Юрій МАКСИМОВ: «Розраховував, що Ісенко покаже себе краще»

Головний тренер «Ворскли» – про полтавську молодь

Юрій МАКСИМОВ: «Розраховував, що Ісенко покаже себе краще»
© ФК Ворскла. Юрій Максимов

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов прокоментував гру своєї молоді проти «Львова» (2:2). Нагадаємо, коуч не був присутнім на матчі, довіривши відповідальну місію Віталію Косовському.

«Я радий за хлопців, які не підвели. Є надія, що вони стануть великими футболістами. Зрозумійте правильно: ті хлопці, які з нами тренуються, — це дев'ять осіб (7 футболістів, що грали зі Львовом, і 2 воротарі). Я думаю, вони трохи досвіду набралися, тому що грали з мужиками. Цей досвід буде переходити на гру.

Переживав за гравців. Видно, що у хлопців очі горять, але десь чогось не вистачає. Ми не лаємо їх за помилки. Найголовніше — бажання. Зрозуміло, що в 17, 18, 19 років вони не будуть футболістами. Є гравці, яких треба хвалити, когось — бити по голові, тому що талант може пропасти. Сподіваюся, що ці хлопці надалі стануть футболістами.

Ісенко? Я розраховував, що він покаже себе краще, але не було таких ударів, де він міг виручити. Сподівався на більше. Де він міг — допомагав команді й виручав.

Кравчук? Я йому роблю багато зауважень. Не хочу, щоб цей талант пропав. Я говорив, що у нього є дві дороги: або ти помреш у мене, або будеш грати в футбол далі. Його треба бити по голові, щоб він розумів.

