: «У мене слова закінчилися, вимкнув телевізор на 40-й хвилині»

Спеціаліст неприємно шокований грою «Динамо»

ЗАХОВАЙЛО: «У мене слова закінчилися, вимкнув телевізор на 40-й хвилині»
© Sport.ua. В'ячеслав Заховайло

Відомий футбольний менеджер і експерт В'ячеслав Заховайло прокоментував поразку київського «Динамо» в матчі проти «Шахтаря» (2:3).

«У мене слова закінчилися. Я просто вимкнув телевізор на сороковій хвилині матчу. Пізніше увімкнув ТБ, щоб послухати тренера після гри.

Між першим і другим місцем 20 очок різниця. Розумію Михайличенка, він намагався по-футбольному заспокоїти команду в перерві і після гри. На мене це подіяло... Буду мовчати, щоб хлопці, боронь Боже, не нервували...», - написав Заховайло в фейсбуці.

Нагадаємо, «Динамо» може втратити навіть другу позицію за підсумками 29-го туру.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 08.07.2020 01:49
    0
    rugby1970, 05.07.2020 13:29
    Нереальная пропасть между бродячим, бездомным цирком, который давно уже пора перемиеновать и группой зажранных мальчишек, которые позорят имя клуба-легенды!!!
    Иди бобслей смотри. Ругби, блеать
    8number
      8number, 05.07.2020 14:58
    0
    Заховайло той ще троляка, але тут він правий.
    rugby1970
      rugby1970, 05.07.2020 13:29
    -3
    Нереальная пропасть между бродячим, бездомным цирком, который давно уже пора перемиеновать и группой зажранных мальчишек, которые позорят имя клуба-легенды!!!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 05.07.2020 11:59
    +1
    Аналогично, был сильно удивлен, что Динамо отыгралось
    Kevko
      Kevko, 05.07.2020 11:38
    +9
    20 очков разрыв... Пропасть. И еще может увеличиться
    Kevko
      Kevko, 05.07.2020 11:38
    +9
    20 очков разрыв... Пропасть. И еще может увеличиться
    Sentinel
    online
      Sentinel, 05.07.2020 11:59
    +1
    Аналогично, был сильно удивлен, что Динамо отыгралось
    sand
    online
      sand, 08.07.2020 01:49
    0
    rugby1970, 05.07.2020 13:29
    Нереальная пропасть между бродячим, бездомным цирком, который давно уже пора перемиеновать и группой зажранных мальчишек, которые позорят имя клуба-легенды!!!
    Иди бобслей смотри. Ругби, блеать
    8number
      8number, 05.07.2020 14:58
    0
    Заховайло той ще троляка, але тут він правий.