Підготовка до Динамо? У нас деякі футболісти травмовані. Нам дуже важливо, щоб вони відновилися до фіналу. Це Ндіайе, Саня Скляр, Васін під питанням, Якубу — це гравці, які не грали з Олімпіком», - закінчив Максимов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(112 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Akella_147
      Akella_147, 05.07.2020 01:04
    0
    Всё ведётся к тому , что " не нужно выносить сор из избы" кто был в футбольном коллективе поймёт. Напихай ты ему после игры в раздевалке, или же на утренней треше, но выносить свои эмоции на всеобщее обозрение тренер не должен! Он наоборот, как родитель, всем должен сказать, что ты молодец, а дома - ты говно!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 15:21
    -1
    VAD, 04.07.2020 13:56
    Ну вот, какие методы, такие и команды... жаль конечно что на уровне психологии у максимова решается через "бить по голове" и "умереть"
    Які методи, які команди? Ісенко давно вже тренується з основою, тобто в Максимова (хоча і грає в дублі). І що Ісенко зробив, коли вперше вийшов за основу (тобто в Маріку на серію пенальті)? Він влаштував ШОУ. Справжнє шоу, цирк з конями, повна імпровізація! І по його впевненій поведінці було видно, що він чітко знає: його ніхто не битиме по голові за нестандартні дії. Він точно знав, що йому ніхто не скаже: "Ти дебіл, нафіг ти стаєш у кут воріт, стій строго по центру!" І це при тому, що тягар відповідальності був величезний!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 15:12
    0
    Альо, юзернейми, ви справді кожне слово тренерів/спортсменів сприймаєте буквально?
    Вас не дивує, що з приходом Максимова у "Ворсклі" почали розкриватися молоді гравці? Ви раніше чули про тих самих Кравчука й Ісенка? Ви пам'ятаєте гру Кане до того, як його почав тренувати Максимов?
    .
    Ви дійсно вважаєте, що Максимов їх усіх муштрує і б'є по голові?
    VAD
      VAD, 04.07.2020 13:56
    +1
    Ну вот, какие методы, такие и команды... жаль конечно что на уровне психологии у максимова решается через "бить по голове" и "умереть"
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:53
    +1
    Александр Жаирс, 04.07.2020 13:48
    У европейского тренера футболисту хозяин за один час платит больше,чем в Ворскле за месяц, там играют
    миллионеры.Дать такому по голове себе дороже,он может и ответить.
    Та причем тут количество денег.
    -
    Если человек заработал деньги честным трудом - то деньги сделают его только лучше.
    А если человек заработал злом, подлостью и гнилью - то деньги не помогут человеку.
    -
    Лобановский брал дисциплиной, порядком, умом, тактикой. Своих футболистов он водил в театры, а не кабаки и бани. И по голове не давал. А вел разъяснительные беседы и отправлял на перевоспитание.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 04.07.2020 13:48
    0
    Kevko, 04.07.2020 11:33
    "Бить по голове" - это наверное один из элементов "тренерского мастерства" таких людей как Максимов. Можете представить подобную фразу от европейского тренера?
    У европейского тренера футболисту хозяин за один час платит больше,чем в Ворскле за месяц, там играют
    миллионеры.Дать такому по голове себе дороже,он может и ответить.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 13:23
    +2
    Якийсь неадекват... Уявляю що було б з таким тренером у Англії, Іспаніі чи Німеччині, коли б тренер сказав, що дитину треба бити по голові!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 12:57
    +2
    88serhiiO, 04.07.2020 09:47
    Максимов крутий тренер
    Армейского типа.
    Интересно бил ли Максимова Лобановский? Характер у Максимова сложный. Это видно невооруженным взглядом.
    Kevko
      Kevko, 04.07.2020 11:33
    -1
    "Бить по голове" - это наверное один из элементов "тренерского мастерства" таких людей как Максимов. Можете представить подобную фразу от европейского тренера?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 11:31
    -3
    Бить по голове - это наверное надо взять на заметку Зидану, Гасперинни и Клоппу.
    Таких инноваций нет нигде в Европе.
    Клим Гряневич
      Клим Гряневич, 04.07.2020 11:27
    +2
    Ісенко ще дуже слабкий на виходах. Але з досвідом, думаю, навчиться "читати" події на полі.
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 04.07.2020 09:53
    +5
    Akella_147, 04.07.2020 09:01
    Поддержал конечно как следует
    Так а что не так-то? Он и говорит, что кого-то нужно бить по голове, а кого-то поддержать. Наверное, Исенко к тем, кого полезно бить.))
    88serhiiO
      88serhiiO, 04.07.2020 09:47
    +5
    Максимов крутий тренер
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.07.2020 09:31
    +7
    Давай Максимов,зроби у фіналі диво,щоб футбол не помер у Полтаві!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.07.2020 09:31
    +2
    Давай Максимов,зроби у фіналі диво,щоб футбол не помер у Полтаві!
    Akella_147
      Akella_147, 04.07.2020 09:01
    +7
    Поддержал конечно как следует
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.07.2020 09:31
    +7
    Давай Максимов,зроби у фіналі диво,щоб футбол не помер у Полтаві!
    Akella_147
      Akella_147, 04.07.2020 09:01
    +7
    Поддержал конечно как следует
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 04.07.2020 09:53
    +5
    Akella_147, 04.07.2020 09:01
    Поддержал конечно как следует
    Так а что не так-то? Он и говорит, что кого-то нужно бить по голове, а кого-то поддержать. Наверное, Исенко к тем, кого полезно бить.))
    88serhiiO
      88serhiiO, 04.07.2020 09:47
    +5
    Максимов крутий тренер
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.07.2020 13:23
    +2
    Якийсь неадекват... Уявляю що було б з таким тренером у Англії, Іспаніі чи Німеччині, коли б тренер сказав, що дитину треба бити по голові!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 12:57
    +2
    88serhiiO, 04.07.2020 09:47
    Максимов крутий тренер
    Армейского типа.
    Интересно бил ли Максимова Лобановский? Характер у Максимова сложный. Это видно невооруженным взглядом.
    Клим Гряневич
      Клим Гряневич, 04.07.2020 11:27
    +2
    Ісенко ще дуже слабкий на виходах. Але з досвідом, думаю, навчиться "читати" події на полі.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.07.2020 09:31
    +2
    Давай Максимов,зроби у фіналі диво,щоб футбол не помер у Полтаві!
    VAD
      VAD, 04.07.2020 13:56
    +1
    Ну вот, какие методы, такие и команды... жаль конечно что на уровне психологии у максимова решается через "бить по голове" и "умереть"
    alefteev77
    online
      alefteev77, 04.07.2020 13:53
    +1
    Александр Жаирс, 04.07.2020 13:48
    У европейского тренера футболисту хозяин за один час платит больше,чем в Ворскле за месяц, там играют
    миллионеры.Дать такому по голове себе дороже,он может и ответить.
    Та причем тут количество денег.
    -
    Если человек заработал деньги честным трудом - то деньги сделают его только лучше.
    А если человек заработал злом, подлостью и гнилью - то деньги не помогут человеку.
    -
    Лобановский брал дисциплиной, порядком, умом, тактикой. Своих футболистов он водил в театры, а не кабаки и бани. И по голове не давал. А вел разъяснительные беседы и отправлял на перевоспитание.
    Akella_147
      Akella_147, 05.07.2020 01:04
    0
    Всё ведётся к тому , что " не нужно выносить сор из избы" кто был в футбольном коллективе поймёт. Напихай ты ему после игры в раздевалке, или же на утренней треше, но выносить свои эмоции на всеобщее обозрение тренер не должен! Он наоборот, как родитель, всем должен сказать, что ты молодец, а дома - ты говно!
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 04.07.2020 15:12
    0
    Альо, юзернейми, ви справді кожне слово тренерів/спортсменів сприймаєте буквально?
    Вас не дивує, що з приходом Максимова у "Ворсклі" почали розкриватися молоді гравці? Ви раніше чули про тих самих Кравчука й Ісенка? Ви пам'ятаєте гру Кане до того, як його почав тренувати Максимов?
    .
    Ви дійсно вважаєте, що Максимов їх усіх муштрує і б'є по голові?
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 04.07.2020 13:48
    0
    Kevko, 04.07.2020 11:33
    "Бить по голове" - это наверное один из элементов "тренерского мастерства" таких людей как Максимов. Можете представить подобную фразу от европейского тренера?
    У европейского тренера футболисту хозяин за один час платит больше,чем в Ворскле за месяц, там играют
    миллионеры.Дать такому по голове себе дороже,он может и ответить.